61

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

Paulius, 21 parašė:

nu ka as zn visokiu yra visokiu reikia :DD ot jaunimas siais laikais... ;DDDDDD


na gi ir koksaj jau tas jaunimas?

62

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

kad blondines kvailos tai cia faktas is nezinau kokios zilos senoves
tiesasakant blondine asociojasi su fyfa taigi sek tek danesa i kvailuma

63

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

galiu pasakyti,kad blondines pavojingos keliuose...manes vos nesuvezino...:::044 nezinau ar cia sutapimai,bet ne viena atveji teko matyti,kad blondines pavojingos keliuose...:)

64

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

galiu pasakyti kad turejau avarija su darbine masina ir tik todel, kad is sankryzos islekusi blondine pasirinko mano masina taranavimui tiesiai i desines dureles smile Tai Blondines ne tik kad pavojingos, jos savizudes ;D

65

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

gerai,kad ne kamikadzes...:::044:::044

66

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

tai kamikadzes tas pats ;D ka as zn... is buliu rungtyniu kazkokia isvaziavus psiche.. :?

67

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

tai gal kas ja pasamde,kad tave nuzudytu ir pati nusizudytu,kad irodymu neliktu...:::044 vargse blondine ir paklause...:::044 pagalvok priesu neturi?:::044

68

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

big_smile hmm... big_smile pati gamta mano priese turbut. Pagamino kruva savizudziu blondiniu kad mane uzverstu big_smile

69

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

blemba ne tave viena:::034 mane siandien vos per pereja nenumuse blondine...gerai,kad sustojau laiku,nes daba cia nesedeciau turbut...:::034 matai ji isivaziavo per stipriai...:::044,o kai isivaziuoji paskui sunku sustabdyti...:::044

70

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

jo smile ypac jei pagavus kabli blondine visai neseniai is buliu kautyniu ir prisiklausius komentaru "Kam tie stabdziai kai yr akseleratorius"

71

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

ale as isivaizduoju blondine buliu kautynese...:::007:::044

72

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

baik tu... laimetu 1 vieta liosvai :]

73

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

:::044:::044:::044 jei ne uzsimustu...arba is masinos paciame ikarstyje neisliptu...:::044

74

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

blondines nemirtingos;) jos per daug durnos kad mirtu smile jos atsparios ne tik intelektui bet ir paciai mirciai ;D

75

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

jooooo :::041 viskas perku peroksida ir balinu plaukus busiu kaip Maklaudas...:::035 :::044:::044:::044

76

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

man tj tos blondines nieko netrugdo gal paprasciausiai kaikur kazko zmogus nesuprato ar susivare..jau visi prie to prikimba ir pradeda sakyti kad tipo jos kvailos nors taip nera..as tj manau kad visi zmones yra protingi tik skitingai masto big_smile wat smile

77

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

Jau kazkaip gaila blondiniu ....

78

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

Irmantas, 20 parašė:

na pvz manes asmeniskai nedomina blondines tai agnute jau nepasinaudotai plauku spalva

irmantai, plauku spalva nauduojuosi ne berniukams kabinti, nes turiu ta vieninteli,   o siaip... buna, nesamone koks nors draugas padaro kad tave isdurt tai tu irgi kanors pasakai, o jei jis pasimetes nesamone pasako nusistebi "pala, cia as, ar tu blondine" ir as zmogutis jau suvarytas:D:D patikek veiksminga:D    juk jau visi prptaujantys zmones zino kad esme ne plauku spalva...:)

79

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

Aš tai nežinau man blondinės žmonės kaip žmonės tai tiek...:)

80

Re: Kode beveik visi galvoje kad blondines kvailos??

patarimas nusidazyk kitaip...