41

Re: prostitute?

tai jau taip. pazystamu turiu. Tai lietuvos protitutes dirba savo noru, bent jau dauguma.

42

Re: prostitute?

atsiprasau, ar prostitucija yra paskutinis budas uzsidirbti pinigu??

43

Re: prostitute?

ne paskutinis, bet toks budas, kai galima uzdirbti daug per trumpa laika. manau moterims kurioms reikia pinigu daug ir dabar, kad ir tam, kad prasimaitint, atrodo visai gera iseitis. aisku pritariu zivilei, kad IMANOMA nenusirist iki to, tikrai viskas imanoma. bet.. bet jei as galeciau tokiu lengvu budu prasimanyt pinigu, nemanau kad sudvejociau, mano morale stipri smile

44

Re: prostitute?

Aleksandrai, manau norint gauti daug pinigu, galuma turtinga vyra susirasti smile

45

Re: prostitute?

Redute, manau rasti turtinga vyra daug sunkiau, nei paguleti prasisketus...

46

Re: prostitute?

kaži, kiek prostitučių ieškok sėdi:) ne kartą buvo, kad parašai kokiai, o ji atrašo 100lt/h ar panašiai:)

47

Re: prostitute?

Redute, 22 parašė:

Aleksandrai, manau norint gauti daug pinigu, galuma turtinga vyra susirasti smile

O ka jau skaitosi labai gerbiama mergina,kuri su vyru bus,kuris turtingas,su kuriuo miegos,kad jai kvepalus chanel nupirktu ar siaip koki blizguti??cia juk irgi prostitucija,ir dar baisesne,ji tada jau priklauso nuo to zmogaus.kiek sitaip merginos permiega su vaikinais,kad ir uz koki kokteili bare,bet jos neniekinamos taip,kaip tos prostitutes,kurios ima uz savo paslaugas pinigus.jus daug cia rasot,nezinodami....siais laikais kiek merginu vaiksto su visokiom venerinem ligom,kiek ju jas gydosi,save gerbiancios prostitutes dar daug svaresnes uz kai kurias merginas,kurios vaiksto gatvemis,sedi baruose.....

48

Re: prostitute?

Diva, 33 parašė:
Austėja, 31 parašė:
Ernesta, 18 parašė:
Linas, 18 parašė:

na lengviausia smergti.. bet kai mano psichologijos destytoja apie jas pakalbejo  tai pakeiciau nuomone.. jos sutvirtina seimas.. as tai gal net pasisakau uz legalizavima..

dazniausiai jos ne is gero gyvenimo is to duona valgo..


sudominai apie tą šeimų sutvirtinimą smile pakomentuot plačiau negalėtum ? smile

O labai lengvai eina suprasti,juk kodel vyras eina pas prostitute?jis eina tik naudotis josios paslaugomis,gauti tai ko namuose negauna,labai paprasta tai suprasti,buna taip kad namuose isvis negauna.....vyrai moka skirti seksa nuo jausmu,jis nueis uzsimokes pinigus,gaus ko jam reikia,ir reikalas baigtas.....grys namo,nei seima nezinos,jis patenkitas,nieks nuo to nenukencia,ar ne taip?bet jei nebutu prostituciu,tai vyras isigys meiluze,o kai vyras tures meiluze,seima prades kentes,jo susitikimai,skambuciai,gali jausmai atsirasti,gali seima isirti,tai va,kuo tas palankiau....cia kiekvieno zmogaus reikalas.jei dirba toki darba,nesmerkiu,juk kiekvienas galu gale save kazkur,kitais budais parduoda..........

Leisiu sau paprieštarauti - vyrai perkantys moteris? - apgailėtina... O jei jau apie šeimą - man būtų daug maloniau sužinoti, kad maniškis turi meilužę, negu, kad vaikšto pas prostitutes. Gyvenimas yra tik vienas ir žmogus turi jaustis laimingas - ar gali žmogus būti laimingas, mėgindamas nupirkti tai, kas nenuperkama? Vienoks seksas įtampai nuimti ir visai kitoks, kai žmones sieja jausmai...

jei tavo vyras turetu meiluze,gali jau sakyt,kad seimos jusu nera.....juk logiska arne?juk cia vyrauja jausmai ir ne tik seksas,pas prostitute jis gaus seksa o ne jausmus,nu manau,jei toki atveji reiktu rinkis,jau geriau kad nusipirktu jis ta seksa...o cia isvaizda nieko bendro nieko neturi,grazus vyrai irgi perkasi sau seksa.

