181

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Ninada lia lia parašė:

lietuvis visais atvejais yra geriau. :::920
bet, tuoj užplūs pabėgėliai ir atėjūnai visokiausi....o lietuvės mėgėjos tų užsieniečių. ne pyragai, bus dar sudėtingiau lietuvos ąžuolams rasti antrą pusę  :::b32:::b32.
:::034

Kiek studenciu tenka matyti, kurios vaiksto su visokiais arabais, juodaodziais ir azijieciais (kurie gal pagal mainu programas). Zaidzia su ugnimi lietuves.

182

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Ninada lia lia parašė:

lietuvis visais atvejais yra geriau. :::920
bet, tuoj užplūs pabėgėliai ir atėjūnai visokiausi....o lietuvės mėgėjos tų užsieniečių. ne pyragai, bus dar sudėtingiau lietuvos ąžuolams rasti antrą pusę  :::b32:::b32.
:::034

lietuvis geriau atrodo, kol esi jauna. Kol norai ir prioritetai kitokie, kol nėra brandos. Kuo vyresni vyriškos lyties lietuviški individai, tuo didesnė tragedija su jais.

183

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Ponaitissss parašė:
Ninada lia lia parašė:

lietuvis visais atvejais yra geriau. :::920
bet, tuoj užplūs pabėgėliai ir atėjūnai visokiausi....o lietuvės mėgėjos tų užsieniečių. ne pyragai, bus dar sudėtingiau lietuvos ąžuolams rasti antrą pusę  :::b32:::b32.
:::034

Kiek studenciu tenka matyti, kurios vaiksto su visokiais arabais, juodaodziais ir azijieciais (kurie gal pagal mainu programas). Zaidzia su ugnimi lietuves.

Kas proto neturi, tam neįkrėsi. O pasėkmės bus ilgalaikės, ne tik joms bet ir jų vaikams...

184

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Ninada lia lia parašė:

lietuvis visais atvejais yra geriau. :::920
bet, tuoj užplūs pabėgėliai ir atėjūnai visokiausi....o lietuvės mėgėjos tų užsieniečių. ne pyragai, bus dar sudėtingiau lietuvos ąžuolams rasti antrą pusę  :::b32:::b32.
:::034

o pabegeliai tyik vyrai bega?ar dar ir minios jaunu moteru?egzotika,dar paziuresim kaip lietuvos azuolai issities big_smile

185

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

taip taip.tragedija buna kai ryte i veidrodi ziuri.kol nera brandos,ot pavarei.ar gali taip pasakyt subrendes zmogus?neeee,tik tas kuris pilnas neissipyldziusiu seksualiniu noru ir gyvenimo svajoniu dedancio ant subrendusius vyriskus pecius.kitaip tariant jai kazko pati verta,verkslent nereikia,netenka ir laiko nera

Izidė parašė:
Ninada lia lia parašė:

lietuvis visais atvejais yra geriau. :::920
bet, tuoj užplūs pabėgėliai ir atėjūnai visokiausi....o lietuvės mėgėjos tų užsieniečių. ne pyragai, bus dar sudėtingiau lietuvos ąžuolams rasti antrą pusę  :::b32:::b32.
:::034

lietuvis geriau atrodo, kol esi jauna. Kol norai ir prioritetai kitokie, kol nėra brandos. Kuo vyresni vyriškos lyties lietuviški individai, tuo didesnė tragedija su jais.

186

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Erikutea parašė:
Gintas parašė:
Erikutea parašė:

JO ruskes greiciau su kocelu per galva duotu susinervinusios nei lietuves barnio metu big_smile  tai delto tau ruskes patinka, susituok ir pamatysi koks "saldus "bus gyvenimelis big_smile  per mazai bendravai kad ruskes iskelei taip

Erika, o Jūs kokioj nors įkalinimo ar gydymo įstaigoj turėjot garbės.. rusaites pažinot? roll

prie ko cia ikalinimo istaiga? nusisnekejai jau belekaip, vilniuj pilna rusu aplink gyvena

nevikelis visada bando iskilt zemindamas kitus.tokia jau tiesa

187

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Izidė parašė:

lietuvis geriau atrodo, kol esi jauna. Kol norai ir prioritetai kitokie, kol nėra brandos. Kuo vyresni vyriškos lyties lietuviški individai, tuo didesnė tragedija su jais.

