21

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

man irgi reikia vyro kaip vyro! vymdo paziurejus i tokius "grazuoliukus"....viena toki pazystu, tai oi kiek bajeriu is jo buna... viena karta ateinu davusi kraujo nemokamai (tokia akcija buvo), o jis ziuri i ant rankos uzviniota binta ir sako: "kaip neestetiska..." as jam pasakiau, kad rozinio binto nebuvo... smile as vertinu tvirtus vyrus! wink

22

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

jei vyrai prisiziureje ir savim rupuinasi tai cia blogai?
man visada grazu uzmest aki i susitvarkiusi vaikina, o vat tie pasikele tai nebutinai buna tie prisiziureje, ju buna visur...

23

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Eglė, 22 parašė:

jei vyrai prisiziureje ir savim rupuinasi tai cia blogai?
man visada grazu uzmest aki i susitvarkiusi vaikina, o vat tie pasikele tai nebutinai buna tie prisiziureje, ju buna visur...

o tu megsti fyfas?

24

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

oj nevarykit as kaip tik tokio ir ieskau ;D vaikino su kuriuo galeciau pasigyncyt ar pasidalyti patirtimi kuriame soliariume geriau idegti galima, nuo kurio kremo oda svelnesne ir t.t. ;D vat kokio man vaikino reik big_smile

25

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

isprotejo zmones, viskas baigesi kantrybe, gailiuos kad sukuriau tokia tema....................truksta zodziu...aciu dievui dauguma zmoniu nepritaria tokiam stiliui...

26

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Laura, 20 parašė:

isprotejo zmones, viskas baigesi kantrybe, gailiuos kad sukuriau tokia tema....................truksta zodziu...aciu dievui dauguma zmoniu nepritaria tokiam stiliui...

xexe. O kodel vertindami zmones daznai kalbam apie krastutinumus? Pvz dabar kalbat apie persideginusius arba narcizus? Yra daugybe tarpiniu variantu. Ziema matyti rusvesni kuno tona yra estetiskai graziau nei balta gal net paraudusia nuo salcio oda. Be to tai kad pas toki zmogu bus pakiles tonusas ir geresne nuotaika kaip zinia irgi geriau smile Daznai toks vaikinas bus gerokai supratingesnis ir jautresnis merginai negu "tikras vyras", kurio poziuris apie santykius baigiasi moters pastatymu i virtuve, pamirstatant kita santykiams svarbias detales smile Merginoms reikia jautrumo ir supratingumo kai joms sunku, o ne brutualumo, jegos ir vyrisko muskuso. Aisku visad atsiras suklydusiu pasirenkant kaip ir visad atsiras kitu nuomoniu.

P.S. jeigu jau taip mergaitems nepatinka prisiziureje ir demesingi vaikinai, kodel pabendravusios su pietieciais jos isproteja del ju? Cia retorinis intarpas, atsakyt nereik

27

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Nijolė, 20 parašė:

bliamba, degint tokius ant lauzo reikia... asmeniskai man reikia tokio vyrisko berniuko, o ne cackes pacackes, kenio - manekenio....


taip jau gamtoj uzkoduota. Tau reikia stipraus patino kuris gales apsaugoti tave ir tavo palikuonis. O jam turesi buti patele kurios turi atlikti seimos pratesimo funkcijas smile

28

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Gintaras, 24 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

bliamba, degint tokius ant lauzo reikia... asmeniskai man reikia tokio vyrisko berniuko, o ne cackes pacackes, kenio - manekenio....


taip jau gamtoj uzkoduota. Tau reikia stipraus patino kuris gales apsaugoti tave ir tavo palikuonis. O jam turesi buti patele kurios turi atlikti seimos pratesimo funkcijas smile

nebutinai   "vyrishkas" turi asocijuotis su brutalia jega...

29

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

man tai grazu kai vaikinai prisiziuri savo isvaizda ir kad nevaiksto su "trenigiukais\:)

30

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Diana, 17 parašė:
Alina, 23 parašė:
Julija, 20 parašė:

Na, paziuret i tokius malonu..;) Nors siaip vaikinuko noreciau truputuka baisesnio uz save..:D)

o tai ko taip,kodel nori baisesnio uz save?

jei jis bus grazesnis, daugiau sansu, kad tu teresi pataikaut, o jei tu grazesne, tai tavo virsus bus ir nereikes taip jaudintis, kad gali nuvyliot big_smile
as pati tokio vaikinuko nenoreciau turet smile

nesamone! dominavimas santykiuose ne nuo isvaizdos o nuo charakterio ir is dalies nuo pajamu priklauso;)

31

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Gintaras, 24 parašė:
Laura, 20 parašė:

isprotejo zmones, viskas baigesi kantrybe, gailiuos kad sukuriau tokia tema....................truksta zodziu...aciu dievui dauguma zmoniu nepritaria tokiam stiliui...

xexe. O kodel vertindami zmones daznai kalbam apie krastutinumus? Pvz dabar kalbat apie persideginusius arba narcizus? Yra daugybe tarpiniu variantu. Ziema matyti rusvesni kuno tona yra estetiskai graziau nei balta gal net paraudusia nuo salcio oda. Be to tai kad pas toki zmogu bus pakiles tonusas ir geresne nuotaika kaip zinia irgi geriau smile Daznai toks vaikinas bus gerokai supratingesnis ir jautresnis merginai negu "tikras vyras", kurio poziuris apie santykius baigiasi moters pastatymu i virtuve, pamirstatant kita santykiams svarbias detales smile Merginoms reikia jautrumo ir supratingumo kai joms sunku, o ne brutualumo, jegos ir vyrisko muskuso. Aisku visad atsiras suklydusiu pasirenkant kaip ir visad atsiras kitu nuomoniu.

