161

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

aisku kad pirmoj wietoj meile,o pinigai priwalumas

162

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Giedrius, 27 parašė:

cia va diskutavome su chebryte idomu dalyka... kad merginos del pinigu daro daug daugiau ir geriau negu del meiles (nekalbu apie isimylejima, kuris trunka apie puse metu) . kad ir sexo metu, merginos uz pinigus padaro (daznai) daug daugiau nei merginos is meiles smile  tad juokais padarem isvada, siaip geriau meile, bet kartu ir uz gera darba galima ir pinigais atsiyginti smile pvz po sexo geresnio 100 litu padeti smile big_smile 

cia as nerimtai jei ka wink

big_smile:D:D:D pastebejimai tikslus:D

163

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Meiles tongue Ir isvis reikia berniuko vieno kad myletu jis kasdiena,ir nereiktu jam kitu smile

164

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Cia Giedrius ne is pirshto islauze ... vien mintis kad pinigais kvepe panas uzveda dvigubai ir nebutina net jom moketi, uztenka tik leisti jom tiketi ju paciu fantazijom.

Viltis durniu motina, del jos panos issikiecia per visus galus.

Pamenu gryzau is lenkijos pabeges is muitines, kisenei nei cento, Klaipedoi salta kazkur pries naujuasius ...  Paskambinau pazystamui, prekiavo butais, tai dave raktus nua parduadamo tuscio buto su tikslu ten permiegoti ant ciuzinio.

Paskambinau kitam pazystamui: sakau varom pas panu atsidureme pas kazkokiu jo pazystamu namuase gerem kazkoky butely, as "atvirai" papasakojau kas "man nutiko": Sakau nu va esu kaip stoviu tiesei is olandijos bagazas pasimete sake kreiptis y aero uasta rytoj...  Tais laikais dar mobiliu telefonu nebuvo ir LT ne EU ir sienos su lenkais ir latveis ir t.t. 

"netycia" prasitariau, kad "nusipirkau Klaipedoi 3 kambariu buta" Paprasiau draugelio kad kol grysiu iki sekancio karto priziuretu, jo pazystama nelauktai kazkaip mane labai "ysimilejo" as savaime suprantama "irgi" smile  poto pasiuliau parodyti savo nauja buta, na ji kaip panele galetu patarti kur kokiu baldu nusipirkti, kaip apstatyti, kazkaip priziuretojos vaidmua perslinko jai, pastebejau jos gera skony, pradejau tartis kad gal ji sutiktu ir apstatyti buta, kol as gryshiu pervsciau jai savaime suprantama pinigu ....   

Ji labai karstai ir aistringai yrodinejo man savo "meile" tusciam bute ant ciuzinio... smile

Ji buvo issiskyrus, nes pasak jos: molis nemokejo aprupinti seima....   

tai kas panom svarbiau: maile ar pinigai?  smile   

165

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

zinoma kad meile pirmoi vietoi:D na bet is tikruju zinau ne viena atveji kai tesiog vaikinas pasinaudija panele ir ja palieka o tada ta pati pana pasidaro tokia pati kal* ir naudojasi taip pat vaikinais kaip ir vaikinai merginom... is dalies yra siokia tokia is tikruju ir jusu kalte vaikinukai...:::027 na bet zinoma labai daznai pacios panos jau tokios buna ir nieko nepakeisi toks gyvenimas... wink

166

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

o kodel ish karto tik panom? Jau tik nereikia, kad vaikinai uz pinigus daug ko nepadarytu tongue dauguma zmoniu nuo pinigu yra priklausomi, tik gal merginos tai ne taip slepia smile merginos kaip tik stengiasi lengviau juos gauti, o vaikinai arba lb sunkiai dirba, arba juodais dalykais pradeda verstis...
O jei labiau i tema - kas liecia meile, pinigai beverciai, bent jau kol ta meiles euforija yra smile o kas liecia pinigus, ten meiles nelabai rastum... deja daznai shie dalykai nesuderinami, bet jei taip jau gaunasi netiketai, manau, kad idealus variantas smile ne tiek del materializmo, kiek del ateities, sheimos.. wink

167

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Visokiu yra ,tad vaikinai negalvokit kad merginom reikia tik pinigu,siam pasaulyje dar liko nuosirdziu mergicku smile

168

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Pirmoj vietoj meilė, nes pinigai/turtas su laiku yra užgyvenamas wink

169

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Nera vietu, abu dalykai svarbus, jei vieno kurio truksta buna negerai smile

170

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

Pinigus galiu ir pati užsidirbt, o va meilei neužteks manęs pačios, reik dar vieno žmogaus smile

171

Re: Ko merginom reikia daugiau meiles ar pinigu?

smile Meilės, supratimo, palaikymo, paskatinimo planams, gilių diskusijų ivairiais gyvenimo klausimais, romantikos, šilumos, mano manymu merginai reikia žmogaus kuris priimtų jos pagalba ir paramą kaip ir pats ją suteiktų(ne finansinę paramą-moralinę). Pinigai yra materialaus pasaulio detalė, kasdienybė be to yra neišvengiama, tačiau tai nereiškia, kad vaikinas/vyras turi aprūpinti moterį. Negaliu pakelti požiūrio kai merginai yra viskas suteikiama, kaip tai formuos ją kaip asmenybę? - Na jau ne mergina nėra kažkokia lėlė kuriai nuperki viską ko ji nori ir viskas tvarkoje. Mano nuomone moteris turi pati save materialiai išsilaikyti ir nereikalauti nieko iš vyro, kiekvienas sau - štai kur teisybė. smile O ir vyrai norintys merginas "nusipirkti" iškart atkrenta iš mano draugų sąrašo, esu susidūrusi su tokio tipo vyrais, deja nesuprantu ir nesuprasiu jų požiūrio. smile Deja mąstanti mergina sutiks su mano požiūriu, nes visko galima pasiekti ir pačioms, o ir jausmas kai gauni kažka pelnytai yra - neapsakomai geras. smile Taigi vaikinas/vyras yra reikalingas moteriai tam, kad ją mylėtu ir priimtų meilę iš jos.