21

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

jo ziauri ta teisybe smile

22

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

idomu ka jus vyrukai kalbesit kai su jumis taip kas pazais....
ar tikrai taip paprastai zuiresit i viska....ar naguciu tik negrausit;D

23

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

juk vyrai dar sunkiau isgyventu isdavyste... juk jie PATINAI taigi viena mergina ar moteris neturi priklausyti ir kitam!

24

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

as pati apgaudineju vaikina bet tik todel kad manau gaunanti per mazai demesio. Ir siaip apgaudineti idomu big_smile

25

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

paulina, ati labai negrazu... geriau pasakyk vaikinui (aisku, jei jis tau apskritai svarbus), kad tau truksta jo demesio ir issiaiskink kodel taip jis elgiasi...

26

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Idomybes jus , oi idomybes.. o kodel renkates tokius kurie apgaudineja? Ash galiu uztikrintai ish patirties pasakyti, kad moteris daug labiau traukia vyrai, kurie kabina makaronus, nei tie kurie sako teisybe, gal del to kad jus nemokat susitaikyti su realybe, ir tie makaronai ant ausu jus veikia kaip narkotikas.. Zinau viena - nuoshirdus, geri, shvelnus, supratingi ir t.t. vaikinai turi zymiai mazesni pasisekima tarp moteru nei suviliotojai. Kas yra labai juokinga, nes butent dauguma merginu nuolatos ir dejuoja kad labai truksta nuoshirdziu vaikinu.. O ish tiesu ju pilna laisvu, nes jie merginu NETRAUKIA.. big_smile Pats neturiu merginos jau virsh 3 metu, ir keistas sutapimas kad tai yra po to, kai ash nustojau meluoti joms, nes atsibodo buti ne savimi.  Dar vienas faktas - moteris traukia vyrai, kurie yra UZIMTI kurie jau turi antra puse, ar bent jau sekso partnere. Tai yra viena ish priezasciu, kodel vyrams taip sunku likti ishtikimiems, nes kai jie susiranda antras puses, jie staiga pradeda atrodyt daug patrauklesni moterims.. (Gal daug kam ir keistai atrodys, bet tai labai daznai pasitvirtina).
Tai vat.. nenoriu sakyt kad vaikinai visishkai nekalti del to kad jie "nesusivaldo" kartais , ne, jie ish tiesu padaro didziule klaida apgaudinedami savo merginas. Taciau - tai nera VIEN ju kalte, merginos pacios prie to nemazai prisideda. wink

27

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

tiesa, as irgi pastebejau, kad merginos i vaikina praddeda kitaip ziuret, jei jis jau turi pana, bet tas pats galioja ir vaikinam big_smile

28

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Be abejones tas pats galioja abiem lytim, tiesiog atsakiau konkreciai apie viena lyti, nes tema yra nukreiptas kaltinimas i viena tam tikra lyti.  Galiu ish savo puses pasakyti apie UZIMTAS paneles- visishka tiesa kad pazystu daug merginu, kurios turi vaikinus, ir kurios man atrodo "tokios, su kuriomis tikrai galeciau tureti normalius santykius, vaje vaje, kaip gaila kad jos uzimtos" big_smile.. Taciau.. nenoreciau permiegoti su ne viena ish ju KOL jos turi vaikinus, nes.. ishduodamos savo vaikina su manimi jos sugriautu ta savo "shaunios merginos" ivaizdi mano akyse. (Ishtikimybe yra vienas ish tu dalyku, kurie man yra vertybes, nebent ta neishtikimybe vykdoma abipusiu susitarimu, be jokio melo, pazystu ir tokiu poru, ir jiems puikiai einasi.. na bet cia jau skonio reikalas.  smile ) Taciau nesakysiu  jog giliai viduje nebuna minciu "gal butu visai neblogai jei jie ishsiskirtu ir ji liktu su manim"  << kiekvienas turim savyje dalele blogio, tam ir gyvename kad juo atsikratytume. Anyway, tokias mintis ash kuo skubiai stengiuos "neutralizuot". big_smile

29

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

as taip pat big_smile nes vertinu istikimybe...
taip pat labai svarbu yra atvirumas ir nuosirdumas... nors gal cia beveik tas pats :?
ai, bet taip jau nukrypimas nuo temos...

30

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

no rules game

31

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Rolandas, 21 parašė:

