281

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Ar cia judu kaip lovoj su mergina...:::008

282

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Nu siaip gal juodaodis lietuviu tautybes nebutu bet anglas arba amerikietis laisvai nes tas salis atitiktu si savoka

auta yra istoriškai susiformavusi, stabili žmonių bendrija, besiremianti bendra kalba, teritorija, ekonominiu gyvenimu, ir psichologine sandara pasireiškiančia bendra kultūra.

283

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Valdas parašė:

Tauta yra žmonės, gyvenantys teritorijoje. O kur jie dar gali gyventi? :DDD JAV, KANADA, AUSTRALIJA yra kokios tautos teritorija? :DDD Tautybė yra įgimta savybė, deb.ile.

As tau bandziau autisteli paaiskinti, kad tautybe yra isgalvota zmoniu savoka, kaip kilogramas. Jis yra bet jo nera. Ir tautybe yra igimta bet nieko bendra neturi su genetika. Tautybe galima pakeisti legaliai ir nesunkiai.

Taip kad
Autist Valdo fails again.

284

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Man patinka kaip as sita dauna vartau i kaire ir i desine net nesistengdamas, jau tiek kartu buvau argumentuotai irodes, kad jis konkreciai nusisneka ir pats nesupranta apie ka sneka ir jis vistiek su savo tais tautybiu genais pi.sa prota xD
Svarbiausia cia as durniausiai darau kad gincijuos, nes matos, kad gincijasi ties subject kurio visiskai nenusimano, padare daugiau loginiu ir kitokiu klaidu, negu kad galima toleruoti bet kurioje diskusijoje moksline tema. Tas pats kas jei jis sakytu kad kaledu senelis egzistuoja ir vietoj to, kad tiesiog nusisukciau dar vartau ji nors jau nebuvo ka vartyt nuo pirmos dienos kai padare ta invalidiska tautybiu neargumentuota naivu neissilavinusi teigini

285

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

mrfake parašė:
gytis parašė:
mrfake parašė:

Visas gyvenimas vienas nevykes humoro jausmas

Jei pats ieskai ne moters ,o tik diplomo  su papais- humoras tikrai geras...Savotiskai...

Moteris tai zmogus kuris turi pute.
Man reikia kazko daugiau nei tik putes.
Pute as galiu ir gumine nusipirkt.
O vat kad ta pute dar ir diploma turetu tai cia retesnis atvejis.
Taip kad jo pageidautina papai su diplomu.

Pute su diplomu,kaip ne keiska turi ir smegenis...Pamato ,kaip forume pavarai-is karto-zodiako zenklai netinka.Cia diplamatiskai....Taigi pirkis gumine ir diskutuok su ja ,kaip su Valdu..

286

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

LR AK 127str 1' mergina lovoje privalo buti issizergusi ir issiziojusi,jeigu nenumatyta kitaip sio straipsnio punktuose

287

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Lovoje niekas nieko neprivalo. Tai turi buti pasaka laisva tema...:::008

288

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

gytis parašė:
mrfake parašė:
gytis parašė:

Jei pats ieskai ne moters ,o tik diplomo  su papais- humoras tikrai geras...Savotiskai...

Moteris tai zmogus kuris turi pute.
Man reikia kazko daugiau nei tik putes.
Pute as galiu ir gumine nusipirkt.
O vat kad ta pute dar ir diploma turetu tai cia retesnis atvejis.
Taip kad jo pageidautina papai su diplomu.

Pute su diplomu,kaip ne keiska turi ir smegenis...Pamato ,kaip forume pavarai-is karto-zodiako zenklai netinka.Cia diplamatiskai....Taigi pirkis gumine ir diskutuok su ja ,kaip su Valdu..

Nei jinai mato nei ka tuo labiau kad cia ateina karta i menesi.
Nei tu zinai nei ka.
Net near tokio zodzio 'diplamatiskas'
Ar tu cia toks sanis kad is smetonos laiku su akcentu kalbi?

Vapsie, ka tu cia man aiskini, nei tu protingas nei ismintingas, eik anukus supuot.

