61

Re: pinigai uz gyvybe ?

apie narkomanus cia kita kalba..
bet apie normalius zmones cia sneka eina...

62

Re: pinigai uz gyvybe ?

na kad ir normalu na jei tau sumoka tiek kiek prasai tu juk tik paarai darba ir teik o jau graustis tegu grauzesi kas uzsake smile

63

Re: pinigai uz gyvybe ?

Irmantas, 20 parašė:
Egle, 15 parašė:

nesamone,niekada to nedaryciau....kas as tokia,kad tureciau teise kam nors atimti gyvybe?nzn koks galetu buti zmogus,kad zudytu uz pinigus....beto tikrai nenoreciau sedeti kalejime 15 ar daugiau metu....

tu ir neturi teises tau tik sumoketu kad kaskas mirtu ir teik sumoketu kiek tu nori tu tik butai budelis ir tiek smile o vaidenasi jis egu tas zmogelis tam kuris uzsake ir sumokejo smile va kur esme smile

kosmaras,as nesuprantu kaip jus galit buti tokie  ziaurus??uz pinigus jau viska padarytum?!lieptu nuzudyti tavo tevus,mergina ir kitus gimines uz didele pinigu suma ir tai nuzudytum?
as net su svetimu zmogumi negaleciau taip pasielgti,ka cia su svetimu,netgi su tuo,kuris man ka nors blogo yra padares....

64

Re: pinigai uz gyvybe ?

Egle, 15 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Egle, 15 parašė:

nesamone,niekada to nedaryciau....kas as tokia,kad tureciau teise kam nors atimti gyvybe?nzn koks galetu buti zmogus,kad zudytu uz pinigus....beto tikrai nenoreciau sedeti kalejime 15 ar daugiau metu....

tu ir neturi teises tau tik sumoketu kad kaskas mirtu ir teik sumoketu kiek tu nori tu tik butai budelis ir tiek smile o vaidenasi jis egu tas zmogelis tam kuris uzsake ir sumokejo smile va kur esme smile

kosmaras,as nesuprantu kaip jus galit buti tokie  ziaurus??uz pinigus jau viska padarytum?!lieptu nuzudyti tavo tevus,mergina ir kitus gimines uz didele pinigu suma ir tai nuzudytum?
as net su svetimu zmogumi negaleciau taip pasielgti,ka cia su svetimu,netgi su tuo,kuris man ka nors blogo yra padares....

na su savo seima ar mergina taip negaleciau bet su svetimu jei sumoketu tiek kiek noriu be problemu smile visteik jis man svetimas as jo nzn o bereikalo uz tokes sumas pinigu tikrai nezudo niekas beto as tik budelis kursi nuspaus gaiduka jei ne as tai kas kitas o as nuo to tik gyvent geriau galesiu smile

65

Re: pinigai uz gyvybe ?

cia jei Tu rimtai sneki tai jau aiski asmenybe is Taves.. gaila man Tavo tevu...

66

Re: pinigai uz gyvybe ?

viskas,daugiau nesipyksiu su turtingais zmonemis,nes jie nusamdys irmanta ir jis mane nusaus;( ir kur ritasi pasaulis?????

67

Re: pinigai uz gyvybe ?

George W. Bushą nemokamai nušaučiau, faktas kaip blynas.

68

Re: pinigai uz gyvybe ?

Justinas, 23 parašė:

cia jei Tu rimtai sneki tai jau aiski asmenybe is Taves.. gaila man Tavo tevu...


pirma man tiek nieks neduotu pinigu taigi smile nebutu ir zmogzudystes smile na pvz au duotu 500 milijonu euru uz viena nuzudyma kokio nors zmogaus ka tu y tai kaip reguotai ?

69

Re: pinigai uz gyvybe ?

negaliu isivaizduoti as net kad ka daryciau su tokiais pinigais..
ir vistiek negaleciau nuzudyt zmogaus... nebent jei vyktu karas...

70

Re: pinigai uz gyvybe ?

