221

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

stambios panales ir yra graziausios ir moteriskiausios lendos joms niekada neprilygs savo moteriskumu ir zavesiu

222

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Oi stambios merginos yra ypatingos, tai deliktesas ne kiekvieno skoniui

223

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Vieniems stambios kitiems kudos ,atletikos .kiekvienas turi savo skonį,o sirdies jausmai kur?kai kam patinka stambios tai labai gerai,kitam kudos gražiau,o gal svarbiausias dalykas kad zmogus butu nuoširdus,kad rupinintusi vienas kitu,o kokia pasirinkti tai jau kiekvienas pagal save.

224

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

turiu tokia nuomone: ne isvaizdoi grozis smile

225 (redagavo Valdas 2014-07-13 19:21)

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Kiekvienam pagal save kuri gražu

226

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

asmeniškai aš anksčiau buvau daug lieknesnė nei esu dabar, bet turėjau valgymo sutrikinų... nemanau, kad lieknumas vertas sveikatos susigadinimo... dabar esu stamboka ir tikrai to nesikratau, o ir aplinkiniai man sako, kad apkūnesnė atrodau daug simpatiškesnė, nei tada kai priminiau anoreksikę... smile

227

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

bet su stambiom sunkiau myletis... ar ne?

228

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Daugiau kūno - daugiau vietos bučiniams! smile

229

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Sužinok parašė:

Ola, nesu aš vaikas, nežinot, nei ką aš žinau, nei ko ne. Amžius nėra proto rodiklis, ir jūs- puikus to pavyzdys. wink
Nesąmonių nerašau, ką skaitau jūs nežinot, o ir ne jums mane varinėt pas dietologus ar į bibliotekas.
Beje, jums labai trūksta mandagumo ir pagarbos kitam žmogui ir jo nuomonei.

P.S. Spręsti apie jūsų brandą negaliu, o jūs apie manąją galit? Kitus įžeidinėt galit, o jūsų negali?

O tu galvoji as pagal amziu sprendziu. As darau tokias isvadas pagal tavo mastyma, o mastymas, nepyk, kaip vaiko naivus, pavirsutiniskas ir net kvailokas. Vien ta citata: ne jums mane varinėt pas dietologus ar į bibliotekas, parodo, kad tau is vis niekas nerupi, ale bile parasyt kaz ka, liaudiskai tarent palot, kita vertus ar as tau prie smilkinio pistoleta laikau, liepiu eit ibibliotekas, skaityt medicininius veikalus, tikrai ne, as tau tik pasiuliau, tam, kad siek tiek isprustum ir isitikintum, kad as esu teisi.

O kodel as turiu gerbti zmogu kuris manes negerbia ir puola izeidinet vien del to, kad nesutapo poziuris i tam tikrus dalykus kaip sauksi taip tau atsilieps.

230

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

tik stambios,ypac grazu kai taukai sunkias per celiulita

231

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

PonaitisJ parašė:

Ignoruokit jus ja ir tada is pykcio toji OLA nebetures kantrybes ir issiregistruos is cia.

I tema, man atrodo cia ne vien priklauso viskas nuo mitybos, sveikos mitybos ir sporto. Nepamirskit ir apie genetika. Juk nuo genu pagrinde viskas ir priklauso, nuo kuno sudejimo, strukturos, bet aisku yra zmoniu, kurie is nutukimo padare savo kuna grazesniu. Tik cia daug pastangu reikia. O ir griztant prie sveiko maisto, tai nevisada jis ir sveikas tas vadinamas sveiks maistas. Reikia zinoti kokia dienos norma, ar gerai dera tas prie to. Cia jau reikia ilgai pasedeti ir pasidometi viksuo.

Tai, kad cia tamsta vis issiregistruojat ir priregistruojat neapsikentes is pykcio ir pagiezos:::010

Aga genetika:::012, cia kaip perdziuvusios 25-50m manekenai, aktoriai, muzikanai ir kt. viesi zmones pasidare maziausiai po 10 plastiniu operaciju o puse-jei ne visa savo uzdarbio atiduoda grozio procedurom, botolino injekcijom bei kt. brudui, atrodo nepagal amziu jaunai ir dirbtinai ir vis  tvirtina, kad cia genai, nes patiems yra  geda del savo tustybes.

