21

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

o kas norit mano draugais buti? smile ieskau draugu tik kazin ar bus norinciu smile

22

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

labai jau filosofuojančią devynmetę turim: "gyvenime aš tik naujokė" ;D
na gerai, tegul būna taip wink

23

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Laura, 19 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

juk sako mergaitė, kad yra naujokė. Tai KO GERO naujokė ieškoke, o ne kažin kur wink


na seip praso susirasti draugu tai manyciau gal gyvenime o ne intere cia galima greit suirast smile

taj tik kad gyvenime..arba klasej..arba kitam mieste ir t.t..prie ko cia tas "ieskok"..butu cia naujoke tai nemoketu temos sukurt tau taip neatrodo?

gera cia skelei arba klase arba kitam mieste ir t.t... big_smile tai zinoma kad daukur gali rast draugu nebutinai klase ar kitam mieste pvz pvz gyveni daugeauksty kaimynu draugu gali turet ar nuosam name kaimynu taip pat gali turet cia yvairei nuo to da rpriklauso koke vaikla uzsejimi daleiskim ten lankai kokius uzejimimus gali ir ten rasti visur gali tu draugu rasti smile

24

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Evaldas, 18 parašė:

o kas norit mano draugais buti? smile ieskau draugu tik kazin ar bus norinciu smile

o reikalavimai kokie? big_smile

25

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Irmantas, 20 parašė:
Laura, 19 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

juk sako mergaitė, kad yra naujokė. Tai KO GERO naujokė ieškoke, o ne kažin kur wink


na seip praso susirasti draugu tai manyciau gal gyvenime o ne intere cia galima greit suirast smile

taj tik kad gyvenime..arba klasej..arba kitam mieste ir t.t..prie ko cia tas "ieskok"..butu cia naujoke tai nemoketu temos sukurt tau taip neatrodo?

gera cia skelei arba klase arba kitam mieste ir t.t... big_smile tai zinoma kad daukur gali rast draugu nebutinai klase ar kitam mieste pvz pvz gyveni daugeauksty kaimynu draugu gali turet ar nuosam name kaimynu taip pat gali turet cia yvairei nuo to da rpriklauso koke vaikla uzsejimi daleiskim ten lankai kokius uzejimimus gali ir ten rasti visur gali tu draugu rasti smile

taj tam ir uzdejau gale ir t.t...negi vardysiu viska..:P:)

26

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Laura, 19 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Laura, 19 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

juk sako mergaitė, kad yra naujokė. Tai KO GERO naujokė ieškoke, o ne kažin kur wink


na seip praso susirasti draugu tai manyciau gal gyvenime o ne intere cia galima greit suirast smile

taj tik kad gyvenime..arba klasej..arba kitam mieste ir t.t..prie ko cia tas "ieskok"..butu cia naujoke tai nemoketu temos sukurt tau taip neatrodo?

gera cia skelei arba klase arba kitam mieste ir t.t... big_smile tai zinoma kad daukur gali rast draugu nebutinai klase ar kitam mieste pvz pvz gyveni daugeauksty kaimynu draugu gali turet ar nuosam name kaimynu taip pat gali turet cia yvairei nuo to da rpriklauso koke vaikla uzsejimi daleiskim ten lankai kokius uzejimimus gali ir ten rasti visur gali tu draugu rasti smile

taj tam ir uzdejau gale ir t.t...negi vardysiu viska..:P:)


na taip ai nu...

27

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

aj nu?:)

28

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Laura, 19 parašė:

aj nu?:)

nieko nefludysiu ne y tema as smile mergaite klause kur draugu rast ir as nlb suprantu ar ji cia intere draugu nori ar gyvenime smile

29

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

ajsku kad gyvenime(manau)..kam tu draugu intere..gyvenime tai nors i akis gali pasneket ir alaus isgert:D..

30

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Laura, 19 parašė:

ajsku kad gyvenime(manau)..kam tu draugu intere..gyvenime tai nors i akis gali pasneket ir alaus isgert:D..


ar dar grazu ko mokini 9 metu mergainte tikrove draugu suirasti su kureis galetai alu gerti oi tu smile

31

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

oj cia alus neprieko..nu gerai jau sultis gert ar pieno kokteili koki:)

32

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Laura, 19 parašė:

ajsku kad gyvenime(manau)..kam tu draugu intere..gyvenime tai nors i akis gali pasneket ir alaus isgert:D..

ar pagal save sprendi?

33

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Laura, 19 parašė:

oj cia alus neprieko..nu gerai jau sultis gert ar pieno kokteili koki:)

va taip su draugais gali nuait ledu suvalgyt 

34

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

taj va va o kur ju rast ir kaip?va koks klausimas buvo:)

35

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

o tu y jy pati atsakei klase kitam mieste ir t.t.. o poto as parasiau dar smulkiau kur ju galima rasti smile

36

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

taj jo jo ieini i klase ir visi jau tavo draugai..ha ha ha

37

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Laura, 19 parašė:

taj va va o kur ju rast ir kaip?va koks klausimas buvo:)

visgi klausimo KUR nebuvo wink

38

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Martyna, 18 parašė:
Laura, 19 parašė:

taj va va o kur ju rast ir kaip?va koks klausimas buvo:)

visgi klausimo KUR nebuvo wink

nesikabinek prie smulkmenu;)

39

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Laura, 19 parašė:
Martyna, 18 parašė:
Laura, 19 parašė:

taj va va o kur ju rast ir kaip?va koks klausimas buvo:)

visgi klausimo KUR nebuvo wink

nesikabinek prie smulkmenu;)

atsiprašau, bet kartais smulkmenos keičia klausimo esmę..

40

Re: KAIP SUSIRASTI MAN DRAUGU

Martyna, 18 parašė:
Evaldas, 18 parašė:

o kas norit mano draugais buti? smile ieskau draugu tik kazin ar bus norinciu smile

o reikalavimai kokie? big_smile


tureti nors kiek smegeneliu smile