61

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

hmmm....uzsienieciai turi daugiau pliusu, deja musiskiai truputi atsipalaidave tais klausimais...

62

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Dovilė, 21 parašė:

as noriu vyro lietuvio ir esu tuo klausimu labai kategoriska. as manau, kad kuriant seima jau ir taip turi susiderinti du skirtingi zmones su savo yprociais, paziurom ir pan. o cia dar reiketu derinti ir dvi kulturas. o be to, sorry man tie saldus uzsienieciai visai nepatinka. gal lietuviai yra uzdaresni bet gal zymiai maziau sakys komplimentu ar dovanos geliu, bet juk meile ne tik taip pamatysi. net nezinau kaip isireiksti, man atrodo lietuviai vyrai yra vyriskesni, santuresni. ir siaip musu ir taip maza tauta, kodel as turiu teket uz kitataucio? as esu labai patriotiska ir noriu kad mano vaikai zinotu apie savo sali, tradicijas, moketu kalbet lietuviskai ir pan. o be to, musu lietuviu yra savotiskas mentalitetas, todel galim vienas kita suprasti, tiesiog esam subalansuoti vienas kitam. va. ir nereikia varyt ant lietuviu vyru, nes atrodo kad lietuves moterys tiesiog stebuklingos! net is uzsienio atvaziuoja vyrai nuotaku ieskoti big_smile idomu ko is tikruju jiems is musu merginu reikia...

ziauriai gerbiu uz tokia nuomone ! tokias panas ant ranku reik nesiot. jei visos tokios butu, tai problemu lietuvelej musu nebutu ! ir daugintumes ir laimingi visi butume ;]

63

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

na mano asmenine nuomone ir patirtis deja krypsta i geresne puse uzsenieciu naudai ... nes jie nuosirdesni ir demesingesni uz lietuvos vyrus ... nium vaikinai pasistenkit del merginu labiau gi ne visos uz buteli sidro pasiraso ...

64

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Viktorija, 20 parašė:

hmmm....uzsienieciai turi daugiau pliusu, deja musiskiai truputi atsipalaidave tais klausimais...


kur tie ju pliusai?-piniginej gal,kai zmogus neturejes financiniu problemu gyvenime,tai jie maziau linke nervuotis del to,o lietuviai dar sugeba sudurti gala su galu ir dar myleti kai ka.jus panos esate isviso isvepusios,nes dar per jaunos cia apie tai rasyt,kai pagyvensit bent 10metu su uzsienieciu,tai tikrai suprasit-kokia klaida gyvenime padaret.

65

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

saunu gal tu gyvenai su kokiu uzsenieciu kad taip gerai zinai apie tuos uzseniecius a? wink

66

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Neziniuke, 18 parašė:

na mano asmenine nuomone ir patirtis deja krypsta i geresne puse uzsenieciu naudai ... nes jie nuosirdesni ir demesingesni uz lietuvos vyrus ... nium vaikinai pasistenkit del merginu labiau gi ne visos uz buteli sidro pasiraso ...


tai pacios nori,tai ir pasiraso,sidras cia nekaltas.nebenusisnekek...

67

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

SU UZSIENIETE!!!bet daug zinau poru,kur musu grazuoles situ uzsienieciu pinigines padeda panesiot

68

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

as ir nenusisneku jei ka

69

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

nium ir kuom tau tos uzsenietes tomukai neitiko a?

70

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

todel kad istikimybes nera,ypac is panu puses...ir kai joms atsibosta naujoves,tai jos ima ir lekia atgal pas mama gyvent,atsibosta gal kita kalba kalbet,neiseina normaliai pajuokaut,viskas per ta pati,ir t.t.   

71

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Neziniuke, 18 parašė:

na mano asmenine nuomone ir patirtis deja krypsta i geresne puse uzsenieciu naudai ... nes jie nuosirdesni ir demesingesni uz lietuvos vyrus ... nium vaikinai pasistenkit del merginu labiau gi ne visos uz buteli sidro pasiraso ...

koks skirtumas ar pasiraso lietuviui uz sidro buteli,ar uzsienieciui uz stambesne kupiura?esme tame,kad jos isvis lb daznai ir greitai pasiraso...o kartais nereikia ju ir ikalbineti....man asmeniskai slykstu,esu nusivylusi ne Lietuvos vyrais,o Lietuvos moterimis.uztat mes taip ir patinkam uzsienieciams.Kurgi nepatiksi,kai tik pamojuoja pinigeliais ir prisistato panelytes,tik rinkis......

72

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

hmmm idomios mintys kai tau 15

73

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

na man patinka bedrauti su uzsienieciais big_smile bet vyro nenoreciau uzsieniecio smile

74

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Neziniuke, 18 parašė:

hmmm idomios mintys kai tau 15

ne tik idomios bet ir teisingos. stebiuosi kad tokio amziaus zmogus JAU zino tiek daug tiesu... taip netureti buti.... : /

75

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

merginom broliskai patarciau rinktis uzsienieti kaip vyra, tik zinoma ne koki turka ar ispana... va jei vokietis anglas ar airis tai super, geresnio vyro seses lietuvaites nerasit. o as kaip lietuvis tai noriu lietuvaites nes jus esate pacios graziausios ir pacios sauniausios...

76

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Martynas, 23 parašė:

merginom broliskai patarciau rinktis uzsienieti kaip vyra, tik zinoma ne koki turka ar ispana... va jei vokietis anglas ar airis tai super, geresnio vyro seses lietuvaites nerasit. o as kaip lietuvis tai noriu lietuvaites nes jus esate pacios graziausios ir pacios sauniausios...

ale, Martynai, pabludai tu cia.. jau 2 temoj matau, kaip siulai mums jamti uzsienieti :? zmogau, ka tu darai :::921
>> kodel tu manai,kad lietuvis - prasta partija :? papasakok tu man :?

77

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

nes lietuvos vaikinai islepe labai kas liecia merginas, gal cia jusu paciu kalte, bet tokiu islepeliu nesu mates... mano seses vyrui 28, mano sesei 21 ir ji modelis... zioplys uztaise vaika ir ja paliko... kai jis cia amerikoi ant ranku ja nesiotu ir vertintu visai kitaip, nes nenoretu visa likusi gyvenima praeisti su hamburgeriu privalgiusiu tanku...

78

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

bet tu supranti,kad tu irgi lietuvis :?
>> beje, gal tas vyras nemylejo tavo seses :? ir cia niekuo deta jos isvaizda :?

79

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

tik pilietybe ne ta....;)

80

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

lietuviai geriausi