41

Re: skelbimas: ieskau vyro...

si mintis visai nebloga, bet gal uztektu ir istikimybes ka sunku rasti. o gal cia rasiu koke?

42

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Aldis, 23 parašė:

Kuri vyrui duoda kada jis uzsinori.. kai vyras geria jinai nepriestarauja.. kuri vyra nevercia dirbt o i darba pati eina... jei vyras grizta girtas namo... tai ji pagiria pamaitina ir paguldo i lova!


ka ir viskas...? :::034:::034:::034

43

Re: skelbimas: ieskau vyro...

butent!

44

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Gintarai, manau kad blogai blogai ieskai...moterys linksta i neistikimybe dazniausiai is kersto vyrui... arba jei nesugeba patenkint lovoj... tuo moteris ir skiriasi nuo vyro..nes vyras linksta i neistikimybe siaip is sportinio azarto daugiausiai. bet buna ir taip kad kalta moteris... jei pastoviai dejuoja, kad jai galva skauda ir negali myletis...
kiek paziuresi... tiek ir matysi... kad viskas priklauso nuo situacijos...ir nuo nesusikalbejimo santykiuose...

o kas liecia kita tema.. kad moteris vyrui vos ne tarnaite... tai manau vyrai, kad jus labai klystat...vat as tiksliai zinau, kad jei prisiliuobtu kaip kiaule snukeli isdauzyciau, bet kita diena kai prablaivetu... nes nekenciu girtu zmogu... ir pati negeriu....ir kitiem nesiulau...

patys susimastykit... kokia moteris yra geriau namuose: 1) susitvarkius, patraukli, zavi, sexuali, silta, meili, romantiska? ar 2) susidrozus namu seimininke pajuodusiais paakiais, siurksciom rankom, kad net apkabint nebemiela darosi ir kuriai pastoviai galva skauda?

45

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Aldis, 23 parašė:

Kuri vyrui duoda kada jis uzsinori.. kai vyras geria jinai nepriestarauja.. kuri vyra nevercia dirbt o i darba pati eina... jei vyras grizta girtas namo... tai ji pagiria pamaitina ir paguldo i lova!

Tu tikras anegdotas ;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D

46

Re: skelbimas: ieskau vyro...

:::960 Gabriele, sauniai pasakyta paskutine pastraipa

47

Re: skelbimas: ieskau vyro...

vaziuok i uzsieni. ten visai kitaip i seima ziuri ir i moteri. nelauk. as sena jau. irgi laukiau kol ras. arba ieskok. intensyviai.as nemokejau taip. viena ir likau. bendrai visa gyvenima ieskai. viltis kvailiu motina....

48

Re: skelbimas: ieskau vyro...

argi uzsienyje verta ieskotis vyro jei nors jo nemyli.. bet tik vien del to kad nelikti vienisai???

49

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Justinas, 23 parašė:

:::960 Gabriele, sauniai pasakyta paskutine pastraipa

tiesiog parasiau ka manau:)nes taip ir yra... zmonos paverciamos dazniausiai vergermis juodadarbemis, o po to lekia ieskot jaunesniu ir grazesniu... patys kalti jei taip atsitinka...

50

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Justinas, 23 parašė:
Aldis, 23 parašė:

Kuri vyrui duoda kada jis uzsinori.. kai vyras geria jinai nepriestarauja.. kuri vyra nevercia dirbt o i darba pati eina... jei vyras grizta girtas namo... tai ji pagiria pamaitina ir paguldo i lova!

Tu tikras anegdotas ;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D;D ;D ;D

Aldi, as kai vel istekesiu, tai pati pareisiu namo girta ir apreksiu vyra ko est nepadaryta ir kas cia db ant grindu dulkes, ir kad apkritai jis man gyvenima suede, paskui kvailai pakikensiu, skelsiu slykstu anekdota ir lysiu myletis seiliodamasi, o po to supyksiu dar del ko nors...;) o kita diena prabudus perpiet prasysiu kad alaus man paxmielui atnestu...jei nenes - pagrasinsiu skyrybomis;)

kaip planas?

51

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Migle.. sekmes ieskant tokio! big_smile kazi ar atsiras... va o moteriskiu tokiu kartais ir atsiranda.... niekam nepaslaptis...

52

Re: skelbimas: ieskau vyro...

rimtai??? as maniau kad tik man i galva eksperimentas sove rolem susikeist... o kodel va vyram tai nepatiktu, o moterim turi patikt?

