181

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Ieva parašė:

Blaivaus, intelektualaus žmogaus proto niekas netemdo. Jis suvokia, įvertina situaciją ir jos pasekmes. Jis nėra lošėjas.

Kokia tu nuobodi...

182

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Konstantinas parašė:
Ieva parašė:

Blaivaus, intelektualaus žmogaus proto niekas netemdo. Jis suvokia, įvertina situaciją ir jos pasekmes. Jis nėra lošėjas.

Kokia tu nuobodi...

man rodos ji nenuobodi, ji nori erzilo big_smile

183 (redagavo Valdas 2022-09-10 16:56)

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Laimutė parašė:

Valdai, pamąstyk, kas geriau? Ar vaikščioti pilnu kapšeliu ir seilėtis pamačius patrauklią moterį ar reguliariai tenkinti natūralų poreikį? Jeigu tu ne kažkoks ten induistų jogos meistras, tu vistiek turi kovoti ir galų gale pasiduodi fiziologijos eigai. Prieš hormonus nelabai pakovosi. Jie daro savo. Moterims šiuo atveju yra paprasčiau, nors irgi sudėtinga.
Bet koks darbas yra produktyvesnis kai galva nėra užimta mintimis apie seksą. O tai kenčia kenčia, o paskui griūna į lovas su bet kuo , su kuo papuola big_smile
...jo jo .. žinau tavo argumentus, viskas dėl apvaisinimo giminės pratęsimui.
Šituos dalykus reikia skirti vieną nuo kito.

Tu nesupranti, kokia yra vyrų fiziologija, ką reiškia turėti kiaušinius, o ne makštį, ir ką reiškia skirtumas tarp pagamintų apvaisinimui spermatozoidų turėjimo ir jų neturėjimo juos nuleidus, kurių spermatogenezė trunka apie 2,5 mėnesio, kurių pabaigoje tik spermatozoidai pagaminami apvaisimui, nes tik tada įgyja plaukimo funkciją. Kaip vyro smegenys elgiasi kai neturi jų pagamintų, pasyviai nekovingai ir kaip elgiasi, kai turi, aktyviai kovingai. Nuo to priklauso rezultatai, nuo to priklauso viskas. Vyrai, kurie geba visada būti su maksimaliu kiekiu apvaisinimui pagamintų spermatozoidų, kurie yra laikomi epididymis, o nepagaminti sėklidėse, pasiekia maksimalius įmanomus rezultatus, o tie, didžioji dauguma, kurie to negali - ne. Matai, be kiaušinių tu negali suprasti, kaip būdamas su pagamintais apvaisinimui spermatozoidais, esi stipresnis už visus, kurie juos nuleido. Be jų, jie negali kautis, konkuruoti nei su vyrais, kurie su, nei su moterim. Be to, įkiši pimpalą į makštį, smegenys iš karto fiksuoja mylėjimąsi, dauginimąsi ir pereina į pasyvią, nekovinę ir neieškančią su kuo poruotis būseną, net jei nenuleidai. Su tokia būsena, kuri trunka gana ilgai, neįmanoma pasiekti geriausių rezultatų. Todėl Elon Musk ir kalbėjo apie tai, kad kvaila mylėtis ne dėl vaikų turėjimo, tenkinti kvailą limbinės sistemis poreikį. Dėl to trys paskutiniai vaikai padaryti dirbtiniu apvaisinimu. Spermos nuleidimas smaukant ir įkišus į makštį yra du visiškai skirtingi variantai, kurių antras išjungia aktyvumą, kovingumą, rezultatyvumą. Tai galima išgirsti ir iš tokių, kaip vienas geriausių boksininkų Muhamad Ali ar vienas geriausių kultūristų Ronnie Coleman - nori pasiekti geriausius rezultatus - turi nesimylėti. Nekalbant apie tai, kad tiek mylintis, tiek masturbuojantis, smegenys sudurninamos nuo didžiulio dopamino kiekio ir kuo toliau, tuo joms tai pakenkia labiau. Tai sunku valdyti, nes su sveikai veikiančia dauginimosi sritimi, mylėtis poreikis yra labai stiprus, masturbuotis poreikis yra taip pat labai stiprus, todėl kad to nedaryti reikia suprasti skirtumą pagal savo patirtį bei kitų, ir kiekvieną kartą, kai tas poreikis įsijungia, prisiminti, kodėl turi to nedaryti. Kai tai supranti, kai žinai, kad to nepadarydamas, gauni vien naudą, o tai padarydamas, vien žalą sau, pavyksta to nedaryti. Mažai žmonių apie tai kalba, mažai geriausių apie tai kalba, vienetai, bet toks metas. Seksu ir masturbacija nuolat taškomi apvaisinimui pagaminti spermatozoidai, yra būtina žmonių dauginimosi kontrolei, dauginimosi mažinimui. Moterys nenori daugintis, jei vyrai neturi apvaisinimui pagamintų spermatozoidų, nes juos nuleido, ir jei neturi jų pakankamai daug, todėl laukia, kol turės. Paprasta instinktyvi fiziologija, pavėlinanti ir sumažinanti dauginimąsi, taikoma jau daug dešimtmečių. Problema tame, kad mes esame užauginti su ta informacija, kad mylėtis dėl malonumo ar nemalonumo ir masturbuotis yra labai gerai, todėl iš to išsivaduoti, esant suformuotiems tokiam elgesiui nuo pačios jaunystės per visą gyvenima, yra labai sunku. Bet tokia būtinoji propaganda šiuo laikotarpiu ir kam pavyksta iš jos išsipainioti, tiems, o absoliuti dauguma žmonių ir toliau taip gyvens. Gadindami savo smegenis, savo santykius, savo rezultatus - vardan švento populiacijos mažinimo. Tikėdami, kad taip elgtis - geriausia.

