141

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

na, is manes feministes nepadarysi ;D nors nzn, atrodo, kad mane auklejo taip, kad pati stoveciau uz save ir pernelyg nepasitikeciau vyrais.. deja, as jais vis dar labai pasitikiu ir remiuosi i juos.. na, tu teisus.. iskart neatkreipciau demesio i juos :::818 bet tai nereiskia, kad visi turi buti ale sportininkai ploksciais pilvukais, stipriais peciais << visa tai man siek tiek su puikybe asocijuojasi.. na ir siaip amzius savo gal padarys wink .>>> nepyk, bet man fainiau apkabinti paprasta zmogu

142

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

heh nepykstu, ner ko pykti big_smile gi cia forumas, vieta diskutuoti wink Ir siaip sia savaite kazkoks bizalas uzejas gincytis big_smile

143

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Marius, 23 parašė:

heh, nea kodel sunkiaja atletika. Norint pasiekti savo kuno ir svorio mase santyki lygia 0 nereikia nei zveriskai tampytis nei ryti steroidus. uztenka padoriai pasportuoti i sav 2-3 kartus po 1h. ir valgyti sveika maista. Ta ka as ir darau. Steroido net rankose nelaikes ir nemates, kam man jie smile O kad is mergu demesio netruksta tai mldc big_smile big_smile big_smile

O kas liecia sulasinejima tai cia yra gera pasaka. nes tie kulturistai turi valgyti kaip versiai. per diena mazdaug apie 5000 kkal suka. ir kai jie meta sporta neatsikrato iprocio taip ryti, delto ir prisiaugina lasiniu belenkiek.  Paimk stalone ar svarca. Tau jie i lasiniuocius prinesa. nors ir vienam ir kitam gerai per 60 metu big_smile Tiesa abu ede steroidus :x

nu nu as butent priaugau dabar daugiau svorio maziau sportuodamas, nes pirma kiekviena diena aikstelei iki nusekimo zaizdavau kasi :::742 nu bet geris kasiukas big_smile:D:D
ir siaip jauciuosi visada alkasnas valgau viska kaip "arklys" ne kylais, o centneriais :::b02 nu pajuokavau :::818 bet vistiek valgau daug neutral 100 euru isein ant kiaulienos darzoviu ir saldumynu hmm (i savaite ;( ) o dar zada pakelti kainas :::050 nuo kito menesio :::917
o apie svori... tai as toks sutvertas big_smile:D:D niekas nepadeda hmm kaip lengvas taip lengvas :::b18 o atodau taip nes kazkap taip labiau patinku(panelems :::818).Cia apie stiliu big_smile

144

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

big_smile niekas nera sutvertas buti kudu ar storu. Cia nuo aplinkos, veiksmu, iprociu priklauso. pvz man dabar 23 ane ir sveriu apie 70 budamas 164 ugio. bet kai nesportavau ir buvau 21 metu, tai ugis buvo 164 o svoris 48 smile

145

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Fiodoras, 25 parašė:
Marius, 23 parašė:

Kojos kudos. Zasine tu plet. Tavo ugis 173 ir sveri 59 big_smile Distrofikas. Pas manes ugis tik 164 bet sveriu apie 70 kg. A jauti bent ka sneki. Koines is turgaus big_smile big_smile big_smile nepyk bet cia bajeris. jei ka visi drabuziai is padoriu parduotuviu o ne turgaus xD.

