41

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

grazus ten grazus kitur beveik tokie pat grazus kaip LTU

42

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

nuo skonio priklauso... kokie kam patinka... bet as tos nuomones, kad vyrukai grazus tie, kurie bent truputi savo isvaizdai skiria laiko, demesio... o daugelis lietuviu berneliu tai.. pacios matot.. nesakau, kad visi apsileide, bet... treniguociai ir tt visvien dideeeeeeele dalis (deja, del to tikrai negalim girtis)... o pvz, kokioj ispanijoj, italijoj, prancuzijoj... tai mmmmm... vaikinukai daug labiau rupinasi savo isvaizda... hmm

43

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

jo soliariuminiai ir pan:) :DDD

44

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

Kristina, 17 parašė:

nuo skonio priklauso... kokie kam patinka... bet as tos nuomones, kad vyrukai grazus tie, kurie bent truputi savo isvaizdai skiria laiko, demesio... o daugelis lietuviu berneliu tai.. pacios matot.. nesakau, kad visi apsileide, bet... treniguociai ir tt visvien dideeeeeeele dalis (deja, del to tikrai negalim girtis)... o pvz, kokioj ispanijoj, italijoj, prancuzijoj... tai mmmmm... vaikinukai daug labiau rupinasi savo isvaizda... hmm

nu tas tiesa>trenigai tai kaikuriu manimu is mados visai neisis!o istikruju jie niekados madoj ir nebuvo!
mano manimu trenigai ira ziaurei lievi!va pas mus kai pamatai kad su trenigais tai iskart matai kad rusas ar lietuvis ar lenkas ar p.p.

45

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

krc klaipedoj vyrai geriausi smile

46

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

Audrius, 23 parašė:

krc klaipedoj vyrai geriausi smile

tai audrius daug i vyrus zvalgais kad zinai kur grazus??
nepyk>bet istikruju man idomi merginu nuomone!°

47

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

vytautas man vienodai kas tau idomu as rasau kas man idomu

48

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??


Senas posakis, Pinigai - vienas is vyriskumo pozymiu, o vakaruose aisku vyrai gali sau leist daugiau, todel aiaku ir neturtingos lietuvaites puola bet kuriam ant kaklo, kuris tik gali siek tiek daugiau leist, bet jei pastatyt 10 lietuviu, 10 anglu ir nepasakyt kur kuris, tai lietuvaicius visus 10 isgraibstus, uzsiewnieciai yra istize ir vyriskuma senai prarade padarai, lietuvos vyrai yra vertinami visur o jei dar ir pinigu uzdirbat kad bent jau ja galetumet islaikyt, tai isvis idealais moterims esat

49

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

cia tai teisybe,teko pazinoti nemazai uzsienieciu vyruku,jie net uz mergas lepnesni,o va lietuviai kitas reikalas,as tik uz lietuvaicius!:::d19

50

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

Man atrodo, kad ta mita, jog uzsienieciai grazesni uz lietuvaicius, sugalvojo merginos, kad niekas neitartu, jog is tiesu jas traukia pinigai ir demesys:) nepykit paneles, bet manau, kad tai tiesa..Buvau Anglijoje, tem visokiu tautybiu vyruku teko pazinti, bet tikrai nekeisciau lietuvaiciu i juos! Tiesa, kad jie demesingi ir komplimentu negaili, bet visa tai siaubinga nenaturalu atrodo ir ilgainiui ima atsibosti:::852 Manau, kad musu saleleje gyvena patys graziausi, geriausi, darbsciausi, demesingiausi ir kitokie -iausi vyrukai!:::747 nereikia klijuoti visiems etikeciu ir nereikes po uzsienius dairytis:)

51

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

Graziausi lietuviukai,niu aisku seksualus yra italai ir Jav vaikiai...Turiu nuostabu kuna,raumenukus ir t.t.!

52

Re: ar grazus vyrai vyrai uzsienyje??

jeezzz katastrofa jus merginos smile sugriausit mano pasauli smile big_smile