232

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Mylimo kuno turi buti daug wink

233

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Danguolė parašė:

  na pradžia čia big_smile kaip čia pasakius smile
bet ....ne visoms likimas lėmė būti lieknoms smile ..koks likimas ? big_smile ....bandelės ir tortai nakčiai , prisirijimas iki nugriuvimo ? , jokio sporto , jokios mankštos , -čia likimas ? smile  toks naivus pasiteisinimas ,oi kaip mažai aš čia valgau , vos vos kąsnelį big_smile ......pažiūriu čia , kad ir šioje svetainėje : ar jaunos , ar vyresnės -siaubas ...lašiniai , išversti papai ...visos čia matyt ligotos big_smile

Va taip ir pasakius - pačios taipogi nesimato - galgi ir į ekraną nebetelpanti... big_smile

234

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Aurimas parašė:
Danguolė parašė:

  na pradžia čia big_smile kaip čia pasakius smile
bet ....ne visoms likimas lėmė būti lieknoms smile ..koks likimas ? big_smile ....bandelės ir tortai nakčiai , prisirijimas iki nugriuvimo ? , jokio sporto , jokios mankštos , -čia likimas ? smile  toks naivus pasiteisinimas ,oi kaip mažai aš čia valgau , vos vos kąsnelį big_smile ......pažiūriu čia , kad ir šioje svetainėje : ar jaunos , ar vyresnės -siaubas ...lašiniai , išversti papai ...visos čia matyt ligotos big_smile

Va taip ir pasakius - pačios taipogi nesimato - galgi ir į ekraną nebetelpanti... big_smile

Nera ji stora o foto neviesa nes nieko ne iesko, o jai ir ieskotu kokia cia prasme save reklamuoti, negi tikites, kad davsios ubagai tai vertins.

235

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Galiu drąsiai pasakyti, kad kiekvienas iš mūsų yra savaip gražūs, bet dažnai to nepastebime. Viduje visi esame gražūs, bet ne visi žiūri į dvasinius dalykus... Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Spręsti už kitus aš negaliu, nes kiekvienas turime savus pasirinkimus.

236

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

stambiu niekad nebuvo graziu ir nebus.....

237

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

as irgi sutinku su ta nuomone,kad nera standartu ir niekada nebus. vieniem patinka stambios,kitiem lieknos.todel kategoriskai kazka iskirti negalima butu

238

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Visu pirma bet koks kunas yra tobulas, ir unikalus  kas mili mili sekunde ir jis niekada nebuna toks pat;)  o toliau jau gyvenimo tekmes pasirinkimas o cia jau  kiekvieno sutverimo laisve  wink rinktys  buti prisisotinus kad ir alhoholiu,narkotikais ivairio plauku ar maistu,nes bet kokiu atvejiu tai atsirems i kuna ir vadinama siela;) aisku jius grazios ,bet tik tiems kurie taip pat rija lig ryt gultusi i kapa;) net nzn ka rija wink cia uzuojautos ar supratimo nereiktu ieskotis wink pedikus kisa lig tai butu saulies sviesa wink dar ir mityba laukinia kisa blogos mitibos aukos,kurios net nesugeba susireguliuoti ir dar iesko sexsolumo tokiam iskripimuj;) jo  idomiai mastote;) tai priligtu jok sandelininkas  sugalvotu su manikene top top klase vaiku apsitureti;) savo nesusitvarkytu minusu neperskite kitiems arba ieskokites kuriems tie minusai atrodis zavus;)

239

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

tomutis parašė:

Visu pirma bet koks kunas yra tobulas, ir unikalus  kas mili mili sekunde ir jis niekada nebuna toks pat;)  o toliau jau gyvenimo tekmes pasirinkimas o cia jau  kiekvieno sutverimo laisve  wink rinktys  buti prisisotinus kad ir alhoholiu,narkotikais ivairio plauku ar maistu,nes bet kokiu atvejiu tai atsirems i kuna ir vadinama siela;) aisku jius grazios ,bet tik tiems kurie taip pat rija lig ryt gultusi i kapa;) net nzn ka rija wink cia uzuojautos ar supratimo nereiktu ieskotis wink pedikus kisa lig tai butu saulies sviesa wink dar ir mityba laukinia kisa blogos mitibos aukos,kurios net nesugeba susireguliuoti ir dar iesko sexsolumo tokiam iskripimuj;) jo  idomiai mastote;) tai priligtu jok sandelininkas  sugalvotu su manikene top top klase vaiku apsitureti;) savo nesusitvarkytu minusu neperskite kitiems arba ieskokites kuriems tie minusai atrodis zavus;)

240

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

kažkam stambios panelės labiau žavios, nei tokie beraščiai vaikinai kaip tu, merginoms... kiekvienam savo