21

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

neseniai per tv kazkokia bureja pasake labai gera minti apie tuos sugulimus smile sako, jei pirma savaite sugulsi y lova, tai tokie santykiai neturi perspektyvos... tipo reikia vienam prie kito priprast ir tt.. velniai zino kaip kitiems, bet as susimasciau ir nusprendziau kad bent jau man taip ir budavo smile kazkaip labaj grejt ta aistra dingsta ir zmogeliukas patampa nebemielas smile
hmm.. jauciu kad nugrybavau as cia... hmm

22

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

kokie jus cia visi idomus smile as guluosi i lova tada kada mane ir partneri apima aistra jei jus per pusmeti nepajuntate jos.. na ka as zinau.. juk seksas yra vienas is gyvenimo malonumu.. kam save ribot? jeigu tai kertasi su partnerio nuomone - galima palaukt, bet jei viskas oki - kam laukt. laikas tik zaizdas gydo.. o cia reikia pazinimo..

23

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

klausimas be atsakymo... smile)
bet jeigu jau reiktu rinktis, pagal mano visa idealogija, tai rinkciausi draugystes neatsidavus.. bet juk tai nelogiska :::138

24

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

man tai meile be sexo, tas pats kas sexas be meiles.

25

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

hmm as taj nematau prasmes laukti n menesiu .. kad paskuj kai jausmu srity viskas ciki paaisketu kad lovoj visaj ne ciki...  draugyste turi vystitis lygiagreciai abiem kryptim..  aisku kiekvienas daro pagal save....

26

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

va atsirado daugiau mastanciu arciau mano minciu, ypac jovita, 20

27

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

wha ha ha ha ha... big_smile) Manau, kad ne tik dabar, bet ir visais laikais buvo labai populiaru tureti vienadienius santykius (intymius santykius) su atsitiktiniu patraukliai atrodanciu partneriu, paskui vel gyventi sau ramu gyvenima. Draugavimas? kox draugavimas? kas cia kalba apie kokias draugystes? Padraugavus puse metu, ar metus gal tada? kada? mergaite, pabusk, tiek jeigu lauksi, tai didele tikimybe ne tik kad liksi senmerge, bet dar didesne kad visa gyvenima tik savo pirsteliais save ir tetenkinsi. Nesakau, kad pamatei pirma pasitaikiusi, liepe gultis ir guliesi.. big_smile) nea, tikrai nea, bet jeigu sutinki tau pvz.: tiesiog idealaus grozio partneri (-e), ir tenori patenkinti savo zingeiduma, aistra, o ji nori to paties? Tai tiesiog fantastika, ir nereikia jokiu isipareigojimu. Visada buvo yra ir bus populiariau vienadieniai santykiai. Patys pagalvokime, na argi kas nors nores kazkokiu ilgalaikiu santykiu, vien tik tam, kad ja..nu patys suprantam big_smile) Populiariau.. na ir tema sumastet..

28

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Jovita, 20 parašė:

hmm as taj nematau prasmes laukti n menesiu .. kad paskuj kai jausmu srity viskas ciki paaisketu kad lovoj visaj ne ciki...  draugyste turi vystitis lygiagreciai abiem kryptim..  aisku kiekvienas daro pagal save....

pritariu:)

29

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

as tai manau kad siais laikais daugiau populiaru geriau draugausiu ir neatsiduosiu... "nes bijau kad mane paliks ir pasielgs su manimi kaip su kokiu daiktu..." baikit panos nevisi tokie!!! big_smile

30

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Jovita, 20 parašė:

hmm as taj nematau prasmes laukti n menesiu .. kad paskuj kai jausmu srity viskas ciki paaisketu kad lovoj visaj ne ciki...  draugyste turi vystitis lygiagreciai abiem kryptim..  aisku kiekvienas daro pagal save....


va cia jau kalba visiskai pritariu tau...:D

31

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Na manu galima pratemt koki menesi ar du, bet ilgiau neverta, maniske istempe visus metus, kol galiausiai neiskenciau ir pasiuliau skirtis, nes tokie santykiai tikrai prie gero neveda, jei gal ir gerai, o man tik kankintis :\

32

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

budamas 17kos metu pusmeti tempiau iki sueities. Bet seksa tuo metu smagiai pakeisdavome petingu ir tas laikas nebuvo toks jau sunkiai islaukiamas. Taciau dabar tiek laiko tikrai nelaukciau

33

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Valdas, 21 parašė:

neseniai per tv kazkokia bureja pasake labai gera minti apie tuos sugulimus smile sako, jei pirma savaite sugulsi y lova, tai tokie santykiai neturi perspektyvos... tipo reikia vienam prie kito priprast ir tt.. velniai zino kaip kitiems, bet as susimasciau ir nusprendziau kad bent jau man taip ir budavo smile kazkaip labaj grejt ta aistra dingsta ir zmogeliukas patampa nebemielas smile
hmm.. jauciu kad nugrybavau as cia... hmm


100% pritariu tavo mastimui, nes panasei ir man.geriau siek tiek laiko palaukti pakenteti, o veliau jau megautis.

34

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

pasimylejau su pana po septyniu draugystes men.ji buvo nekalta..po kurio laiko mes issiskyriau...nezinau del ko gal nepatiko..tai galvoju kad neverta tiek laiko laukt,o gal nepatiks ir viskas nueis......

35

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

abejoju ar reikalui prispyrus galvojame ar esame populiarus.. smile atejus laikui elgiames taip kaip norim ir taip kaip mums atrodo teisinga.. cia ne mada, o kiekvieno asmeninis reikalas, bei jausmai wink

36

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Egle, 26 parašė:

manau reikia ir paziureti ar sutinka abu lovoje, nes jei nera sutarimo ten tai nieko gero ir nebus. nereikia begti iskart bandyti toje srityje vienas kito, bet nereikia tempti menesio ar net pusmeti, nes paskui gali ir nusivilti ar pan. juk mes visi skirtingi smile


sutinku su egles mintimis is tikruju reikia vienam kita pazint ir kuo greiciau tai ivyksta tuo geriau

37

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

AS IR SAVO BUVUSE PADAREU PO 5MEN. BUVO NEKALTA O VIENA DIENA SOVE IR ISEJO KITU B.... PAIESKOKT smile TAD GALIMA UZTEMT 1 , 2 SAV NEILGEU

38

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Linas, 23 parašė:

AS IR SAVO BUVUSE PADAREU PO 5MEN. BUVO NEKALTA O VIENA DIENA SOVE IR ISEJO KITU B.... PAIESKOKT smile TAD GALIMA UZTEMT 1 , 2 SAV NEILGEU

"padariau". geras lygis.

39

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Eglė, 20 parašė:
Zygimantas, 25 parašė:

geriau i lova negu jaustis kankinamam kol ji uzsimanys,juk kitu panu pilna o kai ir tai nekaltajai jau laikas pribres busiu pats pirmas o po to ziuresiu ar testi su ja tolimesnius sugulimus ar ne:)))

kvailas mastymas...

kodel kvailas o gal tu po to man nepatiksi ir teks skirtis,kam viso to reikia juk po to taip sirdy maudzia:)

40

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

na as pabandysiu kazkam papriestaraut, taip siuolaikinis jaunimas dabar toks patvirkes, gal cia ir per ziauriai bet tikia tiesa, vaikai gimdo vaikus. man 20 ir as dar nekalta ir man visai negeda, as tou dziaugiuosi, juk viskam yra savas laikas ir nereikai ieskoti nekaltu vaiku darzeliuose, apsidairykit!