61

Re: kodel vyrai nutolsta

neinga 10 balu smile big_smile

62

Re: kodel vyrai nutolsta

vaikinai greitesni gal todel nmerginos nespeja ir mes nutolstam smile big_smile:D

63

Re: kodel vyrai nutolsta

Neringa, 22 parašė:

man ifdomu kodel rimti santykiai pvz seima atitolina vyrus nuo taip myletu anksciau merginu, o gal isblesta tik aistra

o kodel tavo manymu vyrai nutolsta? juk merginos, moterys taip pat nutolsta, atsala, buna labiau susierzinusios ir t.t ir manau jog ir vyrai ir moterys nutolsta del panasiu priezasciu

64

Re: kodel vyrai nutolsta

vyrai gerai moterys nutolsta smile big_smile

65

Re: kodel vyrai nutolsta

jei nebutu rutinos seimoje, tai tikrai niekas nuo nieko nenutoltu.!! O merginos turetu ir ideti biski saves kad santykiai isliktu KARSTI ir kad TRAUKTU VIENAS KITA!!!! va taip va wink

66

Re: kodel vyrai nutolsta

o vaikinai?

67

Re: kodel vyrai nutolsta

vaikinai arteja kol mergos nutolsta smile

68

Re: kodel vyrai nutolsta

Neringa, 22 parašė:

man ifdomu kodel rimti santykiai pvz seima atitolina vyrus nuo taip myletu anksciau merginu, o gal isblesta tik aistra

Atsibodai tikriausiai .Jei aš gyvenčiau hareme ar man reiktų vienos ir tos pačios kas dien?Vyrai galvoja apie seksa  .Dar kiti galvoja apie vaikus big_smile.Tie kas galvoja apie vaikus galvoja  ištikro apie šeimą:p

69

Re: kodel vyrai nutolsta

Saulius, 25 parašė:

o kada jos zinojo ko nori big_smile
viena diena to nori kita visai kitokie poreikei ir norai big_smile

Ne tik ir atstumas atitolina.

70

Re: kodel vyrai nutolsta

klausimas vaikinams, o dauguma i ji bando atsakyti merginos... manau tapati situacija ir su tuo nutolimu ar aistros isblesimu ar kaip jus ten ta visa reikala vadinat, per didelis norejimas vadovauti, kontroliuoti, paveikti, pakeisti nuomone,poziuri ir t.t.t.t. tongue

71

Re: kodel vyrai nutolsta

jo kai vyras ar vaikinas pradeda nutolti to jau kaip ir nelabai pakeisi tai tesiog vyksta kad ir pikciais pokalbiais ar kitokiais budais bandant ji sugrazint ar suartet napades tesiog kartasi jie patis turi but atstumti kad suprastu kaip moteris jauciasi kai jie taip daro, na jo daugumai vaikinu nepatinka kaip pradadama kontroliuoti ar kaip jie dako pi*a prota na o patis nepagaloja kad kartais reikia pasikabeti ir spresti kompromisu problema bet reikalas tame kur moteris mato reikala kalbetis ir mato problema jiems atrodo kad viskas ciki ir taip ir turi likti... na o tesiog tiesa ta kad jei norisi seimos ar draugistes be pikciu su aistra ir artumu reikia daug pastanguabieju zmoniu ir reikia daug pokalbiu ir kompromisiu kad santykiai butu geri su jeis reikia dyrbti ir pastovei... mano nuomone wink

72

Re: kodel vyrai nutolsta

vyra myliu ir rupinuosi, neseku ir nekraunu smegenu, o jis geria kavas su kitomis?

73

Re: kodel vyrai nutolsta

tai būdinga ir vyrams ir moterims, o kodėl tai nutinka...įvairios priežastis tai įtakoja wink

74

Re: kodel vyrai nutolsta

Dėlto, kad nesugebi mylėti dėlto ir atitolsta. Mylėti reikia sugebėti.

75

Re: kodel vyrai nutolsta

del musu bumbejimo ir kad nuolat mes ko nors nepatenkintos

76

Re: kodel vyrai nutolsta

Tomas, 20 parašė:
Neringa, 22 parašė:

man ifdomu kodel rimti santykiai pvz seima atitolina vyrus nuo taip myletu anksciau merginu, o gal isblesta tik aistra

Atsibodai tikriausiai .Jei aš gyvenčiau hareme ar man reiktų vienos ir tos pačios kas dien?Vyrai galvoja apie seksa  .Dar kiti galvoja apie vaikus big_smile.Tie kas galvoja apie vaikus galvoja  ištikro apie šeimą:p

Tu Tomai šaunuolis, jeigu tikrai taip galvoji. Atitolsta žmonės vienas nuo kito dėl to, kad išblėsta aistra, kurią užgožia namų, šeimos rutina. Gyvenimo tempas greitas, reikia visur suspėti, yra vaikai, nemigo naktys, problema dėl šeimos finansinio stabilumo. Ir nereikia ieškoti kaltų, tas, kas nori, tas išeis. Ir jam niekur nebus gerai, nei vienoj šeimoj. paprasčiausiai reikia pabūti dviese, pakeisti aplinką, įžiebti tą begalinę aistrą, jeigu ji dar yra, o jeigu nėra, jau nieko nepakeisi, atitols vienas nuo kito, negrįžtamai.