O kas su jais? smile

188

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Lietuvėms patarčiau rinktis kitų tautybių vyrus. Ir ne dėl to, kad jie už mus kažkuom geresni ar turtingesni, o dėl gyvenimiškos patirties - lengvas grobis, padarei ir palikai. Tada lietuvės įgaus biški protelio smile

Pats irgi lietuvės gyvenime nesirinkčiau - labai didelė ir brangiai kainuojanti gyvenimo klaida, jos to paprasčiausiai nevertos. Jos mėgsta būti tipo valdingos, viskas tik pagal jas, jų nuomonė yra pagrindinė ir t.t.... NOT IN MY HOUSE - MY HOUSE, MY RULES...  Didžiausia vyrų klaida - leisti moteriai turėti savo nuomonę. Per tą nuomonę dažniausiai ir įvyksta "tragedijos" smile

189

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Užsienietis,geriausia vokietis arba koks skandinavas

190

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

kadangi mano uzsienio kalba tik rusu, o gyventi noriu lietuvoje, tad kas man belieka. :::010

191

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

tik užsienietis,nes patys debiliškiausi vyrai buvo lietuviai,norėčiau ištekėti už užsieniečio

192 (redagavo Ponaitissss 2015-10-07 19:53)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

agne parašė:

tik užsienietis,nes patys debiliškiausi vyrai buvo lietuviai,norėčiau ištekėti už užsieniečio

Argumentuok. Turbut nemaciusi kiek lietuvaiciu nukentejo nuo uzsienieciu. Kiek atimtu vaiku. Na sekmes tokioms. Po to neverk ;D pirmiausia foto savo ikelk, tada ir uzsienieciu ieskok. Niekas is ju nenores baisuoles ;D

193

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Ponaitissss parašė:
agne parašė:

tik užsienietis,nes patys debiliškiausi vyrai buvo lietuviai,norėčiau ištekėti už užsieniečio

Argumentuok. Turbut nemaciusi kiek lietuvaiciu nukentejo nuo uzsienieciu. Kiek atimtu vaiku. Na sekmes tokioms. Po to neverk ;D pirmiausia foto savo ikelk, tada ir uzsienieciu ieskok. Niekas is ju nenores baisuoles ;D


esu labai nusivylusi lietuviškais vyrais. pastebėjau tokią tendenciją,kad kai geras ir rimtas-tai butinai turi draugę arba žmoną,o kai koks " su defektu charakteryje arba neadekvatus sexo ištroškęs psichas"-tai da-niausiai vienas. tiesą pasakius nesu sutikusi tokio,kuris būtų rimtas ir mane vertintų. 99% ieško tik sexo,o kai moteris buvo griežtai auklėjama,tai vyro paieška tampa tragedija ir tik nusivylimai, aš esu labai griežtai išauklėta ir man sexas iki santuokos yra tabu , todėl man ištekėti,o ypač lietuvoje yra nerealu . beje,man ne 37 metai, man 21eri .tai va. Tikiu,kad daug yra žmoniu nukenteje ir nuo lietuviu ir nuo užsieniečiu,bet lietuviai su savo palaidu gyvenimo būdu varo į neviltį. kartais atrodo,kad paprastai lietuviškai šliundrikei paprasčiau bus susirasti vyra gyvenimui nei man.

194

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Tik Lietuvi ;DD

195

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Pasirinkau užsienietį ir kol kas tikrai nesigailiu. Netgi džiaugiuosi, jog nebeturiu jokių reikalų su lietuviais.