53

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Migle, 26 parašė:

rimtai??? as maniau kad tik man i galva eksperimentas sove rolem susikeist... o kodel va vyram tai nepatiktu, o moterim turi patikt?

nieko sau role.. tai suprantu kodel Tu issiskyriai smile

54

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Suprantu tave, Gabriele, nemazai cia nuotykiu ieskotoju, nes as taip pat cia daznokai bunu ir tikiuos susirast rimta vyruka su kuriuo galeciau but laiminga, taciau nemazai nusiteike tik nuotykiam...:(

55

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Justinas, 23 parašė:
Migle, 26 parašė:

rimtai??? as maniau kad tik man i galva eksperimentas sove rolem susikeist... o kodel va vyram tai nepatiktu, o moterim turi patikt?

nieko sau role.. tai suprantu kodel Tu issiskyriai smile

tai mano vyras taip dare, del to ir issiskyrem, as nespejau ant jo pabandyt ta eksperimenta:D tai ieskau dabar internete, gal rasiu koki, kuris isbandyt nores;)

o ka? vyrai va baisisi tuo, ka parasiau. o juk patys taip darot, vyram tai cia liuks, klase, draugai tik katuciu ploja - nesi zmonai po padu, nia? ir cia ne tik mano vyras taip dare, taip daro dauguma!!!jei netikit, paklausykit kas is kaimynu buto girdisi arba pas savo kokius giminaicius netiketai nuvaziuokit i svecius nepranese. ir pamatysit - daug kur taip. joks vyras niekada i save kritiskai nepaziures...cia tai jau faktas.

56

Re: skelbimas: ieskau vyro...

ne nu tu vistiek angelas big_smile vyrai vyrai patys blogiausi... tuoj imsiu abejot ir pakraipa tavo, nors pati tikriausiai to dar nesupranti... smile ... jei jau su jais taip blogai...  moterys lygiai tokios pacios irgi buna...  ir nereikia lia lia.. kiek vyru issikiria su moterim kai jos pradeda savalkiotis ir t.t.. tad cia nereikia stumt... visokiu yra.. tik reik moket atsirinkt...

57

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Aldi, Brangusis, as apie Tave nekalbu!as kalbu ne apie Tave!;)

man tik smalsu buvo, ka vyrai pasakys, jei isgirs, kad moteris tarkim taip elgiasi. o vyrai priima iskart uz gryna piniga ir ne nesuvokia, kodel taip parasiau:) IQ klausimas vis dar aktualus...

58

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Butu saunu tureti tokia kaip Migle. NAmuose irengciau tamsu kambariuka su uzrasu ant duru, blaivybes kambaris smile
Ot butu smagu, galetumem pakaitomis jame lankytis, net sudaryti grafika kada kuris.
Jei rimtai, tai nesuprantu kaip merginos uzkimba ant tokiu, ne karta maciau vyras salia girtas sedi, nesamones sneka, o grazuole aplink begioja:::041
Atrodo durnai abu smile

59

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Migle, 26 parašė:

Aldi, as kai vel istekesiu, tai pati pareisiu namo girta ir apreksiu vyra ko est nepadaryta ir kas cia db ant grindu dulkes, ir kad apkritai jis man gyvenima suede, paskui kvailai pakikensiu, skelsiu slykstu anekdota ir lysiu myletis seiliodamasi, o po to supyksiu dar del ko nors...;) o kita diena prabudus perpiet prasysiu kad alaus man paxmielui atnestu...jei nenes - pagrasinsiu skyrybomis;)

kaip planas?

cool planas beveik stajakas pabandzius isivaizduot sutuacija big_smile
aisq tu budama girta apsivemtum besimylint, tada tektu tave nunest i vone apipraust, ir test po dusu tai kas prasidejo kambary, paskiau sumaitint metadoxil tablete,nunest i lovyte, nors ne lovyte juk apvemt tektu migdyt ant foteliuko smile o kadangi metadoxilas sumaitintas ryte alaus nest nereikes greiciausia smile

60

Re: skelbimas: ieskau vyro...

Antanas, 25 parašė:

Butu saunu tureti tokia kaip Migle. NAmuose irengciau tamsu kambariuka su uzrasu ant duru, blaivybes kambaris smile
Ot butu smagu, galetumem pakaitomis jame lankytis, net sudaryti grafika kada kuris.
Jei rimtai, tai nesuprantu kaip merginos uzkimba ant tokiu, ne karta maciau vyras salia girtas sedi, nesamones sneka, o grazuole aplink begioja:::041
Atrodo durnai abu smile

zinai, pasakysiu tiek... kad kai draugystes pradzia buna, uzsimerki viskam... kas ka sako is sono - nekreipi demesio... o kai atsimerki buna jau velu...
pvz as visai nevartoju alkoholio( niu gal karta per metus... per naujus metus taure sampano) ir siaip nelabai suprantu kam gert... pinigu metimas i bala...kiti nustemba... tipo kaip tu atsipalaiduoji? yra simtai kitu budu! Atsipaipaliokit pilieciai ir pasiziurekit i save is sono...