184

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Suprantu, čia tavo įsitikinimas ir tavo nuomonė arba patirtis, bet kam tau šito reikia? Kas tu , mokslininkas, sportininkas, spermos pardavėjas...ar dar kas (?). Kam tau tai? Konkrečiai.

185 (redagavo Konstantinas 2022-09-10 18:15)

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Laimutė parašė:

Suprantu, čia tavo įsitikinimas ir tavo nuomonė arba patirtis, bet kam tau šito reikia? Kas tu , mokslininkas, sportininkas, spermos pardavėjas...ar dar kas (?). Kam tau tai? Konkrečiai.

Aš marketingistas. Galima paleisti sex papildų e-shopa ir iš to uždirbti. Tam pačiam e-shope galima pardavinėti žuvų taukus ir džiovintos spermos miltelius. O teorijų prirašyti galima bet kokiu. Realiai iš visko galima daryti pinigus absoliučiai iš visko. Čia atsakymas Laimutėi kur tas teorijas pritaikyti

186

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Kaip VISADA jus Begate nuo Temos tongue big_smile big_smile Jau Temos Pavad reikia Pasikeisti big_smile big_smile

187 (redagavo Valdas 2022-09-10 19:40)

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Laimutė parašė:

Suprantu, čia tavo įsitikinimas ir tavo nuomonė arba patirtis, bet kam tau šito reikia? Kas tu , mokslininkas, sportininkas, spermos pardavėjas...ar dar kas (?). Kam tau tai? Konkrečiai.

Daug yra priežasčių. Pirma, aš noriu, kad mano smegenys veiktų maksimaliai protingai, o ne būtų nuolat apsinešusios  nuo ypač per daug dopamino ar ir kitų hormonų, kurie išskiriami tuo metu ir turi tam poveikį, nes noriu sužinoti, išgauti jų visą potencialą. Antra, aš noriu, kad mano darbingumas, bendravimas, rezultatyvumas, visas veiklumas - būtų maksimalūs, nes taip daug idomiau ir naudingiau gyventi. Trečia, nėra didesnio malonumo kaip būti su maksimaliu apvaisinimui pagamintų spermatozoidų kiekiu nesimylint, nes tada būni max patrauklus, seksualus, pasitikintis savimi, konkuruojantis ir jautiesi kaip dievas prieš visus tuos, kurie juos nuleidžia, nes jie visi elgiasi, bendrauja kaip silpnesni, kaip pavaldūs. Bet šita dalis ne esminė, nes nėra tikslo, kad kiti lankstytųsi prieš mane, man tai nepatinka. Paprasčiausiai pati būsena yra pati šauniausia - tau palyginsiu, kad kaip moteris, visada per vaisingas dienas. Max Sexy. Max Power.

Iš esmės, seksas ir masturbacija, prilygtų narkomanijos rūšiai, kai smegenys nuolat paveikiamos didelį malonumą sukeliančios medžiagų ar medžiagų kiekiu, ir reikalauja to nuolat dar ir dar. O jei nustoji tai daryti, tik tada supranti, kad tai kaip narkotikai, svaiginimosi būdas, vietoj normalios smegenų veiklos. Normalaus gyvenimo. Protingiausio gyvenimo.