Idomybes jus , oi idomybes.. o kodel renkates tokius kurie apgaudineja? Ash galiu uztikrintai ish patirties pasakyti, kad moteris daug labiau traukia vyrai, kurie kabina makaronus, nei tie kurie sako teisybe, gal del to kad jus nemokat susitaikyti su realybe, ir tie makaronai ant ausu jus veikia kaip narkotikas.. Zinau viena - nuoshirdus, geri, shvelnus, supratingi ir t.t. vaikinai turi zymiai mazesni pasisekima tarp moteru nei suviliotojai. Kas yra labai juokinga, nes butent dauguma merginu nuolatos ir dejuoja kad labai truksta nuoshirdziu vaikinu.. O ish tiesu ju pilna laisvu, nes jie merginu NETRAUKIA.. big_smile Pats neturiu merginos jau virsh 3 metu, ir keistas sutapimas kad tai yra po to, kai ash nustojau meluoti joms, nes atsibodo buti ne savimi.  Dar vienas faktas - moteris traukia vyrai, kurie yra UZIMTI kurie jau turi antra puse, ar bent jau sekso partnere. Tai yra viena ish priezasciu, kodel vyrams taip sunku likti ishtikimiems, nes kai jie susiranda antras puses, jie staiga pradeda atrodyt daug patrauklesni moterims.. (Gal daug kam ir keistai atrodys, bet tai labai daznai pasitvirtina).
Tai vat.. nenoriu sakyt kad vaikinai visishkai nekalti del to kad jie "nesusivaldo" kartais , ne, jie ish tiesu padaro didziule klaida apgaudinedami savo merginas. Taciau - tai nera VIEN ju kalte, merginos pacios prie to nemazai prisideda. wink

"Pats neturiu merginos jau virsh 3 metu"-nemanai,kad tai gali but del visai kitokiu priezsciu???
tai gal laikas tiems nuosirdiems ir tt vaikinams pradet but siek tiek idomesniems,nes dazniausiai jie tik skundziasi,o ne veikia smile


32

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

nium nesakykit merginos irgi gerai pavaro siais laikais big_smile ne tik vaikinai bet ir merginos ojojoi kokius zaidimus zaidzia ;D

33

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

>>"Pats neturiu merginos jau virsh 3 metu"-nemanai,kad tai gali but del visai kitokiu priezsciu???

O aš garantavau kad ne?

>>tai gal laikas tiems nuosirdiems ir tt vaikinams pradet but siek tiek idomesniems,nes dazniausiai jie tik skundziasi,o ne veikia

Nežinau kaip ten yra, bet aš nesiskundžiu. Ir tas idomumo supratimas labai jau skiriasi tarp žmonių. Pvz.: man įdomiau tie dalykai kurie krenta i akis ne iš karto (nekenčiu reklamos). Tačiau - pasisekimo moterų tarpe dažniausiai ir sulaukia tie kurie save demonstruoja. Aš visai nieko prieš būti nuoširdžiai idomus, bet kažkokios idiotiškos parodos eksponatu būti visiškai neketinu.
Dauguma žmonių šiais laikais turi tokią bėda - jie tingi ieškoti to kas jiems iš tikrųjų prie širdies, vietoj to jie laukia kol jiems bus kas nors įsiūlyta. (Ir prašyčiau to vėlgi neapibūdinti kaip skundo, tai tiesiog analizė, to kas vyksta aplink mane).

34

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Neziniuke, 18 parašė:

nium nesakykit merginos irgi gerai pavaro siais laikais big_smile ne tik vaikinai bet ir merginos ojojoi kokius zaidimus zaidzia ;D

taip taip... bet dabar kalbam apie vaikinu motyvacija taip daryt smile

35

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Nežinau kaip ten yra, bet aš nesiskundžiu. Ir tas idomumo supratimas labai jau skiriasi tarp žmonių. Pvz.: man įdomiau tie dalykai kurie krenta i akis ne iš karto (nekenčiu reklamos). Tačiau - pasisekimo moterų tarpe dažniausiai ir sulaukia tie kurie save demonstruoja. Aš visai nieko prieš būti nuoširdžiai idomus, bet kažkokios idiotiškos parodos eksponatu būti visiškai neketinu.
Dauguma žmonių šiais laikais turi tokią bėda - jie tingi ieškoti to kas jiems iš tikrųjų prie širdies, vietoj to jie laukia kol jiems bus kas nors įsiūlyta. (Ir prašyčiau to vėlgi neapibūdinti kaip skundo, tai tiesiog analizė, to kas vyksta aplink mane).[/quote]



Sutinku,kad nereik maivytis kaip kaikurie daro,bet pilku peliuku budami,kad ir nuosirdziausi vaikinai,lieka nepastebeti,reikia surast savotiska buda pritraukt moteris.


P.S.beje tie "kietuoliai" neilgam reikalingi, nes kas kietas tau tas kietas ir kitai,o jie tai zinodami begioja kur tik uzsimano.

36

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

nekenciu tokiu bachuru kuriem vienos nepakanka, as asmeniskai niekad nesu niekam ragu ystacius, man per zemas lygis, kai noresiu sviezienos tai bent jau yspesiu

37

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Jolanta, 22 parašė:

nekenciu tokiu bachuru kuriem vienos nepakanka, as asmeniskai niekad nesu niekam ragu ystacius, man per zemas lygis, kai noresiu sviezienos tai bent jau yspesiu

manau teisingas poziuris :)saunuole taip ir toliau

38

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

manau,apgaudinejimas kazkam yra gyvenimo budas

39

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

bet tai nelogiska,kodel neimanoma kitaip,pvz atvirai be jokiu pazadu ar kazko panasaus

40

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

na sakyciau cia savotiska liga,patikek pazystu viena tokia persona,laaaabai nemalonu bendrauti,todel tenka to "ligonio" privengti