161

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Gintas parašė:
Erikutea parašė:

JO ruskes greiciau su kocelu per galva duotu susinervinusios nei lietuves barnio metu big_smile  tai delto tau ruskes patinka, susituok ir pamatysi koks "saldus "bus gyvenimelis big_smile  per mazai bendravai kad ruskes iskelei taip

Erika, o Jūs kokioj nors įkalinimo ar gydymo įstaigoj turėjot garbės.. rusaites pažinot? roll

prie ko cia ikalinimo istaiga? nusisnekejai jau belekaip, vilniuj pilna rusu aplink gyvena

162

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Neringa parašė:

Uzsienietis, bet tik tada jei jis europietis :::920

Noretusi isgirsti argumentu.  Kodel, butent:)

163

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Ramūnas parašė:

taip,kurioms patinka uzsienieciai,pirdolinkit i ta uzsieni,ir dziaukites.o ne trieskit cia,kokie jie ten geri.:::b37

Ramunai juk dermokratija, tegul ir merginos renkasi su kuo ir kur.. Man tik noretusi isgirsti argumentus kodel..

164

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Sandra parašė:

tik lietuvi:)

Sandra, argumentuoki. Kodel? Juk tiek daug lietuvaiciu peikia lietuvius ir kiek matai uzsenieciu su jais visada lietuviu kruva... Gal tikrai jie geresni, o mes jau tokie netike niekam.. smile

165

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Erikutea parašė:
Gintas parašė:
Erikutea parašė:

JO ruskes greiciau su kocelu per galva duotu susinervinusios nei lietuves barnio metu big_smile  tai delto tau ruskes patinka, susituok ir pamatysi koks "saldus "bus gyvenimelis big_smile  per mazai bendravai kad ruskes iskelei taip

Erika, o Jūs kokioj nors įkalinimo ar gydymo įstaigoj turėjot garbės.. rusaites pažinot? roll

prie ko cia ikalinimo istaiga? nusisnekejai jau belekaip, vilniuj pilna rusu aplink gyvena

Manau tavo atveju jis turejo omenyje moteriskos lyties atstoves ( ta prasme kur jau taip gerai pazinote....) Tipo gal su rusaite susituokus buvai jog tai gerai zinai kaip yra susituokus su rusaite... smile

166

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

man irgi va idomu butu suzinot,koks skirtumas,tarp amerikos Dzionio-ir lietuvos Jono,zmogiskaja puse aisku.:::001

167

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Patinka man tie mūsų lietuvaičiai ir viskas!

168

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

o koks uzsenietis?  koks lietuvis?

169 (redagavo Gintas 2013-11-16 21:07)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Erikutea parašė:
Gintas parašė:

Erika, o Jūs kokioj nors įkalinimo ar gydymo įstaigoj turėjot garbės.. rusaites pažinot? roll

prie ko cia ikalinimo istaiga? nusisnekejai jau belekaip, vilniuj pilna rusu aplink gyvena

Šios dvi įstaigos paminėtos neveltui. Nes jose neišvengiamai atsiduriama, žmonai sistemingai užvažiuojant kočėlu per vyro galvą  smile) Ir vyrui žinoma tas pats galioja, atsakant atgal taburete per žmonos galvą big_smile Jūs pati įsivaizduokite save tokioje situacijoje ir pagalvokite, kiek ilgai gali tęstis toks sutuoktinio psichavimas? Mano atveju tai atsitiktų tik kartą, po kurio atsidurtumėte vienoje iš minėtų "apmastymo kontorų".
O beje rusų pas mane daugiabutyje irgi daug gyvena. Tiesą pasakius, lietuviškai kalbančių kaimynų mano penkiaukštyje negirdėjau smile) Ir nesivaiko kažkaip jie su kočėlais, o ir vyrų subintuotomis galvomis nesimatė smile) Bet nesakau kad taip niekur nevyksta. Vyksta. Tiksliau pasitaiko. Netgi aš mėgdavau savo buvusiai draugei į galvą paleisti.. pagalvę big_smile Kai savaitgaliais ryte nutraukdavo lovoje kaldrą, nes vienai gerti kavą neįdomu big_smile  Pabandykite, pagalvių mūšis, užsiėmimas linksmas big_smile Nepasitenkinimą ir pyktį išliesite, o į kontoras nepakliūsite big_smile Gero karo smile)

170

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

o tai i uzsieni jau vizu nereik?kad cia visom tik uzsienieciai taip parupo...