P.S. jeigu jau taip mergaitems nepatinka prisiziureje ir demesingi vaikinai, kodel pabendravusios su pietieciais jos isproteja del ju? Cia retorinis intarpas, atsakyt nereik

ponas Gintarai drysciau papriestarauti, jei vaikinas yra "pats sau grazus", daug demesio skiria savo isvaizdai tai kaip taisykle jis yra ziaurus egoistis , o betkokiai merginai salio jo truks demesio, gerai kol santykiu pradzia, tai bus uzmaskuota poto kazin ar patis jei vietoje to kad eiti uzdirti pinigu vaikscios vaikinas po grozio salonus ar soliariumus.galu gale mergina blus is pavydo kad jo grazuolio nenuviliotu kita:)

32

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Teisingai!!! Nors karta as sutinku su tamsta Andrium

33

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Dalius, 25 parašė:
Gintaras, 24 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

bliamba, degint tokius ant lauzo reikia... asmeniskai man reikia tokio vyrisko berniuko, o ne cackes pacackes, kenio - manekenio....


taip jau gamtoj uzkoduota. Tau reikia stipraus patino kuris gales apsaugoti tave ir tavo palikuonis. O jam turesi buti patele kurios turi atlikti seimos pratesimo funkcijas smile

nebutinai   "vyrishkas" turi asocijuotis su brutalia jega...

as ne apie jega kalbu, o apie vyriskus bachuriuko bruozus, man visi tie pasipustymai visai neprimena to tikro vyro, apie kuri man pasakojo mama ir kuri as matau savo broliuose

34

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Andrius, 25 parašė:


ponas Gintarai drysciau papriestarauti, jei vaikinas yra "pats sau grazus", daug demesio skiria savo isvaizdai tai kaip taisykle jis yra ziaurus egoistis , o betkokiai merginai salio jo truks demesio, gerai kol santykiu pradzia, tai bus uzmaskuota poto kazin ar patis jei vietoje to kad eiti uzdirti pinigu vaikscios vaikinas po grozio salonus ar soliariumus.galu gale mergina blus is pavydo kad jo grazuolio nenuviliotu kita:)

Vadinasi vyrai bukim baisus ir lai lietuviu mergaites atvyke pietieciai ar skandinavai nuvilioja. smile Pas mus Lietuvoj madingas kazkoks apkiauteliu kultas. Tipo vaikinas apkiautes - ir tai normalu. Tu kalbi apie krastutinuma. Daznai vyro pastangos graziau atrodyti orientuotos i partneri ir nora JAM atrodyti graziai smile

35

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Manau reiketu dvieju temu. Vienos apie narcizus (manau nereik aiskint kas cia tokio), kitos - apie prisiziurincius vyrus. Cia ganetinai skirtingi du atvejai

36

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

mano manymu lietuvis vyras turetu orentuotis i kareiviu tvarka: nusikirpes,nusiskutes idealiai, nusiprauses, tvarkingai apsirenges(islygintais svariais rubais jei jie lyginami), gerai kvepiantis, batai idealiai nuvaksuoti (aisku jei jie vaksuojami)o ne vyras "k*rva", su barzdele po lupa apatine, uzkirstais  smailiai zemyn bakembardais, kibiru zalatino plaukuose, visas rudas ziema nuo idegio , depiliuotu kunu ir su riezakais. cia yra ne vyras o BOBA

37

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Butent tokis ir yra statistinis vyras smile Na dar statistinis vyras vasara su glaudem buna (kas visam pasaulyje skaitoma kaip geju zenklas).

Po to tik neverkit kad tas "boba" nuvilioja is panoses visas smile

38

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

oi brangieji......sunku su jumis....vyras turi buti jautrus - sutinku, bet tikrai nemyznius, baltarankis, nusidegines subine soliariume...mano vyro idealas - apsiskaites, saikingai susitvarkes, jumoro jausmu...

39

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

kodel jus viska taip sureiksminat? tarkim paprastas bahuriukas kuris kazkiek prijaucia mada.. ir tarkim ziema yra baltas kajp suris negali nuejti y soliariuma? arba vasara apsimauna baltas kelnes ir yra ideges nuo saules taj jau cia vadinasi kad jis moteriskeja ir yra pasikeles? gi ne isvaizda o vidus manau svarbu.. kad ir kajp tu ten apsirenktum ar pan. gi nereiskia kad esi pasikeles,savimeila arma sumoteriskejas.. argi ne taip? smile

40

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

arma--> arba.. sorry uz klajda.. wink