21

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

as tai nemegstu tu serialu visu.. del manes to tv galetu is vis nebut..:)

22

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

sudz tie serialai..neziuriu ir neziuresiu nesamone kazkokia..
ir nemanau svaistyti savo LABAI brangaus laiko tokiai nesamonei..
jeu verciau pamiegosiu u lovoj ar paklausysiu muzono..boom boom big_smile arba kitais darbais uzsiimsiu NAUDINGAIS :xe :::246:::138

23

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

isimintinas serialas buvo "betty la fea" bjaurusis anciukas. isiminiau nes tokios bajsios isvajzdos negaliu pamirst big_smile po to valentina nes tokiu storuliu irgi reta big_smile ir bloga mergaite rubi tokiu melodramu nedaug kur pamatysi:D

24

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

siaip ju nemegstu bet bete buvo jega toks iskirtinis ir su sarkazmu ziurima.....

25

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

as taj ne..as ziuriu bloga mergaite rubi :DD

26

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

niamegstu serialu...kazkada ziurejau bet seniai nebezinau net kokius berodo,yra daug idomesniu uzsiemimu wink

27

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

as irgi nemegstu bet mano namiskiai visi ziuri,nori nenori tenka klausytis arba iseit pro duris......na kitom tai patinka be galo jei jos laimingos,lai ziuri

28

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

mano mėgstamiausias serialas buvo ir bus "Maištingas angelas".jį žiūrėjau ne nuo pradžių,pradėjau žiūrėt kai kristalė sėdėjo vežimėly.norėčiau pamatyti viską nuo pirmos iki paskutinės serijos!!!neatlipčiau nuo tv:-D ten aktoriai buvo tokie gražūs... žiūrėdama jaučiausi tarsi gyvendama savo gyvenimą...

29

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

man tai "laukinis angelas.sugrizimas" man rodos neminetas?:) o dar siajp "bete - bjaurusis anciukas" ir rube db ziuriu...bet kazkajp jau pradejo uzknist...

30

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

Anita, pirmyn!  (: Siaip retkarciais paziuriu...:D Bet laiko nlb yr...tai paskutini karta maciau pries kokias 2 savaites...:} tongue

31

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

tas kur,prasidejo naujas serialas pas jumis tas pakeistas kunas ar kaip lieyuviskai vadinasi, ispaniskai tai "el cuerpo del deseo" as zinau, kaip viskas pasibaige haha ir daba isduosiu, paslapti pagrindine merga nusizudo, ji nuzudo savo ta bahura, bet ne ta seni o su tuo barzdotu, tai tas senis iseis is jos kuno ir tas barzduotas, grys pas savo seima, bei valerija dar ant galo lauksis vaiko, nuo to vieno is tarnaites sunu big_smile

32

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

as ziuriu geidziamas kunas per tw3;D ir dar toki po to kuno rodo;D

33

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

jo dar tos pagrindines puske isimyles ta pagrindini,

34

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

jo mano megstamiausias draugai dar degrasis hhmmm...... gal dar kelias i zvaigzdes....... (nors tai realybes sau) sheip dar..... meiles keliai vedes ir turi vaiku :-D:-}:p

35

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

Dovilė, 16 parašė:

as ziuriu geidziamas kunas per tw3;D ir dar toki po to kuno rodo;D


jo sitas serjalas fainas

36

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

na man tada x-failai serialas geresnis uz meksikietiskus

37

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

labai gaila kad baigesi nusiwylusiu seimininkiu sezonas..laukiu nesulaukiu 2 sezono,nes va cia tai prikolnas serialas.. big_smile  dar sexas ir miestas nieko toks big_smile

38

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

man okna patinka arba pet btv uzdrausta zona yra ko pasizeti kartais ten tikras cirkas situacijos pacios ivairiausios

39

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

man labai patinka ir kas kart ziuriu C.S.I. IR C.S.I. MAJAMIS va cia tai  serjelai ant ju net afurkai usirove kad rodo nusikaltelem ko nedaryti kai reikia eiti vogt r panasiai

40

Re: labai moteriska tema apie serialus ;)

man lb lbj patinka sie serialai rubi, velentina, pelenes istorija (flora). bete la fea, maistingas angelas, macos , geidziamas kunas.......  big_smile