171

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Saulyte, mes jau dešimtmetis kaip europos sąjungoj gyvenam wink O vizų čia nereikia wink

172 (redagavo Lilith 2013-11-17 17:26)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

na as noreciau vyro europiecio ...ir ne lietuvio...
didele dalis lietuviu labai nesirupina savo isvaizda..nevertina moteru..ir perdaug geria...o jei vyras yra fainas tai dazniausiai didele eile prie jo stovi smile arba zmona smile

173

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Linute, jeigu nenorėtum to, ko negali turėt, o imtum tai, ką gali paimt, nereiktų ir  to užsieniečio wink Išduosiu paslaptį. Nėra idealų. Visi mirtingi, turi savo ydų ir silpnybių. Kai jų nematome, vertiname pagal išvaizdą ar piniginę. Paimkim tą kur gražus, puikiai bendraujantis ir "su eile". Galiu iš karto nupaišyti tokio Alfa patino portretą. Jis bus išlepintas tos moterų eilės dėmesio, todėl kaip asmenybė nebesivysto. Priešingai, ritasi žemyn. Nes jam nereikia tobulėti, todėl mėgaujasi savo jaunystės grožiu, galia, dažnai ir pinigais. Jis žino kaip prie moters prieiti, kaip suvilioti, ką sumeluoti ir kada pajuokauti. Tu šiuo atveju jam esi tik skanus kasnis. Visos tos galimybės jauną vyrą su metais paverčia vaikščiojančiu ligų vadovėliu  - egoizmas, narcisizmas, vartotoiškumas, ambicingas, savimyla, savanaudis. Ir meilužes jie dažnai turi, tik Jūs to nežinot. Nes niekas apie tai garsiai nekalba wink Nelinkiu atsidurti šalia tokio vyro, jeigu jis prarastų darbą, investuotus pinigus, automobilį(ir tektų važinėti viešuoju transportu) arba kitą svarbų nepriekaištingo gyvenimo atributą. Tai būtų visiškas pusdievio krachas.
O žmogus, kuris tam tikrais gyvenimo tarpais neturėjo antros pusės ar darbo, iki kažkurio laiko nebuvo ir namų, pinigų niekada per daug irgi nebuvo, tokiais kritiniais momentais išgyvena tik liūdesį. Nes jam tai nieko naujo. Tai grūdintas plienas. Ir šalia tokio vyro Jūs ir norėtumėt atsidurti, nes neduš lėkštės ar stiklinės, nebus aplinkui kaltų ar naujų meilužių.
Beje, tam tikru gyvenimo momentu turėjau garbės tokį ir pažinot wink Už akių jį vadindavom "moterų čigonu" smile) Jis netgi vedė, ir jo santuoka truko... metus:) O realiai gyveno gal tik pusmetį.. Nieko keisto wink Linkiu, gerbiamos moterys, rinktis išmintingai wink

174

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Gintas parašė:
Erikutea parašė:
Gintas parašė:

Erika, o Jūs kokioj nors įkalinimo ar gydymo įstaigoj turėjot garbės.. rusaites pažinot? roll

prie ko cia ikalinimo istaiga? nusisnekejai jau belekaip, vilniuj pilna rusu aplink gyvena

Šios dvi įstaigos paminėtos neveltui. Nes jose neišvengiamai atsiduriama, žmonai sistemingai užvažiuojant kočėlu per vyro galvą  smile) Ir vyrui žinoma tas pats galioja, atsakant atgal taburete per žmonos galvą big_smile Jūs pati įsivaizduokite save tokioje situacijoje ir pagalvokite, kiek ilgai gali tęstis toks sutuoktinio psichavimas? Mano atveju tai atsitiktų tik kartą, po kurio atsidurtumėte vienoje iš minėtų "apmastymo kontorų".
O beje rusų pas mane daugiabutyje irgi daug gyvena. Tiesą pasakius, lietuviškai kalbančių kaimynų mano penkiaukštyje negirdėjau smile) Ir nesivaiko kažkaip jie su kočėlais, o ir vyrų subintuotomis galvomis nesimatė smile) Bet nesakau kad taip niekur nevyksta. Vyksta. Tiksliau pasitaiko. Netgi aš mėgdavau savo buvusiai draugei į galvą paleisti.. pagalvę big_smile Kai savaitgaliais ryte nutraukdavo lovoje kaldrą, nes vienai gerti kavą neįdomu big_smile  Pabandykite, pagalvių mūšis, užsiėmimas linksmas big_smile Nepasitenkinimą ir pyktį išliesite, o į kontoras nepakliūsite big_smile Gero karo smile)