188

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Shameless parašė:

Kaip VISADA jus Begate nuo Temos tongue big_smile big_smile Jau Temos Pavad reikia Pasikeisti big_smile big_smile

Tai naujas temos pavadinimas: Girta panelė - gerai ar blogai?

189

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Ieva parašė:

Blaivaus, intelektualaus žmogaus proto niekas netemdo. Jis suvokia, įvertina situaciją ir jos pasekmes. Jis nėra lošėjas.

Pomenopauzinės idealistinės svajonės.

190

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:

Suprantu, čia tavo įsitikinimas ir tavo nuomonė arba patirtis, bet kam tau šito reikia? Kas tu , mokslininkas, sportininkas, spermos pardavėjas...ar dar kas (?). Kam tau tai? Konkrečiai.

Aš marketingistas. Galima paleisti sex papildų e-shopa ir iš to uždirbti. Tam pačiam e-shope galima pardavinėti žuvų taukus ir džiovintos spermos miltelius. O teorijų prirašyti galima bet kokiu. Realiai iš visko galima daryti pinigus absoliučiai iš visko. Čia atsakymas Laimutėi kur tas teorijas pritaikyti

Visi ką nors pardavinėja, ir labiausiai žiūri, ką parduoda kiti, o ne ką patys. Taip idomiau.

191

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

_Paprasčiausiai pati būsena yra pati šauniausia - tau palyginsiu, kad kaip moteris, visada per vaisingas dienas. Max Sexy. Max Power.

Iš esmės, seksas ir masturbacija, prilygtų narkomanijos rūšiai, kai smegenys nuolat paveikiamos didelį malonumą sukeliančios medžiagų ar medžiagų kiekiu, ir reikalauja to nuolat dar ir dar. O jei nustoji tai daryti, tik tada supranti, kad tai kaip narkotikai, svaiginimosi būdas, vietoj normalios smegenų veiklos. Normalaus gyvenimo. Protingiausio gyvenimo._

Suprantu.
Dabar pagalvok, kiek genijų vartojo narkotikus (?) Net pats Šekspyras rūkė opiumo pypkes. Todėl man peršasi mintis, kad normaliai veikiančios smegenys neturi pakankamai pajėgumo.
Dar viena mintis. Dabar šitas sulaikymo praktikavimas tai irgi kaip nevisai natūralus stimuliantas kuris pakeičia smegenų natūralią veiklą.

192 (redagavo Valdas 2022-09-10 21:50)

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Labai natūrali patino būsena. Tiek, kad mūsų gyvenime, pilna patelių, kurios duoda, todėl galima nuolat gauti ar nusipirkti bei mokam valdyti rankas masturbacijai, tai nuleisti yra per paprasta, bet laukinėje gamtoje patinai, kurie su gaminama sperma kiaušiniuose, gyvena su ja, paruošta apvaisinimui, o mylisi tik kai duoda patelės dauginimuisi. Todėl būsena pati natūraliausia. Mūsų atveju, reikia stengtis, nes galim bet kada tai padaryti vienu iš tų būdų, dėl to taip sunku to nedaryti. Bet palyginus abi būsenas, nors ir reikia pasistengti, nenuleidimo būsena man yra pati geriausia.

Tai taip, ir Einšteinas rūkė pypkes, bet tabakas prideda adrenalino nuo nikotino, taip pat acetaldehido, kurį suskaido į acetatą ir naudoja smegenys kaip benzą vietoj gliukozės kaip ir alkoholio atveju, bei gal dar kurios medžiagos turi kokį poveikį protingumui. Bet tai ne seksas ir ne masturbacija. Tai padedančios medžiagos smegenims veikti protingiau, o ne pakenkiančios protingumui, užtvindžius jas dopanimu ar kuo ten dar, praradus energiją orgazmais, beprasmės spermos netekimo neviltim, silpnumu, nenoru maksimaliai veikti ir panašiai. Kam to reikia? Malonumas, kuris naudojamas dažnai, duoda ne naudą, o žalą. O gal naudojamas ne pagal paskirtį, o paskirtis yra daugintis. O apvaisinimui pagaminti spermatozoidai lygiai kaip ir apvaisinimui pagamintos kiaušialąstės - yra mūsų didžiausia varomoji jėga.

193

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Tai gal parukom?