PS: As turiu omeny kad vyras yra tirkas vyras kai jis kaip senovej. Stiprus, ismintingas ir jokiu budu nepanasus i boba. O tavo nuomone ka. Distrofikai, kenai, vaidinantys erelius yra vyrai. Nu atciprasau bet cia man toli grazu i vyra neuznesa......

eik jau distrofikas :::b02 pasiskaityk bijologija jau nuokada distrofikas ;D esu normalus pagal ugi ir svori , jei tureciau daugiau raumenu buciau kaip kvadratas, be kaklo jei toks kietas pagauk :::b02 be to kas tau nepatinka cia mano nuomone big_smile:D:D gerbk ja big_smile
be to bulviu maisa pakeliu :::b02 esu kaimietis big_smile bet neatrodau big_smile

fiodorai na gal merginom ir patinka kai vaikinai kaulu rinkinukai bet pripazink tiesa cia kaip 2+2 ,tu enoreksikas smile

146

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Arunas, 21 parašė:
Fiodoras, 25 parašė:
Marius, 23 parašė:

Kojos kudos. Zasine tu plet. Tavo ugis 173 ir sveri 59 big_smile Distrofikas. Pas manes ugis tik 164 bet sveriu apie 70 kg. A jauti bent ka sneki. Koines is turgaus big_smile big_smile big_smile nepyk bet cia bajeris. jei ka visi drabuziai is padoriu parduotuviu o ne turgaus xD.

PS: As turiu omeny kad vyras yra tirkas vyras kai jis kaip senovej. Stiprus, ismintingas ir jokiu budu nepanasus i boba. O tavo nuomone ka. Distrofikai, kenai, vaidinantys erelius yra vyrai. Nu atciprasau bet cia man toli grazu i vyra neuznesa......

eik jau distrofikas :::b02 pasiskaityk bijologija jau nuokada distrofikas ;D esu normalus pagal ugi ir svori , jei tureciau daugiau raumenu buciau kaip kvadratas, be kaklo jei toks kietas pagauk :::b02 be to kas tau nepatinka cia mano nuomone big_smile:D:D gerbk ja big_smile
be to bulviu maisa pakeliu :::b02 esu kaimietis big_smile bet neatrodau big_smile

fiodorai na gal merginom ir patinka kai vaikinai kaulu rinkinukai bet pripazink tiesa cia kaip 2+2 ,tu enoreksikas smile


siaip kai gyvenau lietuvoj tai maniau kad tikrai esu lieknas kai turejau 55 kilus :? paskui sustojau ties 60- 59 kg ir man visai tinka :::b18 as italu akimis ziurint esu perfektas big_smile pazekit i sia nuotrauka mano anetoj kas man yra negerai :::921

147

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

fiodorai tu matei modeliu merginu nuotrauku arne?
na atrodo kas su jomis negerai o dabar jos mirineja ten delto kad vieni kaulai ten is ju smile

148

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Arunas, 21 parašė:

fiodorai tu matei modeliu merginu nuotrauku arne?
na atrodo kas su jomis negerai o dabar jos mirineja ten delto kad vieni kaulai ten is ju smile

tik kad jos ten badauja nerialai ,o as tai valgau" po arkli i diena" nu nemazai big_smile:D:D ir as nieko nedarau kas dirbtinai keicia formas  ar siaip nepriimtina neutral as naturalis 100 proc :::b18

149

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

As irgi naturalus 100, tik tiek kad kuna apkraunu fiziniu darbu. Cia ir naturalu duoti kunui stimulo aukti ir stipreti big_smile

150

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Žodžiu, vyrai, atsipalaiduokit mažumėlę.
Visi jūs geri ir su savo trūkumais ir privalumais vis tiek kažkam patikot, patinkat ir patiksit. Nėra ko verkšlenti ar bandyt įrodyt savo pranašumą. Nebūkit gi bobos ( čia jau į temą:D ).