196

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

agnei. ''lietuviai su savo palaidu gyvenimu''. nu tu cia ir uzlenkiai, lietuviai uzsienieciu ''nuotaku'' vertinami kaip salti, uzsidare, suvarzyti prietaru, sunkiai bendraujantys siaurieciai.
nuvaziuok bent i europa pastudijuot pradziai, sudalyvausi keletoj zolytes (bent jau) parukiusio jaunimelio orgiju, greitai apie lietuvius nuomone pakeisi

197

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Akvilė parašė:

Pasirinkau užsienietį ir kol kas tikrai nesigailiu. Netgi džiaugiuosi, jog nebeturiu jokių reikalų su lietuviais.

Jei ir po dešimt metų nesigailėsi, vadinasi pasirinkimas buvo teisingas.

198

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

agne parašė:
Ponaitissss parašė:
agne parašė:

tik užsienietis,nes patys debiliškiausi vyrai buvo lietuviai,norėčiau ištekėti už užsieniečio

Argumentuok. Turbut nemaciusi kiek lietuvaiciu nukentejo nuo uzsienieciu. Kiek atimtu vaiku. Na sekmes tokioms. Po to neverk ;D pirmiausia foto savo ikelk, tada ir uzsienieciu ieskok. Niekas is ju nenores baisuoles ;D


esu labai nusivylusi lietuviškais vyrais. pastebėjau tokią tendenciją,kad kai geras ir rimtas-tai butinai turi draugę arba žmoną,o kai koks " su defektu charakteryje arba neadekvatus sexo ištroškęs psichas"-tai da-niausiai vienas. tiesą pasakius nesu sutikusi tokio,kuris būtų rimtas ir mane vertintų. 99% ieško tik sexo,o kai moteris buvo griežtai auklėjama,tai vyro paieška tampa tragedija ir tik nusivylimai, aš esu labai griežtai išauklėta ir man sexas iki santuokos yra tabu , todėl man ištekėti,o ypač lietuvoje yra nerealu . beje,man ne 37 metai, man 21eri .tai va. Tikiu,kad daug yra žmoniu nukenteje ir nuo lietuviu ir nuo užsieniečiu,bet lietuviai su savo palaidu gyvenimo būdu varo į neviltį. kartais atrodo,kad paprastai lietuviškai šliundrikei paprasčiau bus susirasti vyra gyvenimui nei man.

Gerai kur mūsų nėra. Jei užsiečiuose matai dykumų miražą- tai pas tave mintys teisingos. Bet jei tu rimtai manai kad santuokoje su užsieniečiu išspręsi problemas, manau kad klysti. Pirmiausiai nereikia painioti moralinių vertybių su tautybe, nebent tai eitų kalba apie tautas kurioms būdinga krimilalinė ar pusiau kriminalinė veikla. Tavimi susidomės pirmiausiai piliečiai iš trečiųjų pasaulio šalių, kuriems reikalingas ES pasas. Arba žemesnio sluoksnio vakariečiai, tikėtis kad jie bus kažkuo geresni nei tave supantys lietuviai ...visiškas absurdas. Žmonės kuria šeimas su savo tautos ir savo klasės atstovais. O kas elgiasi kitaip, tai jau ir rizika padidėja, kad su jais kažkas ne taip....

199

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Jai tik 21, o kalba lyg kokia vienisa mama, kuri buvo istekejusi 5 kartus. Pirmiausia savo galva galvokit. Pacios susidedat su visokiais, o po to gerkiat ir visus subendrinat. Speju kokius viena ar du vaikinus teturejus ir jau tokios isvados. O kiek vaikinu nukencia nuo lietuvaiciu merginu? Ne ka maziau. O jei seksas tik santuokoj tau galimas, tai tikrai nerasi nei lietuvio, nei uzsieniecio jei manai, kad nedavimas yra vertybe. Gal geriau apie vienuolyna pagalvok. Nes sveiki zmones nori sekso ir nelauks metu metus tu vestuviu.

200

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

tik lietuvis... tas paprastas ir nuoširdus lietuvis...