61

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Agne, 19 parašė:

ne, jis stringu nedevi smile nereikia visada kapstytis ties krastutinumais, nespreskit apie knyga is virselio, niekad netaikau pavieniu zmoniu ydu visiems, juokinga smile
na nejau visi vaikinai su baltom kelnem "vos ne tas pats kas mergina" ? ne ne ne mergaites smile

pritariu;) as ir nieko pries neturiu pries baltas kelnes:)

62

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

slyksciai man atrodo

63

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

o man asmeniskai baltos kelnes feeeee,, nekenciu tokiu grazuoliuku,, na tiesa buna ir issimciu,, ziurint koks to grzuoliuko stilius,, visokiu ju ir yra,,
kazkada pardoj maciau viena is tu kur stripaka soka,, vos nesusivemiau,, tvarkingas, isciustytas,,, slykstu..

64

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

ojej...tokio vaino tai tikrai nenoreciau,nes tokie vaikinai nera wyriski...o merginos,tik su kiausiukais:D manau vaikinas turi buti twirtas..sexualus sawo wyrisku kunu,o ne soliariuminiu idegiu:)

65

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

teisingas sprendimas:)

66

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

idomus zmones. jeigu vaikinas susitvarkes, graziai apsirenges tai jis automatiskai jusu zodziais fui. tada taip iseitu, jei priena smirdantis, pasisiauses, nevalyvas, JUODOM kelnem, is visur kysanciais plaukais, tai jau cia butu VYRISKA ir issisiepusios pultumet tokiam i glebi?

prie ko cia soliariuminis idegis ir seksualus kunas? ant suglebusio kuno gali det to idegio kiek tik nori, tai nieko nekeicia.

gerai nuspresta, jei jis devi baltas kelnes, vadinas nera vyriskas. nu ar gali but juokingiau big_smile ....

67

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

na vistoms gali aiskinti kad zvyras nevalgomas bet jos ji lesa vistiek smile]
jei matai tik balta ir juoda tik soliariumini ir apsisikusi :0 man taves labai gaila smile tai reiksia kad tik barbes yra gerai vuisos kito nevalos ???:) kutkuda smile

68

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Agne, matei ka Audrius parase?isiskaityk 100kart

69

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

tu cia ange juodai nusisnekejai :::050

70

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

agne nori princo balto ant juodo harley bet taip nebuna

71

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

hehe big_smile Audrius, as ji turiu ir zinai del ko? del to, kad ZINAU ko noriu smile ir tu tik perfrazavai mano zodzius i savo puse, taip kad nieko cia naujo nepasakei smile
Laura, jei butum pirstu neparodzius, buciau nepastebejus, gudrute tu wink

72

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

isivaizduoju tada tave jei tu galvoji kad jis princas smile man labai taves gaila o gal kaip tik ne visokiu yra visokiu reikia sekmes smile

73

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

agne,o kiek kartu per diena kaisti soliariume?

74

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Audrius, nesiruosiu su tavim gincytis, nei reikalo, nei prasmes nematau smile aciu uz gailesti, sau pasilaikyk.
Laura, nei as, nei jis soliariume nesilankom, take in easy wink
smagu girdet, kad tiek priestaraujanciu nuomoniu, praskaidrinot popiete..:)

75

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

pirma jau gincyjies antra nevaikstai i soliariumus irji ne tai apie ka mes snekam???
atsibusk pietu miegu uzmigai ar ziemos >
o gaileschio atvirai tokiems nesusiprateliams nejauchiu as tik mandagus norejau pabuti ...

76

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

nesiginciju zmogeliuk, tik seip su tavim diskutuoju, o jei tu puolamas jauties ir gincijies, tai nebe mano bedos smile
as tai pasakiau, kad vyrai su baltom kelnem man grazu ir visai nenesa i moteriskasias su jom, o jei tu pamirsai ka man irodyt nori, tai velgi.. ne mano bedos smile zinai kaip sakoma, kuo silpnesni irodymai, tuo stipresne pozicija, tai nesiplesyk sitaip su tokiais "tokiems nesusiprateliams" pareiskimais.. jei negerbi kito, gerbk bent save wink

77

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

Laura, 20 parašė:

kaip jums tokie "vyrai"?

o ka nepatinka tokie? big_smile savo jegom nepasitiki? big_smile

78

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

paulius jauchiu tau reikia ikalti igalva gal?:)

79

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

kuria prasme kalbi?:)

80

Re: saldus,soliariuminiai berniukai, baltomis kelnemis

toia kai pasiimi vini ir kali