21

Re: pinigai uz gyvybe ?

Martyna, 18 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Martyna, 18 parašė:

ką su tais pinigais Lukiškėse veikt?

cia nera tokio dalyko parasyta kad pagautu ir pasodytu oo beto jei sumoketu tiek kiek  noriu manes niekaip nepasodytu smile be sansu

na čia neparašyta ir apie sąžinės reikaliukus po tokio žygdarbio, bet savaime suprantama, kad užgraužtų kaltė


na visko puna per psichologija mus moke ten visko zmogus aidamas zudyti jis viska suplanuoja ir zino ko aina zinoma nevienas is zudiku nemano kad juos sugaus ir pasodys nes jei tiap galvotu automatiskai neszzudytu

22

Re: pinigai uz gyvybe ?

Danguole, 20 parašė:

tai as saltakraujiskai ir negaleciau nebent spontaniskai...:::044 o mano vaikyste buvo liuks kartais noreciau i ja sugristi...:)

hmmm spontaniskai na gal karta durtai ar ten nzn ka padaytai bet tuo ir baiktusi tavo smegenys automatiskai sutotu ir pagalvotai ak as darau tada prasidetu saugos instinktas kad tai reike pakavoti va tada gal ir pabaiktai darba atsiranda tada baime smile po visko kai smegenys gauna signalus

23

Re: pinigai uz gyvybe ?

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:

tai as saltakraujiskai ir negaleciau nebent spontaniskai...:::044 o mano vaikyste buvo liuks kartais noreciau i ja sugristi...:)

hmmm spontaniskai na gal karta durtai ar ten nzn ka padaytai bet tuo ir baiktusi tavo smegenys automatiskai sutotu ir pagalvotai ak as darau tada prasidetu saugos instinktas kad tai reike pakavoti va tada gal ir pabaiktai darba atsiranda tada baime smile po visko kai smegenys gauna signalus

kalbi taip lyg butum ka bandes nuzudyti:::034 neaisku cia kazkas su tavimi...:::034

24

Re: pinigai uz gyvybe ?

na psihologija lb domuosi smile beto parastas dalykas atimink vaikyste ka nors iskreti koke sunybe ir kas budavo ar eidavai pasakyt mamai kad sudauzei vaza ar ka nors pan susluodaivai ir kavodavai big_smile kad nesuzinotu aisku viskas isaikedavo big_smile paprasciauses saugos ir baimes instinktas kas man dar bus jei pamatys ir viskas zmogus po to atsipeikeja ir suvokes ka padare tada prasideda sazine kalte na ne pas visu buna ji paprasciause atroeo kad taip turejo but zmogaus pasamone lb daug gali smile

25

Re: pinigai uz gyvybe ?

na matai mano mama labai gera tai tikrai nebijodavau jai toki dalyka prisipazinti:::034

26

Re: pinigai uz gyvybe ?

Danguole, 20 parašė:

na matai mano mama labai gera tai tikrai nebijodavau jai toki dalyka prisipazinti:::034

na ir mano mama gera bet visteik zinai kad gali gauti rekti pvz sudauzytai maos nuo vaikystes koke sena vaza budamas 10 metu smile tau sokas ir kavot bandytai smile galiu lazintis is koke 100lt smile toke zmogaus prigimtis smile

27

Re: pinigai uz gyvybe ?

na taip idomiai kalbi...:)o del to zudimo tai juokavau...:::034 zinau mano jumoras buna per daug ziaurus...:::034

28

Re: pinigai uz gyvybe ?

Danguole, 20 parašė:

na taip idomiai kalbi...:)o del to zudimo tai juokavau...:::034 zinau mano jumoras buna per daug ziaurus...:::034


smile na seip pas tiekviena dnr slypi visko smile tik jies atsikleidze augant ir formuojantis mastymiu smile o pagal dnr visi turi zudiko gena lezbietes ar gejaus tik pas viena jis daugiau isivysto pas kita buna uzslopintas smile genetika smile taip pogi ydomus dalykas  pvz zinai kad visas organizmas sutoja dirpti kaip ciaudi net sirdis sutoja smile

29

Re: pinigai uz gyvybe ?

tai manai pas mane slypi zudikes genai?:)

30

Re: pinigai uz gyvybe ?

Danguole, 20 parašė:

tai manai pas mane slypi zudikes genai?:)

pas mane pas tave yra toki pas visa zmonija yra toki tik kiek pas tave jie isivyste va kur klausmas kaip tu reguoji yz mogzudyste koke mintis pirma sauna y galva kai pasako nuzudyta nuzudytas zudikas ar zudyti smile parasyk smile

31

Re: pinigai uz gyvybe ?

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:

tai manai pas mane slypi zudikes genai?:)

pas mane pas tave yra toki pas visa zmonija yra toki tik kiek pas tave jie isivyste va kur klausmas kaip tu reguoji yz mogzudyste koke mintis pirma sauna y galva kai pasako nuzudyta nuzudytas zudikas ar zudyti smile parasyk smile

man pirma mintis sove gulintis nuzudytas zmogus,kniupscias ir jam ties galva kraujo klanas...

32

Re: pinigai uz gyvybe ?

o pvz pagalvojei tai baisu ziurpu ar ai kas cia tokio nieko tokio smile

33

Re: pinigai uz gyvybe ?

pagalvojau kaip baisu...ir jo pagailo...

34

Re: pinigai uz gyvybe ?

Danguole, 20 parašė:

pagalvojau kaip baisu...ir jo pagailo...


tai vat  jei saziningai pasakei tai pastave tie polinkei neaktyvus bet gali suaktyvet jei ten vienu ar kitu atveju kas nutiktu smile kaip sakant gali pazadyt mieganty zvery smile

35

Re: pinigai uz gyvybe ?

tikrai nuosirdiai sakiau,nes idomu buvo suzinoti...:) o kas rodo,kad gali suaktyveti?:)

36

Re: pinigai uz gyvybe ?

Martyna, 18 parašė:

ką su tais pinigais Lukiškėse veikt?

siaip tj nieks neklause,kas bus po to...

37

Re: pinigai uz gyvybe ?

Danguole, 20 parašė:

tikrai nuosirdiai sakiau,nes idomu buvo suzinoti...:) o kas rodo,kad gali suaktyveti?:)


ne tai dar tu nepavojinga kaip sakant bet uzpuolimo atveju ar ten kokiu gali pabusti taip pas visus yra smile

38

Re: pinigai uz gyvybe ?

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:

tikrai nuosirdiai sakiau,nes idomu buvo suzinoti...:) o kas rodo,kad gali suaktyveti?:)


ne tai dar tu nepavojinga kaip sakant bet uzpuolimo atveju ar ten kokiu gali pabusti taip pas visus yra smile

tai gerai...:::034 o kaip tu ta psichologija susidomejai?studijuoji ar siaip domiesi...?

39

Re: pinigai uz gyvybe ?

gaila bet tik seip domuosi smile

40

Re: pinigai uz gyvybe ?

ta prasme knygose?as ir noriu...:) o tu talenta turi...;)