141

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Rytis parašė:

O tu matau labai daug mates ir patyres big_smile  Zmonos neturejau,bet turiu pazystamu kas turi zmonas ruses ir patikek laimingi yra,o paciam teko bendraut su rusem  ir tikrai galiu pasakyt kad visai kitokios ir nera ka lygint su lietuvem. O del manes maziausiai rupinkis ka sugebu ,ko ne,Geriau savimi pasirupink .

Visokiu ir rusiu buna nevisalaik auksas , bet uztat zymiai daugiau atveju kai viskas ok ...
Ho avoto ragaza marochina e italiana .
ру . также имел.
Lietuves jau pamirsau kokios jos :::041 jau praejo 15 metu kai turejau panele lietuve . Siaip galvojau kad itales ir vokietes ira ispuikiusios dabar pakeiciau ideja .Bet visgi ruses mane traukia labaiau nei lietuvaites :::003

142

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Gyvenu Londone 10 metu bet kad ir kiek kartu esu nusivylus Lietuvaiciais vis del to i kitatauti nekeisciau smile

143

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

lietuvis

144

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

lietuvis

145

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

pasiulyk pinigu,kiekis atatinkamas-ir jei dar vyrukas nešpėtnas,-ką rinksis lietuvė/////???vienareikšmis atsakymas..................net ir nejuokinga !:::b29

146 (redagavo Gintas 2013-11-12 13:24)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Grigorij parašė:

apie lietuvius nuomone nekokia... nes savo dukrai i vyrus lietuvi niekada nepasirinkciau. nepatikima tauta..
Del uzsienieciu - jokiu juoduku ir azijos gyventoju....
kaip meiluzis tau tiks senukas - uz tavo jaunyste mokes tau tiek, kiek prasysi.
O vyrus pasirink ta su kurio gyveni, o ne lovoje ......

Žinote Grigorijau, aš visai nesistebiu, kad lietuviai, Jūsų vertinimu, yra nepatikima tauta smile) Juk sprendžiant iš vardo, Jūs rusas. O lietuviai, rusų akimis žiūrint, nepatikimi tapo to pagrindinio per 100 metų įvykio - antro pasaulinio karo pradžioje, nes nepristabdė Blitzkrieg'o - nacistų puolimo į Rusiją (aišku kas ten lietuviams buvo sustabdyti ~4mlj. vokiečių kariuomenę, t.y. daugiau nei visa lietuva su vaikais ir seniais krūvoj sudėjus). Rusai taipogi negali atleisti, jog lietuvių, skirtingai nei jų, masiškai nenaikino - ot nelabieji! Jei kam įdomu, nenaikino todėl, kad anot to metų vokiečių psichiatrijos išvadų, pribaltika arba buvusios baltų gentys, yra ramaus, nemaištingo charakterio, labai darbštūs ir neužsispyrę (labai tinkami valdyti). Todėl perspektyvoje jie tinkami kaip darbo jėga, aprūpinti reikalingais produktais 3 reichą. Kuo nepasižymėjo tuometiniai rusai. Bet istoriją galime pamiršti, pažiūrėkime į "nepatikimuosius" šiandien. Žinot, aš vos prieš porą savaičių grįžau iš Peterboro Anglijoje, ir aplankiau ten  fabrikuose besidarbuojančius lietuvius. Man buvo labai keista, kad tokia maža tauta, o jų tiek daug ten, pilnos gatvės lietuviškai šneka. Atsakymai buvo labai panašūs, darbščiausi ir mažiausiai problemų keliantys yra latviai, lenkai ir lietuviai. Skirtingai nei babajai (pastarieji dažniausiai labai neišsilavinę), galima duoti įvairius darbus, greitai persiorentuoja. Lyginant su lenkais, skirtumo beveik nėra, bet jeigu galės rinktis, rinksis vistiek lietuvį. Na tai kažką sako ar ne? smile) Vokiečių ir anglijos fabrikantų išvados labai panašios. Ir aš visai nesistebiu, nes 70-80m. per trumpas laiko tarpas pakeisti tautą iš esmės. Bet aš nesistengiu pakeisti niekieno nuomonės, tegul būna tai kaip kontrargumentas smile)
Beje, Grigorijau, Jūs tarp tų, kaip pats sakote, "nepatikimų" apie kuriuos esate "ne kokios nuomonės", ir gyvenate smile) Aš nesiūlau važiuoti gyventi pas "patikimus" apie kuriuos esate "geresnės nuomonės", bet kaip sakė Tadas Blinda "ir dūšioj ramiau.." kai randiesi ten, kur aplinkui ne prastesni už tave smile) Peace wink

147

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Temos autorei:issirink vyra araba, o paskui meiluzi - lietuvi...
Daugiau nekils kvailu klausimu.

148

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

aisku,kad lietuves rinksis tik uzsienieti , tokiu dauguma 90% nes joms smegenys praplautos,kad viskas kas uzsienietiska yra geriau.
o kitos savo nuomones neturi, kokia tustute isvis vadovajausi tokiu paciu draugiu patarimais, daugiau nieko...
o siaip matosi klubuose ir kur kitur kaip lietuves (dauguma) lydosi pamaciusios uzsienieti... tipo galvoja ju uzsieni ten kazkas labai laukia.

149

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Mano nuomone nepriklauso ar žmogus užsienietis  ar lietuvis. Tiesiog, kiekvienas žmogus individualiai atsirenka kas jam labiau prie širdies, Jei myli lietuvį super,jei myli užsienietį irgi super. Kiekvienam savo smile

150

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

manau tautybe nesvarbu, svarbu tarpusavio supratimas, pagarba, meile ir t.t.

