21

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

tik dabar susimasciau ir kodel as jas taip dievinu ir jom esu dekingas:)

22

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

As tai asmeniskai nlb noreciau buti dresiruojamas kaip sunytis...To jau tikrai butu perdaug...O as niekad su vyresnem neprasidedu.Man jaunesnes mielesnes(ne tik lovoj).Nzn,bet ir noreciau siaip padukt su truputi vyresne,na,kaip Vilija 24 tongue jei rimtai,tai as labiau noreciau lygiaverciu santykiu,kur partneriai  viens kitam butu atrama,o ne kox tai AUKLEJIMAS,ar DRESIRAVIMAS.Patyrima lovoj galima igyt ne tik einat per visus/visas,o taip pat su tokio pat amziaus zmogum,pazint viens kito kunus ir jaust partneri.Bet nesakau,kad pazinimas turi tuo pasibaigt...SUSIPainiojau:)

23

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

Deividai, tikiuosi cia ne mano varda iskreipete tamsta, a?
o siaip tai nenorejau pasakyti, kad jaunesnis vaikinas turi buti dresuojamas, tiesiog jis lengviau pasiduoda itakai ir tai nereiskia, kad tu jam tiesiai sviesiai isakineji.. protinga moteris bet koki vyra gali itikinti daryti tai, kas jai naudinga ir dar taip, kad jis jaustusi pats taip sumastes smile
as asmeniskai vis tiek galvociau, kad geriau patyres, bet gyvenime ne visada iseina taip, kaip galvoji big_smile

24

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

deividas20 mldec. teisingai pasakei:) p.s. ten VIJA o ne VILIJA:D

25

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

na galiu pasakyti kad mane traukia vyresnes moterys, be abejo jos zino daugiau, bet manau kad kiekviena moteris zino pati kaip geriau pasiekti orgazma, o kiekvienas vyras nori kad jis butu tas kuris suteikia jei didziausia malonuma nesvarbu kokio amziaus ji butu

26

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

Zinoma geresnis vyresnis, labaiau patyres partneris.
Idealiausiais buna savo branda sioje sritije yrode pensijinio amziaus sekso partneriai.

27

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

Lukas, 20 parašė:

Zinoma geresnis vyresnis, labaiau patyres partneris.
Idealiausiais buna savo branda sioje sritije yrode pensijinio amziaus sekso partneriai.


Lukai, Lukai, kas per daug irgi nesveika tongue tarkim, kad vyresnis apibreziama plius desimt penkiolika metu bet iki kokiu 40 big_smile

28

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

Dabar madinga tureti vyresne drauge(partnere) ir tikrai dauguma jaunu baxuru dairosi i vyresnes labiau nei i bendraamzes cia faktas....as tarp tos daugumos:)

29

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

manau kad viresniom jaunesni nes jos gali kazko ismokyti o jaunesnem viresni del tos pacios priezasties tai yra patirties

30

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

taj kad panos nemegsta mokyti:) jos mieliau pacios mokosi.... todel wyresnem jaunesni nelabai patinka

31

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

nesakyk yra kuriom tikrai jaunesni patinka

32

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

yra yra, kam patinka jaunesi smile ypac kai skaiciuoti pradedi big_smile gal jau pasikartosiu, bet jei zinai, kad vyrai gyvena trumpiau uz moteris, tai tada galvoji, kad geriau jau jis su tavim ilgiau pagyventu, o cia jau reikia jaunesnio uz save big_smile
P.S. Skirtumas tarp jam-25, jai-35 nera toks baisus kaip jam-15, jai-25, taip kad ir tas amziaus skirtumas yra reliatyvus dalykas big_smile as manyciau, kad kuo vyresne moteris tuo labiau jaunesni traukia wink

33

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

Vija, 24 parašė:

yra yra, kam patinka jaunesi smile ypac kai skaiciuoti pradedi big_smile gal jau pasikartosiu, bet jei zinai, kad vyrai gyvena trumpiau uz moteris, tai tada galvoji, kad geriau jau jis su tavim ilgiau pagyventu, o cia jau reikia jaunesnio uz save big_smile
P.S. Skirtumas tarp jam-25, jai-35 nera toks baisus kaip jam-15, jai-25, taip kad ir tas amziaus skirtumas yra reliatyvus dalykas big_smile as manyciau, kad kuo vyresne moteris tuo labiau jaunesni traukia wink

tikrai pritariu nes tikrai taip atrodo jok jai panai kokiu 14 tai dar vaikas nors kai jai bus 19 o man 24 tai nebus skirtumo koks yra dabar

34

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

man labiau patinka vyresni:) nors aisku ne seniai:)))

35

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

Hmm siaip sita tendencija kad turet vyresne mergina mano draugu tarpe tikrai nera paplitus bet asmeniskai man tikrai zymiai lengviau ir maloniau bendraut su vyresne pvz dabar turiu mergina kuriai 21m. ir tikrai neisivaizduoju savo merginos savo metu arba dar jaunesnes... kazkaip visos mano metu atrodo savo mastymu gryni vaikai(neisizeiskit bet cia as apie bent mane supancias 17m. ir panasias merginas sneku) del menkiausiu nesamoniu isiliepsnoja baisios isterijos arba atvirksciai nu nuotaikos visiskai nenuspejamos pasisneket normaliai apie ka nors apart koks ju nagu lakas arba kaip jai sekesi rasyt kazkoki tai kontrolini neimanoma o man patinka sneket tikrai protingesnem temom na ir dar begales kitu minusu priskirciau jaunesnem bet negaliu cia dabar tiek plestis tik dar norejau pastebeti kad vis delto 15-16 metu merginos pasidare pacios graziausios kazkaip gal paspartejo subrendimo laikotarpis ar kaip tai paaiskinti na net nezinau... nors gal tik man taip atrodo...

36

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

kaip vaikinas vyresnis tai suprant, bet kai mergina..
Na neturiu nieko pries, bet man tai nepriimtyna..

37

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

tikrai butu nesvarbu jai ji mili

38

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

Vija, 24 parašė:

yra yra, kam patinka jaunesi smile ypac kai skaiciuoti pradedi big_smile gal jau pasikartosiu, bet jei zinai, kad vyrai gyvena trumpiau uz moteris, tai tada galvoji, kad geriau jau jis su tavim ilgiau pagyventu, o cia jau reikia jaunesnio uz save big_smile


nu nzn, idomu ar nors viena vyresne mergina pries draugaudama su jaunesniu, rinkosi ji vien delto, kad vyrai gyvena trumpiau:DD nesusiejna man cia galai... renkiesi toki zmogu, su kuriuo yra bendru interesu, pomegiu, jis tau imponuoja ir pan, taigi dzin tas amzius ar tai, kad vyrai trumpiau gyvena...

39

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

siaip vyresni  labiau kazkaip traukia na su savo amziaus ar vyreniais  kokia 22 metu  bet ne daugiau

40

Re: Baxuro amzius ir jo itaka sexe. Geriau jaunesnis ar vyresnis?

kuom?