121

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

uj jus visiems tik viena galvoje..tik del panu ir laikaisi svaros,manau zema,reikia del saves,o ne del kitu

122

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Tai as ir del saves laikausi ir del panu galvoji blogai kad as tik del panu......kai esi svarus labiau pasitiki savim ka ne tiesa????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Galiu pasakiti kad ne visos panos prisiziuri irgi maciau viena pana autike pakele ranka ir po pazasti plaukai buvo ilgi  kaip sliktu sakes......

123

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Niu jau as asmeniskai pirmoje eileje tik del saves svaros laikausi,nes kad pati geriau jausciausi,o aikinai dauguma tik del kitu akiu svaruoliai arba lenda i soliariumas,kad dabar patinka paneles ruduoliai!

124

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Vyrai bobiskeja. Nu jus paziurekit kas dedasi gatvese. Eina baxurai po 190 200cm ugio o sveria lengviau nei panos. po 60-70kilogramu. Cia normalu ir dar toks ideges lygiai, susilaizes kaip is po karves lezuvio ir ant rankos aka ciposka. Vaikai.... oi manau po gero 10 panos verks. Nes didzioji dalis baxuru neis atskirti nuo panu...

125

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Kristina, 21 parašė:

apie tai snekam ne tik mes, nesuprantancios kam musu "murams" soliariumai, kosmetika, ivairios kitos grozio proceduros ir t.t ko jie lieja asaras, kartais net dazniau nei mes... big_smile apie tai sneka net gerbiami mokslininkai, teigiantys, kad vyrai moteriskeja. ar tai pastebima musu visuomeneje?

soliariumai tongue koks tavo reikalas :::917 jug mes ir zmogus kaip ir mergina :::740 .norim ir mes gerai atrodyti o ne smirdeti prakaituotom  koinem, alum ir slapimu ;D kaip bomzai . Taip pat nenorim atrodyti kaip valkatos ir kaip kinai 80m visi vienodai pilki ir tt big_smile
dabar zinai jei neina pasideginti prie juros kodel neuzsukus i soliariuma:::b18

126

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Fiodoras, 25 parašė:
Kristina, 21 parašė:

apie tai snekam ne tik mes, nesuprantancios kam musu "murams" soliariumai, kosmetika, ivairios kitos grozio proceduros ir t.t ko jie lieja asaras, kartais net dazniau nei mes... big_smile apie tai sneka net gerbiami mokslininkai, teigiantys, kad vyrai moteriskeja. ar tai pastebima musu visuomeneje?

soliariumai tongue koks tavo reikalas :::917 jug mes ir zmogus kaip ir mergina :::740 .norim ir mes gerai atrodyti o ne smirdeti prakaituotom  koinem, alum ir slapimu ;D kaip bomzai . Taip pat nenorim atrodyti kaip valkatos ir kaip kinai 80m visi vienodai pilki ir tt big_smile
dabar zinai jei neina pasideginti prie juros kodel neuzsukus i soliariuma:::b18

Nepyk bet i tave paziurejas irgi galiu pasakti kadi tikra macho irgi neuznesi. Biski moteriske primeti. bet cia tik mano nuomone. Nenoriu izeist.

127

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

ar pats pasizejei i veidrodi :? ir biski tai truputi o kaimieti visada su sake galima pavaizduoti :::036
koza ir treningai o koines turgines "tavo idealas pasiektas " ;D ideges-->> tik veida, o kojos kaip surys big_smile kas cia per geris hmm nu bet vistiek :::110 kietas tas ne kaip atroda o kaip sauda is meziokline :::110 (is apieju medziokliniu ;D )

128

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Kojos kudos. Zasine tu plet. Tavo ugis 173 ir sveri 59 big_smile Distrofikas. Pas manes ugis tik 164 bet sveriu apie 70 kg. A jauti bent ka sneki. Koines is turgaus big_smile big_smile big_smile nepyk bet cia bajeris. jei ka visi drabuziai is padoriu parduotuviu o ne turgaus xD.

PS: As turiu omeny kad vyras yra tirkas vyras kai jis kaip senovej. Stiprus, ismintingas ir jokiu budu nepanasus i boba. O tavo nuomone ka. Distrofikai, kenai, vaidinantys erelius yra vyrai. Nu atciprasau bet cia man toli grazu i vyra neuznesa......