194

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Valdai, dabar belieka išsiaiškinti kaip dažnai kenkia ir kaip retai naudinga. Mano kiaušialąstės išsiskiria kartą per mėnesį ir prapuola. Ir tai neturi nieko bendra su orgazmų dažnumu. Šito proceso valdyti neįmanoma. Kas liečia smegenų veiklą, tai mano jos veikia žymiai geriau po orgazmų todėl man šitas būdas nenuginčijamai geriau. Po jo aš kartais dar ir pasportuoju jei leidžia laikas. Arba palieku mašiną ir pėstute... Linksma, švytinti ir laiminga.
Neįsivaizduoju, kodėl turėčiau to savanoriškai atsisakyti.
Nekaustyki savęs, Valdai, esi jaunas ir protingas žmogus, kam tau tai (!) Megaukis gyvenimu, nes jis tik vienas ir labai trumpas. Netaupyk tu tos spermos, neverta. Ji vistiek pabėga netyčia ką susapnavus . Ne visoms patinka išalkusio vyro žvilgsnis ar nurenginėjančios akys. Prisigamins dar tau tų syvų per gyvenimėlį.
O dabar einam pabėgioti po stadioną.

195

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Konstantinas parašė:

Tai gal parukom?

Fu... K-ch k-ch k-ch... kaip nesveika sad

196

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Laimutė aš ką tik grįžus iš pasibegiojimo) jei dar sugebu prabėgti 10 KM tai gal dar nepadvesiau ką?

197 (redagavo Valdas 2022-09-11 19:40)

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Laimutė parašė:

Valdai, dabar belieka išsiaiškinti kaip dažnai kenkia ir kaip retai naudinga. Mano kiaušialąstės išsiskiria kartą per mėnesį ir prapuola. Ir tai neturi nieko bendra su orgazmų dažnumu. Šito proceso valdyti neįmanoma. Kas liečia smegenų veiklą, tai mano jos veikia žymiai geriau po orgazmų todėl man šitas būdas nenuginčijamai geriau. Po jo aš kartais dar ir pasportuoju jei leidžia laikas. Arba palieku mašiną ir pėstute... Linksma, švytinti ir laiminga.
Neįsivaizduoju, kodėl turėčiau to savanoriškai atsisakyti.
Nekaustyki savęs, Valdai, esi jaunas ir protingas žmogus, kam tau tai (!) Megaukis gyvenimu, nes jis tik vienas ir labai trumpas. Netaupyk tu tos spermos, neverta. Ji vistiek pabėga netyčia ką susapnavus . Ne visoms patinka išalkusio vyro žvilgsnis ar nurenginėjančios akys. Prisigamins dar tau tų syvų per gyvenimėlį.
O dabar einam pabėgioti po stadioną.

Tau valdyti neįmanoma, o vyrams įmanoma. Toks esminis skirtumas. Vyrams gali visą laiką būti vaisingos dienos. Moterims ne. Kitokia fiziologija. Jūs negalit pasirinkti. O mes galim, kurie gali. Nevalingai kažkiek išbėga, bet ne tiek daug, kiek masturbacija ir be orgazmų bei energijos sumažinimo. Kiekvienas elgiasi pagal savo poreikį. Džiaugiuosi, kad tau nuo sekso daug geriau. Rašau apie tai, nes bandau taip gyventi, ir žiūriu, koks tame skirtumas. Noriu išmokti nenuleisti neribotą laiką. Toms, kurios tinka - kuo daugiau spermos, tuo labiau patinka. Bėgam.

Gyvenimas labai ilgas. Tiesiog netrumpinkim jo. smile

198 (redagavo Valdas 2022-09-11 19:14)

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Konstantinas parašė:

Tai gal parukom?

Parūkom.
Rūkymas kaip žinoma sukelia vėžius ir kitokius negalavimus, nes cigarečių dūmuose yra 70 vėžius sukeliančių medžiagų. O kiek reikia surūkyti cigarečių per dieną, mėnesį ar metus, kad nebūtų jokių sveikatos sutrikimų? Galbūt yra kiekis, kurio nuodus organizmas pašalina, ir nebūna jokios žalos. Tada būtų galima mėgautis rūkymu sveikai.

199

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Tai gerai, o kokius sportus mėgstate sportuoti?

200

Re: Sportuojanti panele gerai ar blogai?? :)

Valdas parašė:

Tai gerai, o kokius sportus mėgstate sportuoti?

Aš tai bėgioju du kartus į savaitę, o pagrinde gimnastika kas dieną. Dar šoku.