21

Re: prostitute?

Aplamai visais klausimais esu tolerantiska,negalima smerkti tokiu zmoniu,nes niekada nezinai,kaip tau paciam gali nutikti...

22

Re: prostitute?

  TIpo chia tapt ar ja pasinaudot ? Ash labai atsiprashau, bet bifki neikirtau. :-)

23

Re: prostitute?

profesionalus pavojingas zmogus.. kuris gali bet kuriam galvele apsukti wink
IStiesu kiek zinau. tokiems zmogeliukams gyvenime labiau sekasi.... smile

24

Re: prostitute?

Nieko pries neturiu pries prostitutes...yra labai graziu ir mielu galima laisvai bendrauti be jokiu tabu.
p.s. netycia taip surymavau xe..xe...:::234

25

Re: prostitute?

Zmones kurie megsta seksa uz pinigus kiti ira verciami hmm

26

Re: prostitute?

Austėja, 31 parašė:
Ernesta, 18 parašė:
Linas, 18 parašė:

na lengviausia smergti.. bet kai mano psichologijos destytoja apie jas pakalbejo  tai pakeiciau nuomone.. jos sutvirtina seimas.. as tai gal net pasisakau uz legalizavima..

dazniausiai jos ne is gero gyvenimo is to duona valgo..


sudominai apie tą šeimų sutvirtinimą smile pakomentuot plačiau negalėtum ? smile

O labai lengvai eina suprasti,juk kodel vyras eina pas prostitute?jis eina tik naudotis josios paslaugomis,gauti tai ko namuose negauna,labai paprasta tai suprasti,buna taip kad namuose isvis negauna.....vyrai moka skirti seksa nuo jausmu,jis nueis uzsimokes pinigus,gaus ko jam reikia,ir reikalas baigtas.....grys namo,nei seima nezinos,jis patenkitas,nieks nuo to nenukencia,ar ne taip?bet jei nebutu prostituciu,tai vyras isigys meiluze,o kai vyras tures meiluze,seima prades kentes,jo susitikimai,skambuciai,gali jausmai atsirasti,gali seima isirti,tai va,kuo tas palankiau....cia kiekvieno zmogaus reikalas.jei dirba toki darba,nesmerkiu,juk kiekvienas galu gale save kazkur,kitais budais parduoda..........

Leisiu sau paprieštarauti - vyrai perkantys moteris? - apgailėtina... O jei jau apie šeimą - man būtų daug maloniau sužinoti, kad maniškis turi meilužę, negu, kad vaikšto pas prostitutes. Gyvenimas yra tik vienas ir žmogus turi jaustis laimingas - ar gali žmogus būti laimingas, mėgindamas nupirkti tai, kas nenuperkama? Vienoks seksas įtampai nuimti ir visai kitoks, kai žmones sieja jausmai...

27

Re: prostitute?

vyrai neperka moteru, jie perka PASLAUGAS, kurias tos moterys teikia. o tu tikrai siuo klausimu keistai manai. jei vyras susiranda meiluze, tai reiskia kad tu jam nebereikalinga, arba nebedomini ir pan.. o jei vyras perka prostitute, tai tuomet jam truksta tik to vieno dalyko - sekso. tai kas blogiau, ar kai jis nuolat su nuolatine tave apgaudineja, ar kai nueina ir tik nusiperka to ko jam truksta ?

28

Re: prostitute?

Aleksandras, 22 parašė:

vyrai neperka moteru, jie perka PASLAUGAS, kurias tos moterys teikia. o tu tikrai siuo klausimu keistai manai. jei vyras susiranda meiluze, tai reiskia kad tu jam nebereikalinga, arba nebedomini ir pan.. o jei vyras perka prostitute, tai tuomet jam truksta tik to vieno dalyko - sekso. tai kas blogiau, ar kai jis nuolat su nuolatine tave apgaudineja, ar kai nueina ir tik nusiperka to ko jam truksta ?

