41

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

lindimas moterim s i klyna ir viskas  smile joms to reikia jie tai ir daro tai duoda smile na nevarau ant kas zino kada man gal saus i galva tokia nesamone smile

42

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

niam niam pasaka smile)))))))

43

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Laura, 20 parašė:

oi brangieji......sunku su jumis....vyras turi buti jautrus - sutinku, bet tikrai nemyznius, baltarankis, nusidegines subine soliariume...mano vyro idealas - apsiskaites, saikingai susitvarkes, jumoro jausmu...

leiskit paklausti kuom siejasi zmogaus apsiskaitymas, humoro jausmas ir "muznius", baltarankis, besideginantis soliariume? Be to soliariume besideginantys vaikinai tikrai buna susitvarke, o tarp nesideginanciu taip pat pilna baltarankiu wink

44

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

na o kai tada treninginiai nevaleikos

45

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Vilhelmina, 27 parašė:

na o kai tada treninginiai nevaleikos

Cia tu taip pasakei

46

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

as manau, kad bet kokiu atveju vyrai turi ir privalo save ppriziureti, ir jokiu budu neatmestinai, bet kas per daug tai nesveika:):::d15, ir dar, manau, galim truputi pamastyti, kodel jie taip elgiasi ir kruopsciai rupinasi savimi, juk nebereikalo.....?beje, soliariuminaii berniukai nera gejai, kitu atveju jie neliptu prie merginu kaip prie medaus?:::d09

47

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Grazu paziuret i grazu ir tvarkinga vyra, bet ne i kazkoki soliariumini piemburni, kuriam nosis dangu rezia...

48

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

toks soliariuminis zino savo kaina ir ne vienai is jusu jis nepasiekiamas :0 tas pats kas per tv ziureti i koki zvaigzde taigi moterai ar jums tolkas is tokio, jam po koju kristi o jis jus geriausiu atveju nepaspiria o graziai perzengia wink

49

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

man neteikia nei kiek zavesio saldus, issiblizgine,issizeline plaukus - "vyrai"

50

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

geriausiai normal vyras kaip turi buti smile

51

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

nepatinka, vaikinas turi buti vyriskas ir merginos demesi patraukti ne soliariuminiu idegiu, manikiuru, pedikiuru ir dar bala zino kuo...jau tokie vaikinai taip bobiskai atrodo..niu bet su skoniu nesigincijama, nepykit paneles kuriom tokie patinka... :::817

52

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

teisingai judit, nereik cia atsiprasinet - tu teisi

53

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Fui fui fui nepatinka smile fyfiai :}}}}}

54

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

vakar viena maciau...tai nikas nikas..... tas pats kai panos perdaug isvile tokios soliariumu aukos...vaiksto oranzines morkos ir dzin, o kai pasakai kaip atrodo tai neeee as ne tokia....
ziauru

55

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

o kad jie su savo baltom kelnem atsisestu kur :V

56

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

man tokie vyrai nepatinka,paziureti grazu,bet draugauti...tikrai ne...Vos ne tas pats kas su mergina...

57

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

saldus - gerai, tik idomu apie koki salduma shneki, jei apie shioki toki lekshtuma, vaidinima bendravime kad visi draugai - ne. soliariuminiai - NE. baltos kelnes - taip, grazhu, be to ir sedyne paryshkina, mano draugas neshioja, na man asmenishkai grazhu balta spalva.

58

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

kaip nori..o jis stringus devi, agne?

59

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

ne, jis stringu nedevi smile nereikia visada kapstytis ties krastutinumais, nespreskit apie knyga is virselio, niekad netaikau pavieniu zmoniu ydu visiems, juokinga smile
na nejau visi vaikinai su baltom kelnem "vos ne tas pats kas mergina" ? ne ne ne mergaites smile

60

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

jie loxai yra blyn smile asiolai smile