77 (redagavo Neri, 26 2011-09-01 06:48)

Re: kodel vyrai nutolsta

Regytė, 45 parašė:

Tu Tomai šaunuolis, jeigu tikrai taip galvoji. Atitolsta žmonės vienas nuo kito dėl to, kad išblėsta aistra, kurią užgožia namų, šeimos rutina. Gyvenimo tempas greitas, reikia visur suspėti, yra vaikai, nemigo naktys, problema dėl šeimos finansinio stabilumo. Ir nereikia ieškoti kaltų, tas, kas nori, tas išeis. Ir jam niekur nebus gerai, nei vienoj šeimoj. paprasčiausiai reikia pabūti dviese, pakeisti aplinką, įžiebti tą begalinę aistrą, jeigu ji dar yra, o jeigu nėra, jau nieko nepakeisi, atitols vienas nuo kito, negrįžtamai.

Pritariu Regyte:) Kartais paprasčiausia reikia pabūt atskirai viens nuo kito. Tarkim komandiruotės ne tik leidžia pailsėti vienam nuo kito ir bet pasiilgti vienam kito... Tada ir aistra gali iš naujo surusenti smile

78

Re: kodel vyrai nutolsta

Neringa, 22 parašė:

man ifdomu kodel rimti santykiai pvz seima atitolina vyrus nuo taip myletu anksciau merginu, o gal isblesta tik aistra

Vyrams kur kas sunkiau nei moterims išreikšti savo jausmus. Todėl neteisinga kaltinti vyrus nejautrumu. Kai kada vyrai būna netgi jausmingesni už moteris, bet jiems ne visada lengva reikšti savo jausmus. Kai vyras nesako mylįs, esąs laimingas, moteris neturėtų įsižeisti. Skirtingai nei moterims, vyrams nereikia žodžiais patvirtinti savo jausmų. Dažnai jiems pakanka to, kad moteris yra šalia, todėl to nebūtina aiškinti žodžiais.

Vertėtų žinoti, kad meilėje vyrai primena spyruoklę – nutolsta, kad vėl priartėtų. Kai vyras myli, jam tiesiog būtina periodiškai atsitraukti nuo savo meilės objekto, kad vėliau labiau vertintų artumą su mylima moterimi. Tai natūralus vyro elgesys. Moteris tokį elgesį supranta neteisingai. Ji įsižeidžia ir nepasitiki. Jeigu moteris siekia išlaikyti vyrą greta savęs, ji palaipsniui jį praras.

Moterys turėtų leisti vyrams būti savimi, nebandyti jų keisti. Jeigu vyras, emociškai bendraudamas su moterimi, gauna viską, ko tikisi iš mylimosios, jis pats pasikeis į gera.

Todėl jeigu skiriasi vyro ir moters elgesys, įpročiai, drabužiai, veikla, jie visada trauks vienas kitą.

Jeigu esama skirtumų, kurie neneigia vienas kito ir nekovoja vienas su kitu, vadinasi, tai visuma. O visuma reiškia judėjimą ir gyvenimą.

79

Re: kodel vyrai nutolsta

Manau, dažniausiai nutolstama dėl santykių rutinos. Reikia kažko naujo, galbūt kažką pakeisti ir ugnelė vėl įsižiebs smile

80

Re: kodel vyrai nutolsta

manau problema tame kad iki seimos sukurimo pora realei nesuvokia ka daro, nelabai isivaizduoja tolimesni ju gyvenima, ju mastysena daznai buna kaip pauglio kuris gyvena siltai po tevu sparneliu o kai atsikvosi kad gyvenimas nera svetingas naujokams patiria daug streso, priedu stresas namie, vaiku gimimas busto paieskos, paskolos ir kruva naujoviu ir visi skirtingai i tas situacijas reaguoja, sukelia nepasitenkinima antraja puse ir tai daznai tampa jausmu atitolimo priezastimi. seksas problemu neispres tik atitolins. tad reiktu gerai isanalizuoti ko gyvenime reikia ko truksta ir ka PATS gali padaryti kad viskas butu ok?