nesikabinėk prie žodžių - galėjau parašyti "paslaugas" - koks skirtumas? Jei vyras sugeba susirasti meilužę, tai reiškia, kad jis nepraradęs savo žavesio ir netinginys - o su tokiu lochu, kuris tik prostitutės paslaugas sugeba nusipirkti man ko gero jau būtų neįdomu būti. Įsiskaityk į tai, ką parašiau.
Nesupratau tavo klausimo "kas blogiau?" - o tai, kai prostitutės paslaugom naudojasi, tai tada taip išeina manęs neapgaudinėja? :::041 gudriai tu čia išlankstei... :::044

29

Re: prostitute?

nebutina varyt, dabar daug aiskiau issireiskei ir viska supratau. tavo pozicija aiski ir logiska. o kas geriau, turiu omeny, kuria blogybe rinktumeis is dvieju, paprastai zmones renkasi mazesne. nors kaip sakai butum su vyru kuris neprarades savo zavesio, toks nuostabus, jog butum viena is jo meiluziu.. ;]
o prie zodziu as nesikabineju. niekas zmoniu neperka, perka tik paslaugas. todel mane labai nervino reklama "pirkti moteri gedinga! apie tai suzinos visi", gerai, o PARSIDAVINETI nera gedinga ???

30

Re: prostitute?

viena iš meilužių būti nepageidauju - geriausia meiluže, prašom... :::044

o parsidavinėti, Aleksandrai, yra baisiai gėdinga - neparsidavinėk, o tai kaip tik šiandien visi laikraščiai rašo apie tai, kaip policija prostitutus gaudė... :::044

o žmonėmis vis tik prekyba vyksta, nors tau tai ir nepatinka... smile

31

Re: prostitute?

Stebinat. Is kur tiek pas visus tolerancijos? Susidaro ispudis, kad jei kas isgirstu apie kokia skriaudziama prostitute, tai visi eitu piketuoti ir ginti jos teisiu. Labai sveikintina, bet kada musu visuomeneje ivyko tas luzis??? Na nesvarbu.
Ok. as nesmerkiu, niekad nezinosi, kas ir kodel vercia tuom uzsiimineti. Pagaliau man ir nerupi. BET nepritariu kazkieno pasakymui \"niekad nezinosi, kada paciam gali taip atsitikti". Zinau, kad gyvenimas gali visokiu staigmenu pateikti, bet niekad nesuabejosiu savo morale. Kad ir duonos kasnio neturesiu, bet geriau busiu shlaveja, sandelio darbuotoja ar kasininke maximoje, bet neisiu parsidavineti.
Dar vienas poziuris. Siaip ar taip prostitutes niekad nedings, kaip ir pasiula niekad nesumazes. Tad kodel tom mergaitem nesuteikus socialiniu garantiju,o valstybei nepapildzius biudzeto? Musasi musu feministes i krutines saukdamos kaip zema! Taip, net labai! Bet jei is tos blogybes galima isspausti naudos, tai kodel gi ne! Nes kad ir kokiais veiksmais, kalbom ar akcijom nei mes isnaikinsim jas, nei vyrai gris pas neduodancias zmonas big_smile

32

Re: prostitute?

Živilė, 21 parašė:

Dar vienas poziuris. Siaip ar taip prostitutes niekad nedings, kaip ir pasiula niekad nesumazes. Tad kodel tom mergaitem nesuteikus socialiniu garantiju,o valstybei nepapildzius biudzeto? Musasi musu feministes i krutines saukdamos kaip zema! Taip, net labai! Bet jei is tos blogybes galima isspausti naudos, tai kodel gi ne! Nes kad ir kokiais veiksmais, kalbom ar akcijom nei mes isnaikinsim jas, nei vyrai gris pas neduodancias zmonas big_smile

va va, Živile, kai aš vienoj tokioj diskusijoj panašią mintį išmečiau gavau atgal tokį visai nieko kontrargumentą: "O kodėl, jei žmonės nesugeba suvaldyti kažkokio reiškinio, tai nusprendžia, kad jį bent jau reikia legalizuoti ir iš to gauti pelną. Žmogžudystės irgi nesuvaldomai vyksta - tai gal reikėtų išdavinėt licencijas, kaip kokiem šernam: išsiperki metams leidimą, susimoki mokesčius ir į medžioklę - kuris netinka, tą pašalini..." Aš užsičiaupiau, bo nesuradau, ką atsakyt - gal tu žinai?:)

33

Re: prostitute?