151

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Rita parašė:

manau tautybe nesvarbu, svarbu tarpusavio supratimas, pagarba, meile ir t.t.

Žinote, kažkodėl manau, kad tos sąvybės tampa svarbios kai tau sueina 40, na gal 35 smile Panašiai kaip Jums dabar smile O kai tau 20 ar 25, įsimylėti gali kad ir visišką idiotą per savaitę ar dvi, pinigų užsieniečiai jeigu dirbantis visada turi kelis kartus daugiau negu lietuvis, ir sakai "mama, išvarau gyventi pas italą".. smile) O apie tarpusavio supratimą, pagarbą, kokia religija tavo sutuoktinio, kokios religijos (ir spalvos) bus tavo vaikas, kaip dažnai tėvus matysi ir pan., dašunta tik tada, kai tai tampa problema smile) O iki to, jie linksmi, šypsosi, moka suvedžiot, flirtuot ir aplamai labai atsipalaidavę. Lietuviai to neturi. Tokie mes jau esam wink

152 (redagavo Akvilė 2013-11-13 12:46)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Na, drįsiu sugriauti mitą, jog geriausi meilužiai prancūzai ir italai, kadangi ten lovelasai visokie, bet mano manymu geriausias meilužis būtų bulgaras smile ir čia jau ne mano vienos nuomonė, merginos pasidalina savo gera patirtimi big_smile o į vyrus visgi geriausia imti lietuvį, kadangi kalba ta pati, kultūra irgi, na gal ir dauguma vertybių bus panašios į tavo smile nebus šoko, kai tarkim susirasi vyrą musulmoną ir tau reikės prie jo prisitaikyt smile bet tikrai neteigiu, jog lietuviai auksas yra ir jeigu kažkuri yra laimingesnė kad ir su tuo musulmonu, tai sveikintina ir linkiu laimės smile o pavyduoliai visada kalbės smile reik gyvent savo gyvenimą, o ne leisti, kad kiti nurodinėtų kaip jį gyvent. smile

153

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Protingai  rašai  Akvile,ypač   dėl  paviduolių.Nes  jie  vos  pamato,kad  kas  gerai  sutaria  tuoj  pradeda  rūpintis.  Ir  daug  porų  išsiskiria  .po  tokių  'geradarių'  pagalbos,nors  gal  ilgai  būtų  buvę  laimingai.Aš  po  tokiu  patarimų  pasvarstau  ,kiek  juose  yra  tiesos ,ir  jei  man  atrodo  kitaip  darau  ,taip  kaip  man  atrodo  gerai.Ypač  kvaila  prikaišioti  mylimam  žmogui,va  apie  tave  taip  šneka  tu  toks  ir  kitoks .Jei  neisitikinai  ,kad  taip  išties  yra  priekaištus  reikia  pasilaikyti  sau.  Vienai  draugei  atkakliai  įtikinėjant,kad  mano  draugas  blogas  pasakiau; "Man  jis  geras  ir  aš  su  juo.Tau  blogas  todėl  ne  jūs  kartu.Tema  baigta"
Turėkite  abu  kietą  SAVO  nuomonę  prieš  KITŲ.Kiek  daug  problemų  dings.

154

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Pagaraba Akvilei uz poziuri. Ir, dar vienas bet... Skyrkime meiluzius nuo gyvenimo draugo, sakykime taip... Cia gal jau tema ne taip pavadinta sakykime... Reiktu patikslinti rinktumemes kam?   
Ir Gintai, italai tikrai pinigu uz mus daugiau neturi...  Bet jie kaip ir visi pajuode moka gerai per ausis pravaziuoti... Ko moterims ir reikia..:) O siaip tai kekvienam savo... smile

155

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

lietuvi, nes su uzsenieciais isvis neina susikalbeti.  O kam ten liezuvi lauzyt jei galima normaliai su savo tautybes zmogum laisvai bendrauti. beto ir kultura skiriasi , ar ten tikejimai visokie tai isvis blogai. O arabai isvis katastrofa.

156

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Rytis parašė:

O tu matau labai daug mates ir patyres big_smile  Zmonos neturejau,bet turiu pazystamu kas turi zmonas ruses ir patikek laimingi yra,o paciam teko bendraut su rusem  ir tikrai galiu pasakyt kad visai kitokios ir nera ka lygint su lietuvem. O del manes maziausiai rupinkis ka sugebu ,ko ne,Geriau savimi pasirupink .


JO ruskes greiciau su kocelu per galva duotu susinervinusios nei lietuves barnio metu big_smile  tai delto tau ruskes patinka, susituok ir pamatysi koks "saldus "bus gyvenimelis big_smile  per mazai bendravai kad ruskes iskelei taip

157

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Uzsienietis, bet tik tada jei jis europietis :::920

158 (redagavo Ramūnas 2013-11-14 20:31)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

taip,kurioms patinka uzsienieciai,pirdolinkit i ta uzsieni,ir dziaukites.o ne trieskit cia,kokie jie ten geri.:::b37

159

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Erikutea parašė:

JO ruskes greiciau su kocelu per galva duotu susinervinusios nei lietuves barnio metu big_smile  tai delto tau ruskes patinka, susituok ir pamatysi koks "saldus "bus gyvenimelis big_smile  per mazai bendravai kad ruskes iskelei taip

Erika, o Jūs kokioj nors įkalinimo ar gydymo įstaigoj turėjot garbės.. rusaites pažinot? roll

160

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

tik lietuvi:)