49

Re: prostitute?

Austėja, 31 parašė:
Diva, 33 parašė:
Austėja, 31 parašė:
Ernesta, 18 parašė:
Linas, 18 parašė:

na lengviausia smergti.. bet kai mano psichologijos destytoja apie jas pakalbejo  tai pakeiciau nuomone.. jos sutvirtina seimas.. as tai gal net pasisakau uz legalizavima..

dazniausiai jos ne is gero gyvenimo is to duona valgo..


sudominai apie tą šeimų sutvirtinimą smile pakomentuot plačiau negalėtum ? smile

O labai lengvai eina suprasti,juk kodel vyras eina pas prostitute?jis eina tik naudotis josios paslaugomis,gauti tai ko namuose negauna,labai paprasta tai suprasti,buna taip kad namuose isvis negauna.....vyrai moka skirti seksa nuo jausmu,jis nueis uzsimokes pinigus,gaus ko jam reikia,ir reikalas baigtas.....grys namo,nei seima nezinos,jis patenkitas,nieks nuo to nenukencia,ar ne taip?bet jei nebutu prostituciu,tai vyras isigys meiluze,o kai vyras tures meiluze,seima prades kentes,jo susitikimai,skambuciai,gali jausmai atsirasti,gali seima isirti,tai va,kuo tas palankiau....cia kiekvieno zmogaus reikalas.jei dirba toki darba,nesmerkiu,juk kiekvienas galu gale save kazkur,kitais budais parduoda..........

Leisiu sau paprieštarauti - vyrai perkantys moteris? - apgailėtina... O jei jau apie šeimą - man būtų daug maloniau sužinoti, kad maniškis turi meilužę, negu, kad vaikšto pas prostitutes. Gyvenimas yra tik vienas ir žmogus turi jaustis laimingas - ar gali žmogus būti laimingas, mėgindamas nupirkti tai, kas nenuperkama? Vienoks seksas įtampai nuimti ir visai kitoks, kai žmones sieja jausmai...

jei tavo vyras turetu meiluze,gali jau sakyt,kad seimos jusu nera.....juk logiska arne?juk cia vyrauja jausmai ir ne tik seksas,pas prostitute jis gaus seksa o ne jausmus,nu manau,jei toki atveji reiktu rinkis,jau geriau kad nusipirktu jis ta seksa...o cia isvaizda nieko bendro nieko neturi,grazus vyrai irgi perkasi sau seksa.

Jei vyras turi meilužę, tai jau viskas - šeima griūva, o jei vyras lankosi pas prostitutes - tai šeima ideali???? Įdomus tas tavo mąstymas... Geriau būtų, jei šeimoj visko užtektų... smile
Apie išvaizdą, ar grožį aš nešnekėjau - paskaityk įdėmiau: aš kalbėjau apie žmogaus vidų. Jei aš tave supratau, tai tavo logika yra tokia: jei tau trūksta sekso - prašom, nusipirk pas profesionales, bet kad man jokių meilužių! Nepritariu. Norėčiau, kad tas vyras su kuriuo esu sugebėtų sugundyt moterį be pinigų... smile

50

Re: prostitute?

mes nesnekam kas gerai, ir taip aisku kad abu variantai blogi, mes dabar renkames mazesne is dvieju blogybiu. tavo manymu, jei vyras sutelkia visa savo zavesi, kad suvilioti mergina ir ji taptu jo meiluze, yra geriau, nei kad vyras nesistengdamas nusipirktu sau sekso. bet as tame visai nematau logikos. jei jis stengiasi del kitos, tai isvada - jis nenori stengtis del taves !
mano nuomone, jei vyras eina pas prostitute, tai jis tokiu budu bando spresti problema seimoje - sekso trukuma, vadinasi jam seima vis dar svarbi. o tavo atveju, ieskant meiluzes, seima jam nebesvarbi. tai as nesuprantu, tau geriau, kai tu lieki nebereikalinga ?

51

Re: prostitute?

