41

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

Gabriele, 22 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:

ot vyrukai zinovai kokie pasirodo...:::044

o tai netiesa ? smile

na tiesa,tik jei maza krutine tai kartais ir be liemeneles galima... netokia didele tikimybe,kad greitai nukars...:)


na bet tikimybe yra nemanau kad jau pas je ten krutys spyguciu dydzio o jei dar bus mazos ir nutys tai nzn isivs tada nevaizdas va dar leimenele uzsidejus gales ko papildomai prisidet kad atrodytu didesne smile

tai kai mergaitei papukai nutys ir taip naturaliai atrodys didesni:) tada ir prireiks liemeneles:)

na sory bet man nutyse krutys vaizdo nesudaro !!! gali jos ten but ir d dydzio

42

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

... pirk liemenele su pakietinimu, nori, nenori teks pirkti pirma numeri... tiksliau A... mat jas reikia pirkti didesnes, tad jei nieko neturi, turesi A numerio :-)
... beje latvishki, Laumos, visai neblogi, ir kaina nedidele.

43

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

na tai uz ta minty kad reiktu nesiot liemenele na nebereikalo tokes sukury yra visokiu tu liemneliu ir vaizdas visai kitas

44

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

as nekenciu lliemeneliu ir kas sukure tokias kankynes eina ...pypt kokia kancia su jomis..tai man dzin as ju nenesioju...

45

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

... ash ju nekenciau, kai mama pirma karta uzdejo, galvojau pasiutlige uzpuole...sudraskiau ... kai prisimenu grazi tokia buvo, mama nepagailejo pinigu, sovietmeciu, pas spekuliantus prancuzishka nupirko...deja....
... naaa, laikui begant pradejo patikti.... svarbu grazesne ishsirinkti... kad paciai malonu butu, liemenele, kaip batai... reikia ieshkoti tinkamo modelio... tada nejausi, kad ja devi.

46

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

Vaiva, 17 parašė:

as nekenciu lliemeneliu ir kas sukure tokias kankynes eina ...pypt kokia kancia su jomis..tai man dzin as ju nenesioju...

seip nenesioji o krutines dydis ? jei nepaslaptis tai vasara po plaidine permatoma ir nesidedi ? ir pan ar permatomu rubu neturi a ?

47

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

Jolanta, 33 parašė:

... beje latvishki, Laumos, visai neblogi, ir kaina nedidele.


joa, latviski patys patogiausi.... kitu ne nepirksiu, kol Latvija gyvuos :::035

48

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

gal dar kas apie triusikus tema sukurkit? ;D;DDDDD

49

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

Kaip kam...:)

50

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

Agne, 13 :
na gal ir neverta nesioti nezinau SDDDDDD bent jau as nesioju o kaip 17kmete gali nenesioti man smegenis nedasena sito DDD

na matai ne visu krutys vienodo dydzio gali akrtais 14 metes didesnes but nei 17 metes 


Sutinku ir su sita tavo nuomone,na bet manau jei labai mazos tai yra specialios liemeneles...nu nezinau ..

51

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

Agne, 13 parašė:

Agne, 13 :
na gal ir neverta nesioti nezinau SDDDDDD bent jau as nesioju o kaip 17kmete gali nenesioti man smegenis nedasena sito DDD

na matai ne visu krutys vienodo dydzio gali akrtais 14 metes didesnes but nei 17 metes 


Sutinku ir su sita tavo nuomone,na bet manau jei labai mazos tai yra specialios liemeneles...nu nezinau ..


na tai yra kurios isvaizdos atrodo kad didina krutis ir pan smile

52

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

Vaiva, 17 parašė:

as nekenciu lliemeneliu ir kas sukure tokias kankynes eina ...pypt kokia kancia su jomis..tai man dzin as ju nenesioju...

o as garbinu zmogu kuris ta dalyka sukure.... ziauriai gerai kad jos yra........
   gerai ten taves paklause, tuka net po permatomais rubais ju nesidedi?????

53

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

niu jau po permatomais net as deduos..

54

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

tai bent tiek gerai big_smile big_smile

55

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

man tai neprimtinas dalykas yra kai mergina lemeneles nenesioja brrr.... jei tau nepatogu tai nenesiok. nju bet bernai tai gerai paraso tai viens paraso kad reik nesiot nes negraziai, kitas nenesiot nes atseginet nereikes, nu ir mastimas pas juos.

56

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

Sportuok ir jokiu lemeneliu nereiks, nors dydis ir didelis, taciau geriai ant treniruokliu paarus nei viena lemenele nepadarys to ka sportas gali. Savim reikia rupintis.

57

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

pas ja kaip tik nedidelis dydis jei teisingai supratau tavo minti...

58

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

sumazes ir sustangres krutine, nebereiks ir liemeneles, vat Agnute kame esme wink

59

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

tai yra visu dydziu jai ka o lemenele reikia nesioti jai nenesiosi tai bus nutysusios krutines wat

60

Re: Ar verta nešioti liemnelę?

jai tavo papukai dideli tada verta!!!:::719