289

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Anna parašė:

mergina lovoje turi būti pasiruošusi ir pasiryžusi tapti moterimi ☺ nes po pirmojo karto ji jokia mergina, nors ir bando save tokia pateikti.
deja, ją aplinkiniai ir toliau vadina nergina, ji taip elgiasi, todėl galų gale ji ir tampa ni ryba, ni miaso, jei užstringa toje transformacijos fazėje. kartais ir iki 70.

Moteris yra moteriskos lyties zmogus. Zodzio moters asocijacija su amziumi yra tik niekuo gristi prietarai. Nors tiesa, kad visuomeneje iprasta moterim laikyti suaugusi moteriskos lyties zmogu. Bet I zodi moteri pvz 'moteru teises' telpa ir mergites. Nekaltybes praradimas tikrai nera tas dalykas kuris pavercia megina ar mergaite moterim.

Merginos kurios laiko save merginomis iki 70 greiciausiai tiesiog turi baime seneti ir yra durnos. Teko susipazint su mergina kuriai 18 o as ja pavadinau moterim, o ji mane eme taisyti, kad ji ne moteris o mergina ir kad moteris buna tik 40 metu sulaukusios merginos mazdaug. Dar bandziau irodyt kad ji nusisneka bet ka tu tai invalidei irodysi. Nesvarbu, kad neapsiskaiciusi, nezino moters savokos. Nesvarbu, kad viskas ka ji turi bendra su nenorejimu buti moterim yra tik jos isivaizdavimas jog moteris tai vidutinio amziaus zmogus butinai. Tiesiog nu blemba... Nezinau kaip pasakyt... Nu durna nors isvesk I miska pririsk prie medzio ir nusauk kaip suni kad nesikankintu. Tai va ji greiciausiai iki 70 metu bus mergina. Kodel moters ir merginos savokos visuomenes atskirtos ne man suprasti, kai zodis moteris pagal visus terminus tinka apibudinti bet kokio amziaus moteriskos lyties zmogu nes jis butent tai ir nusako kokia lytis o ne amzius.

290

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Mergina yra mergina, o moteris, mano poziuriu, turi buti ne tik be nekaltybes, bet ir gimdziusi, t.y.motina, tuomet ji patyrusi tikraji savo gyvenimo virsma ir , teoriskai, yra subrendusi asmenybe. Realybeje buna visko...
Taigi, t.v.lovoje mergina yra vienokia, o moteris yra kitokia, patyrusi ir savimi pasitikinti...:::008

291

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Marina parašė:

Mergina yra mergina, o moteris, mano poziuriu, turi buti ne tik be nekaltybes, bet ir gimdziusi, t.y.motina, tuomet ji patyrusi tikraji savo gyvenimo virsma ir , teoriskai, yra subrendusi asmenybe. Realybeje buna visko...
Taigi, t.v.lovoje mergina yra vienokia, o moteris yra kitokia, patyrusi ir savimi pasitikinti...:::008

Nu tai cia tik tavo isivaizdavimai su realybe nieko bendra neturintys.

292

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Prajuokinot, mrfake...Aciu...Idomu is kokios jus realybes ?:::008

293 (redagavo Anna 2017-08-27 17:16)

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Marina, neteisingas klausimas!
Teisingas kokie mrfake genai ir tautybė :-) pagal tai ir atitinkama realybė :-)

294

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

:::854 Aisku...

295

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

tai, nusprendet kokia turi.but? big_smile

296

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Mes tai zinom, ko norim, o sprendima paliekam priimti vyrams...:::008

297

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

kai santykiuose viskas gerai, tai ir lovoj gerai, ir visur kitur. Svarbu santykiuose meile, ne žodžiai tušti, o.meile. tada ir viskas visur gerai, ir bus kokia kur noresi, ir tu busi.kokio ji nores!

298

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

nieks pas chakeri negali nieko nulaužt . Parašiau tik tiek, kaip.turi but viskas!

299 (redagavo Sergio 2017-08-27 19:59)

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Jei moteris su tavim laiminga— tai tu.iš jos gausi.viska, net tai, ko nesitikejei niekad gaut!

300

Re: Kokia lovoje turi būti mergina?

Ne šitam tinklapyj!