41

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

ar anksciau ar veliau turesi zergti kojeles ir leisti zirgeliui palakstyti

42

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

mano nuomone verta truputeli pasikankinti susipazinus bet tai neturi trukti iki to laiko kol imi dvejoti kas per... o siaip truputukas palaukimo tai tik i gera nes tada patiri zymiai didesni pasitenkinima (tas truputukas menesis-maximum 2, nes kitu atveju beprasmiska)

43

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

na juk dar priklausi ir nuo paties bendravimo, jei tenka daznai susitikinet ir buti intymioje aplinkoje tai manau kad nereikia per ilgai laukt. na maximum 2-3sav.
nors man tai jei tikrai patinka mergina, tai visai neskubu, stengiuosiu ja pazint kaip asmenybe ir lovos reikalus atidedu, nes zinau, kad jei greit gausiu, tai ta mergina nebeteks vertes.

44

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

o del nekaltybes tai manau kad aistringa mergina ilgai jos negali issaugoti.

45

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Mindaugas, 23 parašė:

o del nekaltybes tai manau kad aistringa mergina ilgai jos negali issaugoti.

Butent! Ir tuo labiau niekas jos ir nenori saugoti tiesiog yra baime ir ta nuostata... Pasimyles ir poto paliks, o kas tada? nes yra daug tokiu... Del to ir susidaro fobija kai kuriom

46

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Simai,tu esi puikus pavyzdys vyro,kuriam turbut tik ir tesinori pana i lova tempt... Kaip nekenciu tokios bernu savybes,gyvenimas pasidaro nebe mielas,kai apie tai pagalvoju... Patikekit,gyvenimas butu grazus,jei baxurai moketu tiek kentet ir laukt,kiek panos...

47

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

pasimylit po pirmos sav..nebevertinat jos daugiau.. po poros men paliekat..o paskui sutike sau brangu zmoguti ir suzinoje kad ji turejo partneriu vos nedaugiau nei pats turejai nebezinai kas kaltas..gi noris kad mergina, busima tavo zmona, butu turejus ne daugiau 5partneriu..

48

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

rita , asmeniskai tau!!!
man dzin kiek partneriu turejo mano busima zmona ir tikrai savo pasisakyme juodai nusisnekejai...
paaug ir ismoksi pazvelgt i pasauli kitom akim

49

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

tautvydai tu kartais atkreipk demesi i sawo beandramziu raskliavas ar pasisakymus, kad noretu kad sawo zmonoms  jie noretu but vieninteliai, tada pasitikejimas butu didesnis ir pan..siaip nieko as nenusisnekejau..aisku nevisi bet..

50

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Kristina, 24 parašė:

abejoju ar reikalui prispyrus galvojame ar esame populiarus.. smile atejus laikui elgiames taip kaip norim ir taip kaip mums atrodo teisinga.. cia ne mada, o kiekvieno asmeninis reikalas, bei jausmai wink


Va sitas Kristinos atsakymas man labiausiai patiko, kad cia ne mada, o kiekvieno asmeninis reikalas, kai ypac vaikinai megsta girtis ta ar ana padariau, o merginos bijo sugult pirma naktele nes nenori susigadint savo reputacija, todel lietuviai ir jaucia toki diskomforta.

51

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

na nemanau kad merginos nenori sugulti vien del to kad susigadins savo reputacija, juk nevisi savo draugeliams rodo kuria kuris padare.. jeigu mergina delsia reiskiasi ji mazai turejusi intymaus gyvenimo arba tiesiog zaidzia su baxureliu smile

52

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Aisku ,kad nedraugavus... tik tada gali spresti ar verta draugauti???

53

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Zygimantas, 25 parašė:

geriau i lova negu jaustis kankinamam kol ji uzsimanys,juk kitu panu pilna o kai ir tai nekaltajai jau laikas pribres busiu pats pirmas o po to ziuresiu ar testi su ja tolimesnius sugulimus ar ne:)))

as taves visiskai nesuprantu tavo mastymas man nepriimtinas nors tau jau25 bet tu elgiesi kaip 5 metu berniukas

54

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

Jei matai kad verta laukti tai lauk... o kada isimyli patikek visada rodosi kad verta big_smile

55

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

na matai kad zmones sneka taip "man vienodai ar jinai nekalta ar as ja myliu arne as ja padarysiu o po to paziuresiu kas bus ar man patiks ar ne jai ne tj paliksiu juk dauk tu panu"
na zinai man tokie zmones yra labai nemieli as noreciau kad mano vaikinas mane vertintu del to kad as taip pat esu zmogus o ne del to kad esu gera lovoje

56

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

as tai pvz nedraugaves neduodu big_smile

57

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

ce irgi is tu geru temu , nu net nezinau ka vienpusiai pasakyti , tik galiu pasakyti tai kad draugyste be lovos geriau kad nebutu nei per trumpai nei per ilgai, priklauso nuo to kiek zmogu imi pazinti ir teiki jam pasitikejima, bet yra tokiu kurie greitina santykius daugiau duomenu apie save suteikdami kad viskas ivyktu greiciau ir abieju pasitrikejimas daug labiau padidetu

58

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

mergos labiau nori draugauti vaikinai sexo smile big_smile

59

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

audriau tu teisus.

cia zadejau isdestyti teorija kodel verta palaukti, pazinti zmogu ir pan..... bet perkraciau savo patirti ir supratau, kad realiai yra viskas kitaip. as jeigu isimyliu tai staiga ir iki galo ir tada norisi su tuo zmogumi viska patirti. o kai lovos reikalus vis atidedavau tai su tais vaikinais lb trumpai isdraugavau, nes reiskia as abejojau ar man verta buti su jais ir pan. jei as myliu ir pasitikiu vaikinu, tai nelaukiu nieko smile kol kas neteko apsirikti ir buti paliktai po nakties. tikiuosi ir neteks....

60

Re: Kas populiariau: atsiduosiu nedraugavus ar draugausiu neatsidavus :)

kam laukt jei vienas kitma patinka
ir visada labiau norisi paradaut nei pazint