21

Re: Ar verkti vyriška?

Linas, 18 parašė:

Na, o as busiu pirmasis ir gal vienintelis kuris pasakys, kad verkti nevyriska:) NUo vaikystes verkti kaip ir neteko:) As manau, kad vyras turi buti siena tvirtas, o liudesi ir ir pan ilieti kitais budais:)

tai leksi gezu pagaliais dauzyt ir liudesi isliesi issirkrausi ar prisigersi ir palengves??

na galima dar su kuo nors pakalbet tada palengveja... na bet juk buna taip sunku kad jokie zodziai nepadeda..
o vyriskuma ne tik asaros apibrezia.. wink

22

Re: Ar verkti vyriška?

kai kas i kiausiukus ispire tai ir asarele ispaudi sad tai sakyciau vyriska jop verkti vyriska big_smile

23

Re: Ar verkti vyriška?

Saulius, 25 parašė:

kai kas i kiausiukus ispire tai ir asarele ispaudi sad tai sakyciau vyriska jop verkti vyriska big_smile


oi tai riesutukus ispiria tai jau cia nori nenori asara issprusta.. :-)

24

Re: Ar verkti vyriška?

Linai ir Martyna, tai is jusu zodziu suprantu, jei jau nebliauni tai esi didziausias muzikas pasaulije? O be to isivaizduokit tokia situacija, ateina pas tave mergina, sakykim mire jos mam, jis apsikabina tave ir verkia, tai nejaugi ir tu pradesi zliumbti kartu, nes tau jos mama buvo brangi, mano nuomone vaikinas mergina turetu raminti, o savo jausmus tramdyti ir neparodyti skausmo:)

25

Re: Ar verkti vyriška?

Linas, 18 parašė:

Linai ir Martyna, tai is jusu zodziu suprantu, jei jau nebliauni tai esi didziausias muzikas pasaulije? O be to isivaizduokit tokia situacija, ateina pas tave mergina, sakykim mire jos mam, jis apsikabina tave ir verkia, tai nejaugi ir tu pradesi zliumbti kartu, nes tau jos mama buvo brangi, mano nuomone vaikinas mergina turetu raminti, o savo jausmus tramdyti ir neparodyti skausmo:)

hm o jei situacija butu atvirkscei tavo mirtu m manai ir tada toks drasus butum . visko juk buna ir visko pasitaiko nereike ce taip jau sureiksminti verkencio vaikino hm kaip siena big_smile

26

Re: Ar verkti vyriška?

As tikiu, kad sugebeciau be emociju isbut, kad ir kaip butu skaudu to stengciaus neparodyt, aisku, butu velniskai skaudu ar liudna, bet manau, kad kad ne asarele neislasetu:)

27

Re: Ar verkti vyriška?

Saulius, 25 parašė:
Linas, 18 parašė:

Linai ir Martyna, tai is jusu zodziu suprantu, jei jau nebliauni tai esi didziausias muzikas pasaulije? O be to isivaizduokit tokia situacija, ateina pas tave mergina, sakykim mire jos mam, jis apsikabina tave ir verkia, tai nejaugi ir tu pradesi zliumbti kartu, nes tau jos mama buvo brangi, mano nuomone vaikinas mergina turetu raminti, o savo jausmus tramdyti ir neparodyti skausmo:)

hm o jei situacija butu atvirkscei tavo mirtu m manai ir tada toks drasus butum . visko juk buna ir visko pasitaiko nereike ce taip jau sureiksminti verkencio vaikino hm kaip siena big_smile

na man butent ir taip buvo.. sad na bet atsigavau ir gyvenu toliau..

28

Re: Ar verkti vyriška?

Saulius, 25 parašė:
Linas, 18 parašė:

Linai ir Martyna, tai is jusu zodziu suprantu, jei jau nebliauni tai esi didziausias muzikas pasaulije? O be to isivaizduokit tokia situacija, ateina pas tave mergina, sakykim mire jos mam, jis apsikabina tave ir verkia, tai nejaugi ir tu pradesi zliumbti kartu, nes tau jos mama buvo brangi, mano nuomone vaikinas mergina turetu raminti, o savo jausmus tramdyti ir neparodyti skausmo:)

hm o jei situacija butu atvirkscei tavo mirtu m manai ir tada toks drasus butum . visko juk buna ir visko pasitaiko nereike ce taip jau sureiksminti verkencio vaikino hm kaip siena big_smile

jo, tu ane neverktum, butum tvirtas, taciau kaip tada kitiems tave palaikyt? kaip pats minejai, nervai lietus kitais budais, taigi tu galbut taptum saltas ir abejingas viskam ar labai irzlus, manai merginai tada butu lengviau but su tavim?

29

Re: Ar verkti vyriška?

Turbut, kad tapciau kiek saltoku ir liudnu:) Tik zinau viena dalyka, kad nuo issiverkimo geriau nepasidarytu:)

30

Re: Ar verkti vyriška?

nu gerai, nebutina verkt, bet manau, kad nereikia uzsidaryt, kai buna blogai, ypac nuo mylimo zmogaus...

31

Re: Ar verkti vyriška?

Uzsidaryti nereikia, as tam pritariu

32

Re: Ar verkti vyriška?

tai va, Linai, isvada tokia, kad verkti yra vyriska, nes tai tik vienas is daugelio budu issilieti smile

33

Re: Ar verkti vyriška?

Na, nea, nepritariu:) Verkimas parodo silpnuma, o vyras turetu buti stiprus:D

34

Re: Ar verkti vyriška?

smile na o tai kaip tu issilieji?

35

Re: Ar verkti vyriška?

Man netenka issiliet:) Nes i gyvenima taip rimtai nereaguoju:) O jej kas jau lb blgo buna, tai nusigeriu ir su draugais issisneku:)

36

Re: Ar verkti vyriška?

... tikram vyrui..pabreziu tikram... paverkti kartais galima... jei tai netampa iprociu...
... turejau kadaise drauga... na atsiprashau, bet jis buvo grynas triznius, kuriam asharos ne naujiena... nu shlykshtu nors tu ka. Atrode, kaip vyras muras, buves boksininkas... turejo kaip siena man stoveti... vienu zodziu, meciau ji...

37

Re: Ar verkti vyriška?

Jolanta, gi paverkti kartais galima visiems... kodel tik TIKRAS vyras gali kartais verkti?
Na o kas perdaug tas nesveika, tai zino ir supranta daugelis......

38

Re: Ar verkti vyriška?

Linas, 18 parašė:

Na, nea, nepritariu:) Verkimas parodo silpnuma, o vyras turetu buti stiprus:D

Nu cia ir sulankstei... aisku, jei vyriskis verks del kiekvienos nenusisekusios smulkmenos, tai galbut parodys savo silpnuma, o kad per kokius desimt metu paraudot pora kartu, tai nemanau, kad tai silpnumo rodymas... nors... Tave, Linai, suprantu, nes panasiai apie tai galvojau, kai buvau tavo amziaus...

39

Re: Ar verkti vyriška?

vienam straipsny perskaičiau tokią psichologo nuomonę... "daugelį vyrų nuo girtavimo ar savižudybės būtų apsaugojusios ašaros. Bet tai neįprasta. Moteris gali nesuprasti. Vyras bijo "prarasti save"... ir bemeilija pasikarti."
čia tik tarp kitko

40

Re: Ar verkti vyriška?

hm jei verkti tai tik del svarbios priezasties,o del kiekvienos smulkmenos jei jau verkia, tai manau tam tikrai kazkas negerai su nervais...