Diva, 33 parašė:

viena iš meilužių būti nepageidauju - geriausia meiluže, prašom... :::044

o parsidavinėti, Aleksandrai, yra baisiai gėdinga - neparsidavinėk, o tai kaip tik šiandien visi laikraščiai rašo apie tai, kaip policija prostitutus gaudė... :::044

o žmonėmis vis tik prekyba vyksta, nors tau tai ir nepatinka... smile

nematau prasmes gincytis su kurciu zmogum, jei nematai ir nenori suprast ka rasau, pasilaikysiu savo nuomone sau.

34

Re: prostitute?

Aleksandras, 22 parašė:
Diva, 33 parašė:

viena iš meilužių būti nepageidauju - geriausia meiluže, prašom... :::044

o parsidavinėti, Aleksandrai, yra baisiai gėdinga - neparsidavinėk, o tai kaip tik šiandien visi laikraščiai rašo apie tai, kaip policija prostitutus gaudė... :::044

o žmonėmis vis tik prekyba vyksta, nors tau tai ir nepatinka... smile

nematau prasmes gincytis su kurciu zmogum, jei nematai ir nenori suprast ka rasau, pasilaikysiu savo nuomone sau.

tai, kad aš nerašau to, ką tu norėtum pamatyti, tai dar nereiškia, kad aš kurčia... :::734 bet ačiū už "komplimentą"... galėčiau ir tau tą patį parašyt: "nematai ir nenori suprast ka rasau"... :::916

35

Re: prostitute?

Jai jos yra vadinasi kazkam gerai:::d08

36

Re: prostitute?

Diva, 33 parašė:


va va, Živile, kai aš vienoj tokioj diskusijoj panašią mintį išmečiau gavau atgal tokį visai nieko kontrargumentą: "O kodėl, jei žmonės nesugeba suvaldyti kažkokio reiškinio, tai nusprendžia, kad jį bent jau reikia legalizuoti ir iš to gauti pelną. Žmogžudystės irgi nesuvaldomai vyksta - tai gal reikėtų išdavinėt licencijas, kaip kokiem šernam: išsiperki metams leidimą, susimoki mokesčius ir į medžioklę - kuris netinka, tą pašalini..." Aš užsičiaupiau, bo nesuradau, ką atsakyt - gal tu žinai?:)

Zinai,Diva, tas argumentas man pasirode visai nelogiskas ir nesulyginamas su musu turima tema. Ar galima zmogaus zudyma sulyginti su moters/sexo pirkimu??? Pagaliau, kokie yra prostitucijos mastai,o kokie yra zmogzudysciu mastai? Visai nematau logikos.
Ta mintis, kad nejau viska, ko nesuvaldom, reikia legalizuoti ir gauti pelna ir pan, man pasirode siek tiek arciau logikos. Bet ar tai nebutu sioks toks problemos pazabojimas? Tai tiesiog yra mazesne blogybe is dvieju.ar nea? smile

37

Re: prostitute?

baikit merginos nusisneketi, Divos nuomonei as pritariu. smile

38

Re: prostitute?

visu pirma reiketu issiaiskinti del jo ji tai daro ... ne visos daro tai savo noriu ... privercia gyvenimas ... nespjaukite i vandeni ... pagyvenkim ir pasisaugokim kad mums netektu tokia profesija , nes gyvenimas nenuspejamas

39

Re: prostitute?

ka reishkia gyvenimas vercia??? kai esi kaip "manekene" isvezta pas uzsienio sutenerius, TADA tai jau suteneriai vercia,o gyvenimas tiesiog nepasiseke. o siaip, jei turi proto, gerbi save ir savo kuna, tai gyvenimas niekad neprivers dirbti prostitute.

40

Re: prostitute?

atsiprasau ...o atsiminkime ir tas moteris kurios neturedamos pinigu ant maisto eina taip uzdarbiauti ... negi tik tos parduotos leles yra prostitutes .. lietuvoje prostituciu irgi pilna ir jos vietines