41

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

siaip audriau , jei tu sugebejai subiciuliauti zmona ir drauge tai manau kad turi gera liezuvi ir smegeneliu tau irgi netruksta , tad mano pasiulymas kuo greiciau jas sutemk pagal savo plana i bendra lova ir tada galva neskaudes , nes moteris yra kerstingas padaras tad baisu kad tavo meiluze kvailysciu neprikrestu ...
o siaip tai durnas tu bachuras jei 23 o jau vedes viena ir ja nepatenkintas dulkini kita ...

42

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

paskutinis sakinys tai :::035

43

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

visu pirma durnas esi tu tatvydai taip kad pasitikrink

44

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

na nepavydi ji nes pati supranta savo padeti :0 as jos enlaikau prirses ji turi ir savo gyvenima ir kai susiras ta savaji su juo ir pasitrauks is mano gyvenimo smile

45

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

Audrius, 23 parašė:

rolandas suauk malaletkos smegenys , netavu supis*** reikalas gaid* nezinai ka reiskia pataikyti itariu isvis dar...

sitas sakinys geriausiai man parode koks audrius yra zmogus. o toliau jau nera ka ir sneket.

46

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

Audrius, 23 parašė:

na nepavydi ji nes pati supranta savo padeti :0 as jos enlaikau prirses ji turi ir savo gyvenima ir kai susiras ta savaji su juo ir pasitrauks is mano gyvenimo smile

ai ai..tik ziurek, kad ne butu viskas taip paparasta...gal nepastebi tu jos tikruju jausmu, noru...
bet siap apie situacija: tokia ta tavo meiluze ir drauge...tikra drauge tikrai taip nedarytu!
siaip nepatarciau tau ja  i viena lova temt, nes pasekmes gali but laaabai nekokios wink

47

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

b et stai ta meiluze jau apsizzenijo ......

48

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

Audrius, 24 parašė:

b et stai ta meiluze jau apsizzenijo ......


Saunuole ;D

49

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

kad man kokia meiluze

50

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

na, dabar i lova galesit gulti keturiese wink

51

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

ne keturiese gal ne smile palauksiu as jos kol biski nusibos vyras smile big_smile

52

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

Audrius, 23 parašė:

nzn ka ir daryti gal  pasiulyti bendra lova trims ?

ne koks jausmas turetu buti

53

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

gal taip gal ir nea wink

54

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

Audrius, 24 parašė:

ne keturiese gal ne smile palauksiu as jos kol biski nusibos vyras smile big_smile

Arba kol vyras susidomes Tavim :::036  idomi sios situacijos pabaiga  butgu :::157 bet as tai netikiu kad tau tai atsitiko :::a55 kam tik nori bet ne tau :V nu ir papasakok!!! kaip zmona kalbasi ir tariasi su meiluze :?->kaip sendien miegosit tryse, dviese ar tik jos dvi:::745 o gal dabar kaip tik meiluzes vyras gryszta pas teve i namus su tavim kortom palost:::819 ir zmona aprupint orgazmais :::d17

55

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

mano zmona nieko nezino as ir maschiau ar pasakyti kaip nors kad tryse bet nieko nesakiau nes tai pavojuinga labai...

56

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

O tai kas cia pe zmoniu budas, - NESPELIOK, O PAKLAUSK, GI ZMONA, NE SVETIMAS ZMOGUS. NEREIKES SUKTI GALVOS IR ZIUREK, GAL ATSAKYMAS PATIKS smile

57

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

nesvetimas bet zinai kaip gali buti su tom moterim smile big_smile
jei butu lengva nuspeti tai viskas butu paprasta smile
ai tiek to ta lova tryse smile gal kadanors kita karta smile veliau smile

58

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

dvi meteris dalina viena vyra... vyru trukumas...

59

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

O kada ju nebuvo trukumas? smile

60

Re: mano zmona mano meiluzes gera drauge

Birutele, 22 parašė:
Audrius, 23 parašė:

nzn ka ir daryti gal  pasiulyti bendra lova trims ?

ne koks jausmas turetu buti


Nesuprantu, kam tau ta zmona tada?