151

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Martyna mus prigavo xD ;D big_smile big_smile big_smile

152

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Marius, 23 parašė:

Martyna mus prigavo xD ;D big_smile big_smile big_smile


na tai ne as tave pradejau nagrinet o tumane tongue tai ir bobiska (jug merginos taip daro susitinka ir snekasi kaip jos ten atrodo neutral )
be to tas 300 tai nerialus maciau klipa visi pripusti kaip kamuoliai tongue tokiu gatvei "naturaliu nebuna " :::142 " be to jei tu sveri virs 70 tai neraiskia kad ir as taip turiu sverti big_smile nu jei svertum 80 - arba simta :? tai jau pagal tave turetu visi taip ir sverti ;D o jug ira vyru sverenciu daugiau ne tu big_smile yra tokiu kurie 150 ir atletiski big_smile ir naturalus big_smile be steroidu ir pasaru uzauge tokie big_smile
be to ar nematai kad as ne lietuvis big_smile esu kitos rases .Baltas negali buti negru ,o negras baltu /iskirus maikla  Dzeksona :? / nu ten urod@s :::b02 stai ir su svoriu tas pats vienos salies vyrai apkunus kiti lieknesni :::b33 ir ugis pvz afrikos gyventojei visi negrai o ugis nuo 150cm iki 200cm priklausomai is kokios genties ir kokiam regijone gyvena :::b18

153

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Visu pirma as taves nenagrinejau tik uzmeciau i tavo komentara viena savo komenta kuris skambejo taip"tu pats i rimta vyra neuznesi" ar kazkas panasaus. O po to viskas isirutuliojo savaime

Kas liecia 300, tai jie nepripusti o standartiskai normalaus ugio ir svorio, tik tiek kad isiryskine. tavo pasakymai kad jei as sveriu tai ir tu turi. cia kaip 16 kutvelos nuskambejo. Visa ta laika buvo snekama apie ugio ir svorio proporcijas, tai nea tu 1 atbukusiu sakiniu megini viska uzglaistyt. Nea as is esmes tureciau sverti apie 64-65. Tu turetum apie 73-75. O kas liecia 150 sveriancius natulaius tai joooooo. Beviltiskas atvejis. nezinai apie ka sneki, svarbu tauski. ****, baigiam tas nesamones. Pease big_smile

154

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

vienareiksmiskai TAIP

155

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Gabriele, 22 parašė:

vienareiksmiskai TAIP

Na va jei moterys pastebi, tai cia nera ka ir bepridurti. TAIP ;D

156

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

eh, ne velnio jie nemoteriskeja. Manau dabar cia tik tokia banga, kaip ir su visom kitom madom. Europoje tai kur kas labiau paplite. Cia mada kur kas vyriskesne tarp ju... nuo ko man tik geriau big_smile

157

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Dora, 19 parašė:

eh, ne velnio jie nemoteriskeja. Manau dabar cia tik tokia banga, kaip ir su visom kitom madom. Europoje tai kur kas labiau paplite. Cia mada kur kas vyriskesne tarp ju... nuo ko man tik geriau big_smile

Madom sekioja tik tie kas neturi tvirtos savo nuomones (Skystalai kitaip sakant). O vyrai moteriskejau jau vien delto kad yra tape gryni pastumdeliai. Amzinai paminami po mergos batu. Pries gera 100 metu, merginai taip stumdant ir reguliuojant vyra, butu gavus i morza gerai ir namie uzdaryta, o dabar visaks vyksta antraip. Stiprioji lytis tampa moterys o ne vyrai. Aisku as nepropaguoju ir neteisinu moteru musimo, as cia kaip pavyzdi daviau. Ir isviso toks ispudis kad vyrai yra tape vaikais. Juos vis aukleja ir aukleja, bando kazka tokio padaryti, kas savo ruostu issaugia vyro subobiskejima.... Gaila man ju.

158

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

ka bobos pliurpiat :::036 galiu ir as i jusu bobiska pokalbi isiterpt :::111

Marius, 23 parašė:
Dora, 19 parašė:

eh, ne velnio jie nemoteriskeja. Manau dabar cia tik tokia banga, kaip ir su visom kitom madom. Europoje tai kur kas labiau paplite. Cia mada kur kas vyriskesne tarp ju... nuo ko man tik geriau big_smile