129

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

nieks cia nemoteriskeja,vyrai irgi buna puoseivos ir nuo mados dar cia priklauso kokia uzejo. jau Napaleono laikais net makijazo ponai prisidedavo daugiau negu moterys:)geras patinas kaip ir givunijos pasauli turi buti pasipustes,pasipuoses pries morciu:)

130

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Marius, 23 parašė:

Kojos kudos. Zasine tu plet. Tavo ugis 173 ir sveri 59 big_smile Distrofikas. Pas manes ugis tik 164 bet sveriu apie 70 kg. A jauti bent ka sneki. Koines is turgaus big_smile big_smile big_smile nepyk bet cia bajeris. jei ka visi drabuziai is padoriu parduotuviu o ne turgaus xD.

PS: As turiu omeny kad vyras yra tirkas vyras kai jis kaip senovej. Stiprus, ismintingas ir jokiu budu nepanasus i boba. O tavo nuomone ka. Distrofikai, kenai, vaidinantys erelius yra vyrai. Nu atciprasau bet cia man toli grazu i vyra neuznesa......

na, Mariau.. tu cia sorry, bet nusikalbejai... jei vyras save prisiziuri, tai nereiskia, kad jis boba :? +vyro svoris taip pat ne vyriskumo matas :? asmeniskai man geriau tas fyfesnis, nei koks kaimo japis, kuris mano,kad pakeles bulviu maisa bus kietesnis uz ta, kuris pakels tik puse to maiso :? va...

131

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

O as manau, kad yra ir tokiu ir tokiu... pati turejau vaikina kuris kazkaip per daug prie to veidrodzio praleisdavo... Bet yra ir vyrisku vyru daug. Taip kad problemos dar nematau big_smile o prisiziuret reik save kiekvienam, smirdintys niekur nelaukiami net jei jie ir butu vyriski, kruti ar dar kokie wink

132

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

O tai su kuom jums tas moteriskumas siejasi tada nepagaunu. A normalu kad vyrai pradeda naudoti kosmetikos kaip panos big_smile IMHO tai nenormalu, bet aisku vyras turi save prisiziureti is higienos puses pilnai. O kas del svorio. Vyras turi buti ir is stuomens ir is liemens. A ne taip yra sakoma smile pacios pamastykit. Paziekit kad ir filma 300. Kas ten nevyrai kaunasi. O gal noretumet pamatyti ten begiojancius kenus po 60kg sverencius. Kokia butu reakcija. Visi sakytu pedik* filmas. Vien bobos laksto. A ne taip big_smile

Nu nesvarbu. Mano pozicija zinot ir tiek tongue

133

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Marius, 23 parašė:

Kojos kudos. Zasine tu plet. Tavo ugis 173 ir sveri 59 big_smile Distrofikas. Pas manes ugis tik 164 bet sveriu apie 70 kg. A jauti bent ka sneki. Koines is turgaus big_smile big_smile big_smile nepyk bet cia bajeris. jei ka visi drabuziai is padoriu parduotuviu o ne turgaus xD.

PS: As turiu omeny kad vyras yra tirkas vyras kai jis kaip senovej. Stiprus, ismintingas ir jokiu budu nepanasus i boba. O tavo nuomone ka. Distrofikai, kenai, vaidinantys erelius yra vyrai. Nu atciprasau bet cia man toli grazu i vyra neuznesa......

eik jau distrofikas :::b02 pasiskaityk bijologija jau nuokada distrofikas ;D esu normalus pagal ugi ir svori , jei tureciau daugiau raumenu buciau kaip kvadratas, be kaklo jei toks kietas pagauk :::b02 be to kas tau nepatinka cia mano nuomone big_smile:D:D gerbk ja big_smile
be to bulviu maisa pakeliu :::b02 esu kaimietis big_smile bet neatrodau big_smile

134

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Heh nu neatrodai kaip kaimietis ,nea. bet kad pats paskaiciuok 173 -59 - 100 = -14 yikes, o normalaus sportisko sudejimo baxuro svoris turi buti ugis - svoris - 100 = ~0. Va tada bus normalu. Dabar tavo normalus svoris butu, jei tu butum mergiote(apie ka kalba ir eina). Delto ir pavadinau tave biski mergiote, bet aisku nenorejau izeist. SOrry...

135

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Marius, 23 parašė:

Paziekit kad ir filma 300. Kas ten nevyrai kaunasi. O gal noretumet pamatyti ten begiojancius kenus po 60kg sverencius. Kokia butu reakcija. Visi sakytu pedik* filmas. Vien bobos laksto. A ne taip big_smile

Nu nesvarbu. Mano pozicija zinot ir tiek tongue

pudra gali naudoti del kitokiu priezasciu nes tai kaip ir makiezo dalis :::b18 o makiaza naudoja kad pasleptu veido neligumus .Ji kartais naudoja boksininkai big_smile nes turi ne veida o "sudziuvusia bulbia" ;D
dar zinau kad vyrai intenziviai uzsiimantys sunkiaja atletika trumpina sau gyvenima ir siaip senatveje nuo tu vaistu ir steroidu suardo savo kuna sutrinka medziagu apykaita "sulasineja" hmm zodziu man gerai ir lengvam gyventi netrugdo
ir siaip demesio netruksta is merginu puses big_smile:D:D

