41

Re: pinigai uz gyvybe ?

Danguole, 20 parašė:

ta prasme knygose?as ir noriu...:) o tu talenta turi...;)

seip metus mokiausi psihologijos budmas 12 klase be ten tik pradzei tox smile poto interas knygos yvairei smile

42

Re: pinigai uz gyvybe ?

reiks ir man paskaitinet ka nors...:)

43

Re: pinigai uz gyvybe ?

Danguole, 20 parašė:

reiks ir man paskaitinet ka nors...:)

na jei patinka tia uzsikabluosi smile man tia patinka ziaurei smile

44

Re: pinigai uz gyvybe ?

Debiliska tema...

45

Re: pinigai uz gyvybe ?

Artūras, 18 parašė:

ar  sutiktum nuzudyt zmogu,jei tau sumoketu tiek kiek paprasytum ??manau kad siais laikais tai atsirastu nemazai norinciu ,tokiu budu pralopti....as asmeniskai tj nesutikciau,visgi butu kazkaip per ziauru....

kas per tema... kiek pavojingu psichiniu ligoniu pasirodo laisvi gatvemis vaiksto...

46

Re: pinigai uz gyvybe ?

pati mintis ziauri...:::033

47

Re: pinigai uz gyvybe ?

cia ne tiek ziauri, kiek patologiska miintis. nes zmogus nori apie tai padiskutuoti taip, lyg kalba eitu apie kintancias kuro kainas. is pasisakymu neatrodo, kad zmonem tai keltu neigiamas emocijas, o zmogzudyste juk - kas gali but baisiau, ar ne? nenormali pati nuostata...bisu man, kad tokie laisvej vaiksto, nesvarbu nuzude ka, ar dar ne

48

Re: pinigai uz gyvybe ?

big_smile niu o kas iš to kad tu sutiksi nudėti tą žmogų ? :] gausi belenkiek bapkių ir pan., bet kaip tu žadi nuo policijos išsisukti a? big_smile pinigai kaleime tau tikrai nepravers big_smile~

49

Re: pinigai uz gyvybe ?

kas per svarstymai - nudet ar nenudet. nesveiki kazkokie, jau nesirenku zodziu, tikri psichiniai ligoniai, uzdaryt tokius kur apie tai svarsto

50

Re: pinigai uz gyvybe ?

Migle, 26 parašė:

kas per svarstymai - nudet ar nenudet. nesveiki kazkokie, jau nesirenku zodziu, tikri psichiniai ligoniai, uzdaryt tokius kur apie tai svarsto

Migle migle, juk tj  vyksta aplink mus, tu rasai taip lyg pirma karta butum isgirdusi ,jog liti uz babkes gali nuzudyt zmogu. ziurek dazniau zinias ir pamatysi,kad net del 10lt nuzudo zmogu,o as tik paklausiau ar sutiktumet smile

51

Re: pinigai uz gyvybe ?

sakes kas per klausimas... jei niekada to nedaryciau.. ant kiek Turi buti zmogus ziaurus kad ant to pasirasytu

52

Re: pinigai uz gyvybe ?

Justinas, 23 parašė:

sakes kas per klausimas... jei niekada to nedaryciau.. ant kiek Turi buti zmogus ziaurus kad ant to pasirasytu

bet taip yra dabar,juk visokie narkomanai apsinese uz kelis litus ar doze beleka padaro...

53

Re: pinigai uz gyvybe ?

na jei gerai sumoketu teik keik as noriu nudeciau ka nors smile

54

Re: pinigai uz gyvybe ?

nesamone,niekada to nedaryciau....kas as tokia,kad tureciau teise kam nors atimti gyvybe?nzn koks galetu buti zmogus,kad zudytu uz pinigus....beto tikrai nenoreciau sedeti kalejime 15 ar daugiau metu....

55

Re: pinigai uz gyvybe ?

Artūras, 18 parašė:
Migle, 26 parašė:

kas per svarstymai - nudet ar nenudet. nesveiki kazkokie, jau nesirenku zodziu, tikri psichiniai ligoniai, uzdaryt tokius kur apie tai svarsto

Migle migle, juk tj  vyksta aplink mus, tu rasai taip lyg pirma karta butum isgirdusi ,jog liti uz babkes gali nuzudyt zmogu. ziurek dazniau zinias ir pamatysi,kad net del 10lt nuzudo zmogu,o as tik paklausiau ar sutiktumet smile

per zinias paziurek ir apie tai, kaip juos pasodina. o jei apie tai svarstai, jei kyla tau toks klausimas, blogai yra su tavim

56

Re: pinigai uz gyvybe ?

Migle, 26 parašė:
Artūras, 18 parašė:
Migle, 26 parašė:

kas per svarstymai - nudet ar nenudet. nesveiki kazkokie, jau nesirenku zodziu, tikri psichiniai ligoniai, uzdaryt tokius kur apie tai svarsto

Migle migle, juk tj  vyksta aplink mus, tu rasai taip lyg pirma karta butum isgirdusi ,jog liti uz babkes gali nuzudyt zmogu. ziurek dazniau zinias ir pamatysi,kad net del 10lt nuzudo zmogu,o as tik paklausiau ar sutiktumet smile

per zinias paziurek ir apie tai, kaip juos pasodina. o jei apie tai svarstai, jei kyla tau toks klausimas, blogai yra su tavim

siaip pagrindine mano klausimo mintis buvo ne apie pasekmes,o ar sutiktum ka nors nukept uz babkes ar ne smile beje cia buvo retorinis klausimas smile kaip jau esu minejes as tikrai nezudyciau del pinigu.....

57

Re: pinigai uz gyvybe ?

be tau kilo tokia mintis, jei net tema tokia uzvedei, vaikuti!!!!! del poinigu, del pavydo, del girtumo - del ko tik nori...jei kyla tokie klausimai - permastyk savo vertybes

58

Re: pinigai uz gyvybe ?

Egle, 15 parašė:

nesamone,niekada to nedaryciau....kas as tokia,kad tureciau teise kam nors atimti gyvybe?nzn koks galetu buti zmogus,kad zudytu uz pinigus....beto tikrai nenoreciau sedeti kalejime 15 ar daugiau metu....

tu ir neturi teises tau tik sumoketu kad kaskas mirtu ir teik sumoketu kiek tu nori tu tik butai budelis ir tiek smile o vaidenasi jis egu tas zmogelis tam kuris uzsake ir sumokejo smile va kur esme smile

59

Re: pinigai uz gyvybe ?

man atrodo, kad sitas vaikinas pavojingas yra.

60

Re: pinigai uz gyvybe ?

Migle, 26 parašė:

man atrodo, kad sitas vaikinas pavojingas yra.


kodel taip manai ? big_smile