21

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Rolandas, 21 parašė:

Iš kur ištraukei kad bijo? Dėl to kad pora tokiu nutikimų buvo kad bijojo kažkas? Aš asmeniškai tuo momentu kai mano antroji pusė (na iki to dar daug laiko, nes net antros pusės nėr big_smile ) gimdys, norėsiu stovėt šalia ir laikyt jos ranką. Ir manau kad aš toli gražu ne vienintelis toks.

Ko daugiau tikėtis. Išgirdo, kad kažkas pabijojo, reiškias - visi bijo. Įskaudino kartą vaikinas, reiškias - visi jie vienodi, ir visi yra kiaulės. Ir tokių pavyzdžių daugybės.
Bent galėtų kitaip paklaust, o ne kvailai teigt, kodėl vyrai bijo. Ar sunkiau paklaust: ar jūs vyrai bijot...? smile

22

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Augūna, 16 parašė:
Rolandas, 21 parašė:

Iš kur ištraukei kad bijo? Dėl to kad pora tokiu nutikimų buvo kad bijojo kažkas? Aš asmeniškai tuo momentu kai mano antroji pusė (na iki to dar daug laiko, nes net antros pusės nėr big_smile ) gimdys, norėsiu stovėt šalia ir laikyt jos ranką. Ir manau kad aš toli gražu ne vienintelis toks.

Ko daugiau tikėtis. Išgirdo, kad kažkas pabijojo, reiškias - visi bijo. Įskaudino kartą vaikinas, reiškias - visi jie vienodi, ir visi yra kiaulės. Ir tokių pavyzdžių daugybės.
Bent galėtų kitaip paklaust, o ne kvailai teigt, kodėl vyrai bijo. Ar sunkiau paklaust: ar jūs vyrai bijot...? smile

ziek dabar as taves paklausiu! ar jus moteris zmones?

23

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

man tai kartais kai galvoju tai manau kad gimdydama nenoreciau kad mano sirdies draugas butu salia...o katas ateina priesingu minciu ir tikrai  nemanau kad bijo buti salia ...

24

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

bijo del to, kad jauciasi bejegis.

25

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

na zinot kaip kuri moteris gimdo. vienos nei garselio neisleidzia ir labai lengvai pagimdo kitos kramto is skausmo rankas ir t.t idomu butu pasiziurewt kaip vyras i tai reaguotu as esu buvus pergimdyma tai pasakysiu nenoreciau kad mano vyras butu salia

26

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Skaiste, 21 parašė:

na zinot kaip kuri moteris gimdo. vienos nei garselio neisleidzia ir labai lengvai pagimdo kitos kramto is skausmo rankas ir t.t idomu butu pasiziurewt kaip vyras i tai reaguotu as esu buvus pergimdyma tai pasakysiu nenoreciau kad mano vyras butu salia

Pas žmoną buvo sunkus gimdimas, ištvėriau, kaip tik daugiau atsirado jėgų jai padėti tai iškest

27

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

as nenorejau,kad kas salia butu,ir pati nenorejau buti...bet teko,kur as dingsiu...nieko istveriau nekeikus viu aplinkui.
na kraujaS man nera malonus dalykas

28

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

kazin kam as kraujas yra malonus?...

29

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

na as nesakau kad visi vyrai bijo bet as pati asmeniskai nenoreciau kad ten mane stebetu kaip as gimdau man maloniau kai su gelemis jau pasitiktu po visko...

30

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Ovydas, 19 parašė:


ziek dabar as taves paklausiu! ar jus moteris zmones?

Pasitikslinsiu. Tu klausi, ar moterys yra žmonės?

31

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Augūna jur tu radai zodi  visi vyrai bijo ...?

32

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Yra visokiu vyru, visokiu ir reikia, mano vyras nebailys ir palaike mane sia mums abiems svarbia diena !

33

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Kodel visi virai??? PVZ: mano abu broliai per savo vaiku gymima,buvo slia savo mylimuju ir gymde kartu su juo mis:) Prakaito daugiau isliejo negu pacios gymdytojos:))) ir as butinai busiu salia savo mylimosios,kai ji gymdis,tik reikia ispradziu ta mylimaja susirast:))

34

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

o as nenoriu, kad mano vyras butu per gimdyma. geriau tegu buna mano mama. o vyras lai mane pamatys po visko. vis tiek jis uz mane nepagimdys, o bus labai malonu zinoti, kad jis laukia kol pasauli isvys mazylis... gal esu kiek konservatoriska bet mano tokia nuomone ir tuo klausimu esu kategoriska.

35

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Visai nebijau reiketu ir buciau per ta gymdima:)

36

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

nu mano bratkis dalyvavo gimdyme tai sake paskui po visko abu ant ratuku isveze big_smile

37

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

seip esu mates per tlika visa gimdima be jokiu uzdangu vazdas ne igraziuju bet bijoti nemaciau ko:)

38

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

Arvydas, 21 parašė:

seip esu mates per tlika visa gimdima be jokiu uzdangu vazdas ne igraziuju bet bijoti nemaciau ko:)

tu patikek ka per telika matai tai neturi nieko bendra su tuom ka gyvai pamatai...:D

39

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

nesiginciosiu nesu mates is tikruju bet noreciau idomu butu:)

40

Re: Kodel vyrai bijo buti salia kai ju gyvenimo meile gimdo?

supranti kai kazkoke nepazistama boba per telika gimdo tai nesukelia jokiu emociju, bet pabandyk isivaizduoti savo zmona sale taves rekiancia nezmonisku balsu, tu stovi sale bet nieko negali jai padeti...