136

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

heh, nea kodel sunkiaja atletika. Norint pasiekti savo kuno ir svorio mase santyki lygia 0 nereikia nei zveriskai tampytis nei ryti steroidus. uztenka padoriai pasportuoti i sav 2-3 kartus po 1h. ir valgyti sveika maista. Ta ka as ir darau. Steroido net rankose nelaikes ir nemates, kam man jie smile O kad is mergu demesio netruksta tai mldc big_smile big_smile big_smile

O kas liecia sulasinejima tai cia yra gera pasaka. nes tie kulturistai turi valgyti kaip versiai. per diena mazdaug apie 5000 kkal suka. ir kai jie meta sporta neatsikrato iprocio taip ryti, delto ir prisiaugina lasiniu belenkiek.  Paimk stalone ar svarca. Tau jie i lasiniuocius prinesa. nors ir vienam ir kitam gerai per 60 metu big_smile Tiesa abu ede steroidus :x

137

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

as sakiau ar ne :? nepamenu >> bet ne kuno sudejimas irodo tikra vyriskuma .>> del filmo 300 :? nepyk.. bet nusikvatoju :::b02 laba diena.. jei as ziureciau i tai, kas tv,, tai seniai tureciau lankyt manekeniu burelius ir mest svori << nes stai ka dabar rodo telikas .... ir siaip tas 300 tai filmas apie nzn ka(as jo nemaciau) bet tikrai ne apie vyriskuma ir ne apie tai, KAIP turi atrodyti vyras.. nepyk.. nesutinku su tavo nuomone. tu nesutinki su mano..

138

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

300 filma as pateikaiu kaip turi atrodyti vyras ir kaip jie atrode senoveje, ir kuom jie skiriasi nuo dabartiniu. Jie tada buvo kariai, buvo stiprus, gyne sali, moteris ir pan. netgi pats forumo temos pavadinimas yra perfrazavus "nejaugi vyrai moteriskeja" ir atsakymas yra taip.

PS: Velnias moterys kodel jus viska matot ir girdit tik tiesiogiai. Niekada nepamastot giliau ar nepaziurit/neapsvarstot kelete zinksniu i prieki. pamatei filma 300 ir fsio pradejai mane ladzdavot ir atseit sakyt kad cia tu jau turetum lankyt manekeniu mokykla. Oi nea. Jus viska perdaug teisiai suprantat. Vyrai remiasi daugaiu protu, o moterys sirdim. Nu nieko cia nepadarysi, taip jau pasaulis sulipdytas big_smile dito smile

139

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

butent ..BUVO kariai.. GYNE sali << ponas butasis laikas.. o tai reiskia, kad anksciau to reikejo.. dbr ginti salies nereikia.. na, reikia, bet ne visiems.. dbr visi renkasi savo kelius >> kas i kariuomene, kas i ofisa, kas dar kur nors >> zdz.. esme..  visi renkasi kas jam priimtina .. RENKASI > ko neturejo ankstesni vyrai.. jie neturejo pasirinkimo laisves.. nes netikiu, kad ten jie anksciau visi tiesiog verzte verzesi i karus ir t.t.
>> sakai, girdim tik tiesiogiai.... nepradek...
>>>>>. ne, vyrai neturi taip atrodyt.. cia tik sablonas.. panele lele.. vieni renkasi viena, kiti renkasi kita. vieni investuoja i kuna, kiti i drabuzius/sukuosenas, kiti atsiduoda savo pomegiams.. zdz, panele laisve rinktis.. ir nematau cia nieko blogo..

140

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Salis, mergina, seima, draugai. Randi skirtumus. As nea. Visi mylimi, visi verti ginybos, apsaugos ir meiles. manau sablonas, nea manau tai yra greicaiu grozio etalonas (kas ir yra sablonas.........) susiveliau. bet ne tame esme. pamegink dabar priaukti 20 kg. paziesim kaip i tave poziuris pasikeis. Kiek reibiu tavo klasiokiu ar grupioku diskotekoj kviecia sokt, o gal jos stovi kampe. Ar pati draugautum su baxuru kuris uri virsvori 30kg, arba yra 190 ir sveria 65. pati atsakyk i situos klausius. Aisku visi turi teisia rinktis, bet vyras yra vyras. gi jis yra stiprioji lytis, seimos galva ir vadas. Aisku jei tu feministe ,tai sis musu pokalbis netenka prasmes.