21

Re: ak tas jaunimas

tam ir mokykla,kad visko ismoktum...:::044 ir nebutinai geru manieru...:::044

22

Re: ak tas jaunimas

Danguole, 20 parašė:

tam ir mokykla,kad visko ismoktum...:::044 ir nebutinai geru manieru...:::044


Danguolyt o tu neshaudai kvapais mieste ? ;D ;D

23

Re: ak tas jaunimas

Danguole, 20 parašė:

tam ir mokykla,kad visko ismoktum...:::044 ir nebutinai geru manieru...:::044

tcia tai gryan teisybi smile

24

Re: ak tas jaunimas

Linas, 18 parašė:
Danguole, 20 parašė:

tam ir mokykla,kad visko ismoktum...:::044 ir nebutinai geru manieru...:::044


Danguolyt o tu neshaudai kvapais mieste ? ;D ;D

na kiek atsimenu ne,bet kaip sakei dar viskas pries akis:::044:::044 ka as zinau gal man nelaikys senatveje pfu pfu pfu per kairi peti...:::044

25

Re: ak tas jaunimas

reikai per desini peti pfy pfy pfy daryti o ne per kairi big_smile big_smile big_smile big_smile

26

Re: ak tas jaunimas

nieko nieko svarbu nusispjove ;D joa niekada negali zinot kas bus... :-)

27

Re: ak tas jaunimas

bet linkiu jog taip nebutu...nekaip atrodytu kad panele nuleistu saiba viesoj vietoj big_smile big_smile big_smile big_smile

28

Re: ak tas jaunimas

eina sau tai kas bus dabar,kad ne per ta peti...:::049

29

Re: ak tas jaunimas

Danguole, 20 parašė:

eina sau tai kas bus dabar,kad ne per ta peti...:::049

nu jei neperta peti tada jau "batai" tau vsiaks vien saibas ir telaidysi geriau venk maisto su pupelem big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile :::044:::044:::044

30

Re: ak tas jaunimas

tai as ten apie senatve kalbejau:::034  senai bobai jau vistiek taspats :::044

31

Re: ak tas jaunimas

nu bobutes yra bobutes niekad as nesuprasiu tu moteru :::044:::044:::044

32

Re: ak tas jaunimas

suprasi ne toks senas dar esi...;)

33

Re: ak tas jaunimas

Tu dabar toje stadijoje kai net pats savęs dar nesupranti, aš joje buvau ir žinau koks tai jausmas. Tad geriau jau paklausytum mano patarimo ir nebedarytum iš savęs idioto daugiau. "Mažiau kalbėk, daugiau klausyk, ir išmoksi".

34

Re: ak tas jaunimas

rolandas ziuriu tu tcai kietu meti tipo labai protingas ane? gal patylek pats ir bek is tcai nuotaioku negadines...pamokys jis mane tcia kaip klausyti ir mokytis.:::219:::636

35

Re: ak tas jaunimas

Vilius, 15 parašė:

rolandas ziuriu tu tcai kietu meti tipo labai protingas ane? gal patylek pats ir bek is tcai nuotaioku negadines...pamokys jis mane tcia kaip klausyti ir mokytis.:::219:::636

Viliau, Tu manai, kad kietesnis atrodysi taip atsakinedamas i postus?! Rolandas gal ir neviska teisingai susake, bet ir nieko neprimelavo, taciau, jei tau nuo to nuotaika genda, issiliejimui cia ne vieta, tad atsipusk, nusiramink ir ramiais zodziais parasyk tai su kuo sutinki ir tai su kuo nesutinki, argumentu taippat nepamirsk...
Gerkles "persipjaut" betkada spesi... big_smile

36

Re: ak tas jaunimas

mane nervina kad tokei kaip rolandas nuvertina jaunesnius tipo jei jam 21 o man 15 ta ijsisako kad paklausyj ir t.t. tikrai nervai ima...imkim tas past butu kaip as rolandu isakytciau "sen inusisneki jau pasenai dabar kitas amzius tavo laikais taip nebudavo kaip dabar" ir jei man 15 nenuvertinkit jog tipo mazvaikis ir man tik mokytis,sutiktumet ne viena uz jumis jaunesni bet ir protingesni:::305:::021:::034

37

Re: ak tas jaunimas

Vilius, 15 parašė:

mane nervina kad tokei kaip rolandas nuvertina jaunesnius tipo jei jam 21 o man 15 ta ijsisako kad paklausyj ir t.t. tikrai nervai ima...imkim tas past butu kaip as rolandu isakytciau "sen inusisneki jau pasenai dabar kitas amzius tavo laikais taip nebudavo kaip dabar" ir jei man 15 nenuvertinkit jog tipo mazvaikis ir man tik mokytis,sutiktumet ne viena uz jumis jaunesni bet ir protingesni:::305:::021:::034

Ar pastebi, kad nerviniesi, erziniesi del smulkmenu, del kuriu tik ir gali erzintis jaunimas, juk pats parodai save o paskui pyksti, kad kazkas karcia teisybe tiesiai sviesiai sako... Gyvenimas daug sudetingesnias, nei Tau kolkas atrodo, bus dalyku, del kuriu tikrai nervuosias ir prisimines tokias situacijas kaip dabar, tik pasijuoksi ir pagalvosi, koks as kvailas ir jaunas buvau...
Juk ir tema pats sukuriai, tai pries kurdamas tema turejai susitaikyt su tuo, kad cia nuomoniu bus yvairiu...

38

Re: ak tas jaunimas

big_smile big_smile big_smile nu gal ir teisybe sakai reikia paaukt iir paziuret iar sakysiu "kosk as jaunas ir kvailas tada buvau" big_smile big_smile

39

Re: ak tas jaunimas

Danguole, 20 parašė:
Linas, 18 parašė:
Danguole, 20 parašė:

tam ir mokykla,kad visko ismoktum...:::044 ir nebutinai geru manieru...:::044


Danguolyt o tu neshaudai kvapais mieste ? ;D ;D

na kiek atsimenu ne,bet kaip sakei dar viskas pries akis:::044:::044 ka as zinau gal man nelaikys senatveje pfu pfu pfu per kairi peti...:::044

merginom spjaudetis irgi negrazu big_smile

40

Re: ak tas jaunimas

jo rimtai negrazu... isivaizduiokit eina baxuras o pro ji eina mergina ir ji tokia nereali grazi ir t.t. eini pro sali o ji tukst ir apspjauna tave ka darytumet? big_smile