Justinas, 23 parašė:

negaliu isivaizduoti as net kad ka daryciau su tokiais pinigais..
ir vistiek negaleciau nuzudyt zmogaus... nebent jei vyktu karas...


uz tuos pinigus galetai  padeti sergantiems sunkei naslaicems ir afrikos vaikams badaujantiems ir dar visokiu geriausiu darbu  tai butu vieno zmogaus mirtis o galetai padeti milijionams  kaip dar ?

71

Re: pinigai uz gyvybe ?

big_smile nu banadai ikalbeti big_smile

72

Re: pinigai uz gyvybe ?

Justinas, 23 parašė:

big_smile nu banadai ikalbeti big_smile

parasta situacija cia pagal tema sumoketu kiek nori tau ir 10000 milijonu tu isivaizduoji kiek gero galetai padaryti ? ir teik viena zmoguti del to reiktu nuzudyti smile  as ir sakau kad del to ir padaryciau smile  gal ir degciau uz tai pragare bet butu milijonai laimingi kad as jeims padejau ir nuo to vien man but geriau smile

73

Re: pinigai uz gyvybe ?

o kad tai kruvini pinigai,tai jums sirdis del to nei kiek neskaudetu?as pvz.tikrai nenoreciau tevu,kurie pinigus uzdirbtu tokiais budais,nors ir duotu ten man viska ko isigeisiu,bet as tikrai nebuciau laiminga zinodama,kad del tu pinigu buvo pralietas zmoniu kraujas....

74

Re: pinigai uz gyvybe ?

Egle, 15 parašė:

o kad tai kruvini pinigai,tai jums sirdis del to nei kiek neskaudetu?as pvz.tikrai nenoreciau tevu,kurie pinigus uzdirbtu tokiais budais,nors ir duotu ten man viska ko isigeisiu,bet as tikrai nebuciau laiminga zinodama,kad del tu pinigu buvo pralietas zmoniu kraujas....

ten afrikos vaikai zinos is kur tie pinigai jei bus laimingi kad gauna valgyt prieziuros ir visa kito taip apt su tais serganceis tu mokesi kad juos gydytu zinok dar netokius kruvinus pinigus kartais laikai rankoj jei viska zinotai aks su jeis darosi isgelbetai kei8k gyvybiu milijonus del vienos gyvybes smile juk medicinoj ir buve tokiu dalyku kad negalima bandyti su zmonemis nepatikrintu vaistu o karo metais leido viska ka tik bande bet tai padejo uzkirst kele mariu ir pan ir leido toliau kaskam tai ka dar ten koke gripo vakcina nesileisk nes ten ant kaskokio gyvuneliu nekaltu izbande vaistu jie nugaiso tai ka dar vaistu negersi ? ar mesos nevalgysi nes versiuka skerdykloj kuju per galva uzmusa tai nevalgyk mesos nes tai kruvina ka tam skerdikiu daryt kuris tuos versiukus dauzo kad galetu parnesti duonos kasny vaikams tai ne kruvini pinigai smile

75

Re: pinigai uz gyvybe ?

na gal gal...cia daug reiktu svarstyt kad apsisprest...

76

Re: pinigai uz gyvybe ?

o mane zudytai jej uz taj visa gyvenima galetai daugiau nedirbt?http://forumas.ieskok.lt/imgload/1614

77

Re: pinigai uz gyvybe ?

Laura, 19 parašė:

o mane zudytai jej uz taj visa gyvenima galetai daugiau nedirbt?http://forumas.ieskok.lt/imgload/1614

niekiap negaleciau smile

78

Re: pinigai uz gyvybe ?

Justinas, 23 parašė:

na gal gal...cia daug reiktu svarstyt kad apsisprest...


na matau dar gal jau nebe tokios pat tvirtos nuomones kaip pirmai buvai smile smile

79

Re: pinigai uz gyvybe ?

bet kiek daug gero juk galetai padaryt...kad ir tiem afrikos vaikam:)

80

Re: pinigai uz gyvybe ?

Laura, 19 parašė:

bet kiek daug gero juk galetai padaryt...kad ir tiem afrikos vaikam:)

as kalbejau apie svetima zmogu kuriop as nepazystu juk rasiau pasiskaityk ten toliau kad nezudyciau seimos nariu ir taip t.t... yra parasyta smile