101

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Justina, 21 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Justina, 21 parašė:

idomu ka jus be moteru darytumet,berniukai....

o ka jus be bahuru darytut ? smile

oj daug visko smile

vejus sneki...

102

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

tai galu gale kam tau bernai reikalingi? kodel rupinies ar vienas bernas su viena draugauja ar su 10? juk "mergos ir be ju gali". tai tavo nuomone poros atsiranda tik todel, kad bernai to nori?

103

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

man idomu ka isvis 17=mete gali ismanyti apie draugyste ir santykius tarp vyru ir moteru......
tik neiszeisk bet tai mano asmenine nuomone, be to negrazu kistis ne i savo pokalbi

104

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

kazkaip maniau jog forumai yra tam, kad galetum bet kada isreiksti savo nuomone... o jei nori privatumo, tai ir eik i privata. aisku, kad as visko negaliu zinot apie santykius, taciau bandau svarstyt ir mokytis, susidaryt savo nuomone... kai pati buvai 17, galbut nedraugavai su bernais, tai ir dabar atrodo, kad kitos negali turet savo nuomones ir kazka galvot...

105

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Justina, 21 parašė:

man idomu ka isvis 17=mete gali ismanyti apie draugyste ir santykius tarp vyru ir moteru......
tik neiszeisk bet tai mano asmenine nuomone, be to negrazu kistis ne i savo pokalbi

tai tavo nuomone isiverstai be bahuro ane sry dar uz klausima tai gal tu lezbiete ? ar kaip cia ?

106

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Irmantas, 20 parašė:
Justina, 21 parašė:

man idomu ka isvis 17=mete gali ismanyti apie draugyste ir santykius tarp vyru ir moteru......
tik neiszeisk bet tai mano asmenine nuomone, be to negrazu kistis ne i savo pokalbi

tai tavo nuomone isiverstai be bahuro ane sry dar uz klausima tai gal tu lezbiete ? ar kaip cia ?

ale protinga klausima mestelejai, kai mane uzsipuole, tai apie tai nepagalvojau ;D

107

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

na tai kad toke isvada priejau po jos pasakymu as tai zinau viena be merginos neistemciau o ji matai be bahuro gali na tai kyla tik toks klausimas matai nebutu bahuru tai nebutu ir dirptiniu zaisliuku smile smile cai vyrai ir moterys vienas be kito negali cia faktas  nebet skiresi orentacija tada jau buna isimciu smile

108

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

ai beja justina kartais 17 meciai dar daugiau nusimano apie santykius nei 22 21 ar ten kito amziaus  ir isvis nevirkinu kaip sitaip pasko tau 17 tai tavo nuomone neiko nereiske vos tu nieko nepatyras

109

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

taip, as irgi be vaikinu negaleciau gyvent. o ji kaip drasiai... dar reik paziuret anketoj, bus dar uzsidejus: turiu drauga ;D

110

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Diana, 17 parašė:

taip, as irgi be vaikinu negaleciau gyvent. o ji kaip drasiai... dar reik paziuret anketoj, bus dar uzsidejus: turiu drauga ;D


cia geras na gal ji arsi feministe vo kur esme gali but

111

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

tikrinau, taciau ji jokios informacijos apie save neteikia.. sad big_smile visko visko gali buti, mes gi nezinosim kur tiesa, tik spelioti galim...

112

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Diana, 17 parašė:

tikrinau, taciau ji jokios informacijos apie save neteikia.. sad big_smile visko visko gali buti, mes gi nezinosim kur tiesa, tik spelioti galim...


aha na palauksim ka atsakys smile smile

113

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

zinot brangieji manau turiu tikrai daugiau patirties nei jus abu kartu sudejus. o jei panele diana nesupranta zodzio neisizeisk reiksmes tai manau reiktu susirupint. orientacija mano normali ir ciuvu turiu daugiau nei ju reik. jei jus kuriat temas tik apie save,tai ka galiu pasakyt sekmes...
o kad 17 turi daugiau proto nei vyresni tikrai netikui,ciuju kai tau 17 taip ir atrodo,kad pats paciausias esi.kaikurie tiesiog neisauga is to amziaus.

114

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

ogo uuuu kaip piktai bet visteik man neatsakei del savo orentacijos smile juk tau vyru nereike tai kaip gaunasi ?

115

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

suprantu ka reiskia neisizeisk, as neisizeidziau, bet tai nereiskia jog manes neuzsipuolei smile jei bahuru turi daugiau nei reik,tai gal ir pati apgaudineji ir tau tik idomu kodel kiti taip pat daro? o is ko susidarei nuomone, jog labai gerai apie save galvoju? rodos nesipuikuoju niekur... :V

116

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

Diana, 17 parašė:

suprantu ka reiskia neisizeisk, as neisizeidziau, bet tai nereiskia jog manes neuzsipuolei smile jei bahuru turi daugiau nei reik,tai gal ir pati apgaudineji ir tau tik idomu kodel kiti taip pat daro? o is ko susidarei nuomone, jog labai gerai apie save galvoju? rodos nesipuikuoju niekur... :V

matyt pataikem y skaudze vieta smile smile va kur paslaptis

117

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

gali buti ;D be to, jei ji sako, kad turi daug bahuru, gali buti priesingai, nes kas loja, tas nekanda big_smile

118

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

tureti daug bachuru nereiskia su jais draugauti ar kazka zadeti... be to tai ir buvo atsakymas ir i taip ganetinai kvailoka klausima apie orentacija,manau tam yra kitokiu saitu nei sis...
o be to nukrypot nuo temos,norit pasisneket,rasinekites tarpusavy. geros nuomones apie save vien del to, kad perdaznai reiskies.
o db jums pasiulysiu paskaityt viena straipsniuka www.jaunimofabrikas.tik.lt "Antra pusė, ar tau jos reikia?" ir pamastyt ar vyrai tikrai tokie reikalingi ir ar jie duoda tai ko troksta MOTERIS...

119

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

taciau ar moterys suteikia vyram tai, ko jie nori?

120

Re: Kodel vyrai zaidzia dviguba ar net triguba zaidima??

ne tu feministe rimtai matau jei tau bahurai nereikalingi ko tu su jeis buni ?