Aleksandrai, ar yra didelis skirtumas pas ką į šoną eina vyras? Aš jau keliskart išsakiau savo nuomonę, nemanau, kad reiktų kartotis... smile
Jeigu eina į šoną, reiškia nėra gerai,nesvarbu pas ką - pas meilužę, ar pas prostitutę...
Jeigu žmogų tikrai myli, tai neprirakini jo antrankiais prie radiatoriaus - "sėdėk, rupūže, su manim, net jei tau negerai... nu jeigu labai reikia, pas prostitutę nulėk - aš tingiu". Jeigu kiši galvą į smėlį ir neišsispręsi problemų šeimoje - jos niekur nedings.
Skirtumas tame, kad ta blogybė, kuri tau atrodo mažesnė - man atrodo didesnė... smile Nemanau, kad prostitučių paslaugos gali sutvirtinti šeimą - nebent tampa lengviau apsimesti, kad viskas gerai - įtampos mažiau... smile

52

Re: prostitute?

Diva manau,mes vieni kitu nesuprasim,nes jokia moteris nelinki ,kad jos vyras eitu pas prostitute,ar pas meiluze,mes tik diskutuojam,jeigu ir kas dar lieka.....nu bet kiekvienas turi savo nuomone....
o as galbut netaip issireiskiau apie isvaizda vyru,bet tu minejai,kad jau negali savu zavesiu ar vidumi vyras kokios meiluzes isistaisyt,tai eina pas prostitute,as ta turejau minty del vyru grozio.....isiskaiciau viska gerai:::001

53

Re: prostitute?

Austėja, ne apie grožį kalba, o apie netingėjimą rodyti dėmesį, kerėti savo žavesiu: tam reikia ir laiko, ir noro. O kai vyras tinginys - prostitutė daug geriau - jos gi apžavėt ir sugundyt nereikia, numetei pinigus ir tiek... smile Ir dar prieš visuomenę švarus, nekaltas ir tyras lieki - taigi jokių meilužių neturi, stengiesi išsaugoti šeimą... smile

manau, kad visi pasilikom prie savo nuomonių ir tiek žinių... smile

54

Re: prostitute?

manau kad pasiliekam prie savo nuomoniu,nes kam cia diskutuot....

55

Re: prostitute?

va taip mes ir nugalabijom temą :::044
gal dar galima pult ginčytis ir reanimuot? :::629

56

Re: prostitute?

Diva kas liecia tarpusavio santykius manau reikia  susedus ramiai issiaiskinti kas blogai ju santykiuose ir manau niekas neitu i sona svarbiausia pagarba vienas kytam.

57

Re: prostitute?

Laimis, 29 parašė:

Diva kas liecia tarpusavio santykius manau reikia  susedus ramiai issiaiskinti kas blogai ju santykiuose ir manau niekas neitu i sona svarbiausia pagarba vienas kytam.

Laimi, čia tema ne apie tarpusavio santykius buvo, o apie prostitutes.... Mes šiek tiek nukrypom nuo užduotos temos. Taigi padiskutuokim apie pagarbą prostitutėms... smile

58

Re: prostitute?

Padiskutuokim.

59

Re: prostitute?

O ko jos negerbti ji juk irgi zmogus, jai ji prostitute dirba nejaugi ja smerkti reikia. Laisvoje salyje gyvenam kas ka  sugeba tas ir daro.

60

Re: prostitute?

Diva, 33 parašė:
Laimis, 29 parašė:

Diva kas liecia tarpusavio santykius manau reikia  susedus ramiai issiaiskinti kas blogai ju santykiuose ir manau niekas neitu i sona svarbiausia pagarba vienas kytam.

Laimi, čia tema ne apie tarpusavio santykius buvo, o apie prostitutes.... Mes šiek tiek nukrypom nuo užduotos temos. Taigi padiskutuokim apie pagarbą prostitutėms... smile

> na kaip jau sakaiu ka jos irgi žmonės.. pas jas nesu buvęs ir nenoriu neturu reikalo eiti.. bet jei lagalizuotų tai būtų papildomų pinigų i biudžetą ir jų verslas būtų apmokestintas..
> na anksčiau jau buvo išsakytų labai gerų minčių o naujų neprimastau :-)