181

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

na yra ir moteru turinciu raumenu  ir vyru be raumenu ir cia visai nie prie ko "tas reumenejimas tavo smegenyse per daug suraumenejo ten..." ;D taip manai lyg vyras nuo raumenu yra vyras ;D o kur protas , o seksualinis apetitas ir orientacia (tai svarbu ):D o tie kurie eina i manikiurines tai normalu .Net mokykloi sako kad vyras turi eiti ir susitvarkyti nagus kad i nagus butu panasus, o ne i kanopas :Dmano manimu tai tie kas nesusitvarko ira stuobriskumas ir siaip neisbrusimas ,vaikscioti ir atrodyti bet kaip :::732/tai mano nuomone , kaip tu sakiai smile / o nagu lakavimas jau gejiska ;D galvojiu...  smile
. MARIUAU distrofija niekuom nesusije su viriskumu ar moteriskumu pasiskaityk tai liga smile

182

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Geris Tu :::b25 cia tai su tavim 125 proc sutinku kad reikia nagus susitvarkyti , as is kaimo persikeliau i Milana ir cia ir ten visur aikinama kad vyras turi nagus tureti svarius neatsilupusius ir estetiskus  :::818

183

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

stai pries kelis metus buvo mada Jav valtijoi kazkurioi :? (maciau per TV zines )dazytis nagus zvengiau is to ;D
o dabar:::026 itraukes i savo gotiska gyvenima gotikini stiliu:::a48 prigijo man tas juodas nagu lakas :::036
ir dera big_smile
ir neatrodau, kaip boba :::036

184

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Bet nematau tave su juodais nagais :?

185

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Tik per tusus ir susitikimus nusilakuoju :::b18

186

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

:::b02 juokauju

187

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Ziuriu is to rasto, isejom is kraso. Su kiekvienu postu tolyn vis daugaiu ir daugaiu "meslo" cia pylem ir gavosi bardakas. Taip as su jumis sutinku, kad raumenynas vyriskas cia dar ne viskas, reikia ir proto, ir savigarbos ir tinkamos seksualines orentacijos. Taip pat sutinku kad vyrui reikia prisiziureti nagus. Bet tai imanoma ir paciam. I tas manikiurines reikia eiti jei ten nori **** ka pasidaryti. Nusilakuoti ar ten prisiauginti ir pan. Vienu zodziu kaip ir sakaiu. Mano pozicija yra tokia kaip ir jusu, tik tiek kad as i ta vyriskumo sarasa itraukiu, kad vyras turi buti tikraja ta zodzio prasme Stiprioji lytis ir viskas. big_smile

O del klausimo ar vyrai moteriskeja, sakau taip. Labai jau jie daug dalyku perreme is moteru. Labai. Kaip ir moterys. vienzo tarp vyro ir moters skirtumas mazeja ir tikiuosi neevoliucionuosim po kokio 0.5mln metu i hermofroditus big_smile

Tai tiek :>

188

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Mariau pyk nepyk bet nu nezinau;D man tai viskas atrodo gerai :::818 o kad tau kas nepatinka tai nieko negaliu pataryti :::036 vienintelis tu cia isiskiri :::961:::229 mes kaip matai kalbam apie sumoteriskejusius vyrus ir priezasti Madas  big_smile o kad tau netinka,tai  neskaitik ir viskas kam cia ardais ir gagini mums nuotaika :::909 jau tavo nuomone zinom tai prasau leisk ir mums pasireiksti :::818
-------Tai apie manikiura , zinai kartais kai jaunimas kramto nagus ir gali pradeti netiesi aiaugti :::818 todel reikia maniukiurininko, kuris moka pataisyti naga smile taip pat dar galima pas manikiurininka nueiti po sumusimo ar dar geriau pas gyditoja smile cia is reikalo ir siaip estetikos .Net per etika vaikms mokytoja sako reikia ir vaikinams pas manikiurininka karta ji metus uzsukti :::111
O apie gejus dazancius nagus mes negalvojame :::127

189

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

:> heh. Nea nu del tokiu priezasciu sutinku. Bet kodel jus visad leidziates i tokius krastutinumus. Aaa ? big_smile Beto pacios temos klausimas yra labai abstraktus, todel ir atsakymai gali buti labai apstraktus arba specifiniai. Nera griestai apibresta kas ir kaip smile

190

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

na va stai ir suradom bendra kalba :::036
o as kaip sakiau man juodi nagai tinka big_smile pastebejau kai nusimusdavau su kuju ;D

191

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Jo big_smile as esu gaves su plaktuku i nosi. paraudo, bet nieko gero. Nusprendziua kad seniu salciu ir pijoku but man netinka big_smile

192

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

jo sulauzyta nosis garantas kad veidas i moters veiduka nebus panasus ;D;D;D parekomenduosiu sita tavo metota moterisku bruozu bahurams :::b02

193

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Negaliu pakest vyru-bobu!!! turiu toki kursioka, pikta daros ziurint, noretusi visaip ji isvadint, bet mandagumas neleidzia....:/

194

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

man labai idomi savoka vyriskas vyras - kokios tai savybes? nes siaip labai idomiu prigalvojo kai paprasiau keletos draugiu .. bet tikrai pagalvojus .. nes is pradziu tai vardina standartiskas

195

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

vyriskas vyras yra antonimas bobiskam vyrui!!!!

196

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Aš tai dievinu verkiančius vyrus, jie tokie faini, dar man patinka, kai jie vaikšto į soliariumus, pasidaro manikiurus, pedikiūrus, nu bet savo aukštakulniais jau tikrai nesidalinčiau, kad ir kaip verktų. O jei rimtai, tai vyras, turi būti vyras - smirdėti prakaitu, neplautom kojinėm ir biškuiuka mėšlu, žodžiu kaimo žagrė.:::d08

197

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Svaraus,iskart po duso vyro kvapas labai gundantis... mmm...;)

198

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

niekada nemaniau, kad si problema tokia opi....:::d20

199

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Vita, 21 parašė:

Negaliu pakest vyru-bobu!!! turiu toki kursioka, pikta daros ziurint, noretusi visaip ji isvadint, bet mandagumas neleidzia....:/

O ka tu jan moretum padaryti ;Dtegu sau gyvena ,jug tave nemusa ;D bet kokia nepykanta gimdo manjakus big_smile zek kad viena diena neuzsimanytu tau yrodyti kad yra tikras vyras :::b02

200

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Kristina, 21 parašė:

apie tai snekam ne tik mes, nesuprantancios kam musu "murams" soliariumai, kosmetika, ivairios kitos grozio proceduros ir t.t ko jie lieja asaras, kartais net dazniau nei mes... big_smile apie tai sneka net gerbiami mokslininkai, teigiantys, kad vyrai moteriskeja. ar tai pastebima musu visuomeneje?



zinoma, kad pastebima... na grazu ir pagirtina kai vyras prisiziuri o ne vaiksto kaip kaimietis apsileides(nieko nenoriu izeisti), bet soliariumai ir melodramu ziurejimas tojau per daug