o kaip tu per sienas pamatysi, kas ka daro ir tavo kaimynu ? big_smile  ten kur gyvenau buvo plonos sienos tai girdejos visu riksmai ,mustynes ir pan. big_smile tai nereikejo net ir matyt, kai viskas kaip ant delno:p

175

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Erikutea parašė:

o kaip tu per sienas pamatysi, kas ka daro ir tavo kaimynu ? big_smile

Tuo pačiu metodu, kaip ir pati nustatinėjote (sienos pas mane panašios) wink

Erikutea parašė:

ten kur gyvenau buvo plonos sienos tai girdejos visu riksmai ,mustynes ir pan. big_smile tai nereikejo net ir matyt, kai viskas kaip ant delno:p

Jeigu aš girdžiu kaip kaimynas kompą Shut down'ina, tai sugyventinių kaukolės kietumo patikrinimus kočėlo pagalba, manau, girdėčiau ne prasčiau big_smile

176 (redagavo Vidmantas 2013-11-18 21:44)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Man atrodo daug smagiau yra kada zmoniu kalba yra sava...Lietuvis - Lietuve. Kekviena valstybe turi savo paprocius... Pazistu zmoniu kurie istekejo uz kitos tautos piliecio. Tai nera taip paprasta, taip jie atsako.. Kiek valakitos su dokumentais(metais juos tvarko, tenka skrysti ir i sava valstybe), kiek veiklos suprasti pati zmogu(kaip kalba svetima).. o kas svarbiausia per laika kartu gyvenimo, kaip norysi saviskiu isgirsti... Kaikuriuos zmones kitos salies gyventojai, tiesiog veda is proto.. Kekviena vakara nebuvimas namie.. O pasirodo pas juos vakarinis laikas, daugumai kaboke sedeti... Svenciu laikas jiems irgi nepriimtinas, todel kad kitu svenciu turi.. netgi i svecius eiti vienas pas kita, nera mada, jei gi kaboke visi susitinka.. Tenka priprasti prie to, jaunom mamytem... Labai gerai reikia apgalvoti ko nori is gyvenimo ka nori gauti ar galesi su tuom susitaikyti... Gyventi galima ir svetur, bet daug smagiau kada salia taves grynakraujis saviakas smile Tai tik mano nuomone...

177

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

kaskas minejo del rusiu moteru, esa jos agresivios, is dallies gal but, bet daug priklauso ir nuo zmogaus, o ne nuo jo tautybes, pati esu ruse, taciau gyvenau nemazai Lietuvoi, draugas latvis, jie truputi kitaip ziuri I seima:) bet velgi kekvieno poziuris priklausis nuo to kokiomis salygomis ir kokioje aplinkoje uzaugom, kartais nuo musu-moteru daug priklauso, koks bus elgesis su vyru, ir kaip mes sugebesim isaiskint kulturos ir paprociu svarba taip ir turesim:) svarbu laiku ir vietoi, ir tuomet nelabai svarbu musulmonas, lietuvis ar rusas:)

178

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Pasirinkčiau lietuvį tongue

179

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

lietuvis visais atvejais yra geriau. :::920
bet, tuoj užplūs pabėgėliai ir atėjūnai visokiausi....o lietuvės mėgėjos tų užsieniečių. ne pyragai, bus dar sudėtingiau lietuvos ąžuolams rasti antrą pusę  :::b32:::b32.
:::034

180 (redagavo Eglė 2015-10-04 21:00)

Re: lietuvis ar uzsienetis?ka rinktumete?

Užsienietis. Kultūringas arijas. Germanas arba skandinavas.