161

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Juoduke, pas moterį bet kokiu atveju bus didesnis kūno riebalų procentas dėl hormoninės sistemos... Ir kaip šitą suprast? "bet deja negaliu pasiekti to,jog būti liesa, buvau ir būsiu ta,kuri turi masės,tik tiek,kad jokio riebaliuko, kūnas tvirtas". Nemanai, kad pati sau prieštarauji? smile Apie kokią masę kalbi? Raumenis? Riebaliuko nebūna pas moteris prie 10-12 BF, o tokios tik varžybose stovi. Riebalo reikia, nes tai gyvybiškai svarbu organizmui. Ir pas tave viskas tvarkoj, nereikėtų jaudintis dėl nieko smile Aš kalbėjau apie baisesnius variantus. Alvydai, visišką nesąmonę skėlei: "Bet yra ir kudi zmones, kurie gyvenime nebus stambus, kad ir kiek bevalgys, kad ir kiek sportuos. esme, yra visokiu. ir sportas ne visiems i sveikata". Dar nežinau kam sportas pakenkė, net papraščiausias vaikščiojimas, judėjimas tik į naudą.

162

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

gyvenk savam pasaulely smile zinau, kad sportininkai invalidais tampa dazniau, negu nesportuojantys. ir tai ne mano nuomone, o faktai

163

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

nezinau cia perskaiciau komentaru kazakip netikiu ka vaikainai raso

164 (redagavo Tomas 2013-12-14 23:11)

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Tu kaip Dostojevskis, žinai kaip jaučiasi stalas, garvežys... tai dėstyk faktus burtininke smile

165

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Tomai galbūt kažką ir nerišliai sudėsčiau,ar išsireiškiau,bet esmę suprasti galima. Turiu tvirtą kūną,pas mane nieks niekur nekabo,bet ir liesa neesu,nes mano sudėjimas sportiškas ir aš nebūsiu 36S dydžio kiek sveikai besimaitinčiau + sportuočiau. Ir nesakyk,kad tai ne genetika. Tėvas mano toks. Bet aš nekaltinu,kaip tik džiaugiuosi,tik tas moteriškas max'imalizmas,norisi geriau nei yra.

166

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

hmm:) as neesu smulkute:0 bet patinku tokia kokia esu sau:) mnau tai svarbiauisa:) o cia tos stambios dejuoja garsiaitodel, kad iesko paguodos, iesko graziu komplimentu is tu ,, graziuju'' vaikunu, kad ir i jas atkreiptu demesi:D man gaila:) jei ir stambus zmogus, mokek save pateikti, mokeke buti grazi nors ir stambi, o ne siekti demeso internetineje erdvej ir siekti komplimento, nusipelnyk pati, ir nekelt gailescio. Sportuot kaip dauguma sake, galima ir namu salygom:) Cia esme tame, kad reikia didelio ryzto nutukusiam zmogui iseit i namus, nueit i sporto sale. Pirmiausiai atsikratykit kompleksu, atsikratykit, blogu minciu ir ismokit buti grazus sau. o tai pasakiau:DDD

P.S.
Mielieji grazieji vaikinai, dabar depresijos metas tos ,,nutukusioms'' ipaisykit komplimenta:D dings depresijos ir tokios temos.

Beprasmiska aiskintyi kazka tiems zmonesm, kurie tik garsiai kalba, dejuoja, bet nieko nedaro. Tai tiek.

167

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

nu kokia juokinga tema... cia amzinas klausimas : stora ar plona :::010 bet kiekvienas randam ta savo puse kuri mus traukia.... as esu mazyte ir tikrai svoris didesnis nei 60 kg bet realybeje demesio sulaukiu daug , tiek klube ar kavineje visada kas ka nors pakomentuoja.... kitas dalykas kad krutine pagal ugi didele:::024 siuo metu dyrbu fizini darba po 15 val. deja kg pradejo tirpti .... mano vyras soka gavo kai po menesio 5 kg netekau , as jam grazi ir lovoje tikau tokia kokia buvau, deja kustu ir toliau ,nusimato skirybos :::225

168

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Rita parašė:

nebuk toks pasiputes ir niekada nesakyk niekada......

Arturas parašė:

negaleciau taip nusizeminti ir lipti ant storos

O as sakysiu niekada nes pats storas zinau niekada nebusiu. Geriau visai nevalgysiu bet nebusiu storas. O tos tingines bobos jei manes nores tai irgi turi nestoret.

169

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

man asmeniskai taik tik tokios patinka...jei ka...;)

170

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Mane asmeniskai zavi apkunios.

171

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Aha, būtent taip ir manom. Beje, panelės, bet ne bobos smile

172

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

tipo sakot  kad  patinka o paskui tik **** ir  metat tokia  panelę  lauk , nes  pamatot  liekna  fyfa padla  kuriai  jus  net nerūpit  ...

173

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Beatričė parašė:

tipo sakot  kad  patinka o paskui tik **** ir  metat tokia  panelę  lauk , nes  pamatot  liekna  fyfa padla  kuriai  jus  net nerūpit  ...


Nevisi tokie, nekalbek uz visus.

174

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Gražios!

175

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Sveiki, mano paties nuomone yra ... tarkim keista nes as pats su savim gincijuosi xD Vizualiai man patinka lieknos merginos, jos atrodo kazkaip... seksualiau... bet bet mano buvusios exses.... (pries keleta metu) buvo... na, nebuvo didziules,  cia tas tinka angliskas pavadinimas "chubby", ne storuliukes bet biskiuka "chubby" smile nes kazkaip.... kai, mergina perkarus, grazu paziureti gal... bet kai prisilieti.... baisu kad sulauzyti gali smile

176

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

o man grazu apvalios moterys :::920

177

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

ne nemanom, man ypac slykstu :::740 Man geriau lieknos ir grazios (jokiu bugu ne blondines)

178

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Andrius parašė:

ne nemanom, man ypac slykstu :::740 Man geriau lieknos ir grazios (jokiu bugu ne blondines)

Ypac manekene kur kaulai isvirte galima skaiciuoti big_smile

179

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

esu apkuni..ir labai tuo didziuojuosi...esu sveika,linksma,protinga...ir sexsy big_smile ko dar reikia,niekada niko kitaip negyvenau ir neturejau kaip lieknos...nes savim labai pasitikiu ir nedepresuoju.....esu laiminga tai galiu labai garsiai pasakyti wink....demesio,man truksta???..atsdakymas-tikrai neeeee tukstaaaaaaaaaa wink

180 (redagavo Petras 2014-02-14 19:54)

Re: O nemanot vaikinai, kad ir stambios panelės yra gražios?

Man asmeniškai, jau geriau šiek tiek stambesnė, nei kad tik ant skeleto oda užtraukta - į tokias tai negaliu žiūrėt. Žinoma, stambumas stambumui nelygus, bet jeigu mergina savo normalaus KMI neviršyja (ar viršyja kilogramu kokiu), tai tie keli papildomi kg tikrai nėra tragedija. Baisiau, kai KMI mažesnis, nei turėtų būti. :::001

Bet žinoma - grožio supratimas yra labai subjektyvus ir individualus dalykas.