Madom sekioja tik tie kas neturi tvirtos savo nuomones (Skystalai kitaip sakant). O vyrai moteriskejau jau vien delto kad yra tape gryni pastumdeliai. Amzinai paminami po mergos batu. Pries gera 100 metu, merginai taip stumdant ir reguliuojant vyra, butu gavus i morza gerai ir namie uzdaryta, o dabar visaks vyksta antraip. Stiprioji lytis tampa moterys o ne vyrai. Aisku as nepropaguoju ir neteisinu moteru musimo, as cia kaip pavyzdi daviau. Ir isviso toks ispudis kad vyrai yra tape vaikais. Juos vis aukleja ir aukleja, bando kazka tokio padaryti, kas savo ruostu issaugia vyro subobiskejima.... Gaila man ju.

treningai ir koza su sporbatis irgi mada, budinga lietuvos krastui :::036 tai Mariau neturi tvirtos  savo nuomones matos sriti . "tu pats i rimta vyra neuznesi"

159

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Marius, 23 parašė:

Kas liecia 300, tai jie nepripusti o standartiskai normalaus ugio ir svorio, tik tiek kad isiryskine. tavo pasakymai kad jei as sveriu tai ir tu turi. cia kaip 16 kutvelos nuskambejo. Visa ta laika buvo snekama apie ugio ir svorio proporcijas, tai nea tu 1 atbukusiu sakiniu megini viska uzglaistyt. Nea as is esmes tureciau sverti apie 64-65. Tu turetum apie 73-75. O kas liecia 150 sveriancius natulaius tai joooooo. Beviltiskas atvejis. nezinai apie ka sneki, svarbu tauski. ****, baigiam tas nesamones. Pease big_smile

dauguma krepsininku virsije 35 metus sveria daugiau ne 130 akkilas onylas gal net virs 150 o beviltiski tie kurie amerikoi 400kg viena iskele is daugebucio su kranu  ;D  vat tokie beviltiski big_smile o ne 150 big_smile siaip svoris jei didelis ir ugis yra 2m30cm tai naturalu kad sveria 150 smile o jei zemas tai jau tikrai beviltiska .tai ner ko cia stebetis .bet ne visi yra krepsininkai kaip ir tam filme kuriame tu cia minejei
ir siaip tikrai per daug filmu prisiziuri ir prisifantazuoji maziau ziurek ir nebesvaik , nes ->>>(gerai isidemek :::909 ) GATVEJE VISI  TOKIE NEVAIKSTO vidutinio svorio ugio ir ir kitokiu :::036 esam ne tik skirtingi ,svorio ,ugio ir kitokiu rodikliu ,kurie netinka i kazkoki isgalvota sablona :::127 juolab tavo pagal kazkoki filma pradejei cia liginti ,tai gal visi turetu buti kaip kinieciai nes ju daugiausiai zemi ir kovingi dar veislus big_smile ir koks piplys nindzia 150 cm su katana tau subiniuk@ supjaustytu kaip juostinius makaronus :::b02 ------------------------------------------------------------------------nu ne esam skirtingi bet nereiskia kad moteriski :::111 nu isimtis gejei smile vat jie stengesi sumoterisketi smile o vyras kuris daro ispudi moteriai nepriekaistinga isvaizda ,tai nemoteriskas,o  noras patikti.Žmogiška ir tiek nes abi lytis vienodos tik funkcios dauginimosi metu skirtingos :::111

160

Re: Vyrai moteriskeja, ar gi ne?

Zinot ka vyrai,jau geriau treningai,negu kasos iki peciu,dar pagarbanotos,modelio (t.y,gaidzio) perlinkusi eisena,perdziuves kunas...Beje,net 10%visu serganciuju anoreksija,yra vyrai!Pagalvokit,moteriskom ligom sirgt pradejo. Ir kuo toliau,tokiu vis daugiau,ir vyriskumo cia nei su ziburiu nerasi...O ka jau besneket apie tokiu charakterio minkstuma,kai greiciau jis merginai ant peties issiverktu,o ne atvirksciai.Aha panos,tikri vyrai nyksta...:::225