81

Re: vyrai?

O šiaip tai nelabai supratau - tema buvo sukurta tam, kad ant vyrų pavarytumėt????

Jūs ką visos lezbietės ar norit pasakyt, kad su kiaulėm miegat??? :::215

82

Re: vyrai?

saunuole Diva, gerai tu cia, o tai nezino kas darosi ir kokia nesamone is neturejimo ka veikt dar sugalvoti.

83

Re: vyrai?

Visokių, aišku, egzempliorių pasitaiko, bet kažkaip labai jau į vienus vartus žaidžiat. Negi absoliučiai nėra ką gero apie vyrus pasakyt? Visiškai??? :::013

84

Re: vyrai?

na zinoma juk ir tarp cigonu vagiu pasitaiko

85

Re: vyrai?

:::851

86

Re: vyrai?

Edita, 26 parašė:

laikui begant moteris tobulejo ir tapo protingas ir nostabiai grazus vidumi kurinys.o vyrai suminkstejo tiek protu ir tiek apipuvo vidus....

O nepastebejai, kad Tavo protas, supratimas ir t.t. auga ryskiai leciau nei Tu pati? :V
Jeigu laikui begant tikra moteris tobuleja, tai gink dieve, to pasakyti apie Tave negalima, butu nuodeme... big_smile

87

Re: vyrai?

Sigitas, 23 parašė:
Edita, 26 parašė:

laikui begant moteris tobulejo ir tapo protingas ir nostabiai grazus vidumi kurinys.o vyrai suminkstejo tiek protu ir tiek apipuvo vidus....

O nepastebejai, kad Tavo protas, supratimas ir t.t. auga ryskiai leciau nei Tu pati? :V
Jeigu laikui begant tikra moteris tobuleja, tai gink dieve, to pasakyti apie Tave negalima, butu nuodeme... big_smile

taiklus komentaras.... :::044:::044:::044

88

Re: vyrai?

zmogaus nepazines negali sneketi tokiu nesamoniu,matosi,kd tawo protas nedasivystes,retkarciais pries kazka sakydamas gerai apmastyk ka sakai...jai galvoji,kad mane izeidiai labai klysti,gaila man tawes.kaip sakoma geriausia gynyba ira puolimas.

89

Re: vyrai?

istikruju dar jaunas visciukas esi,paauksi suprasi...

90

Re: vyrai?

Edita, kiek tau metų?

91

Re: vyrai?

uztenka...

92

Re: vyrai?

Edita, 26 parašė:

zmogaus nepazines negali sneketi tokiu nesamoniu,matosi,kd tawo protas nedasivystes,retkarciais pries kazka sakydamas gerai apmastyk ka sakai...jai galvoji,kad mane izeidiai labai klysti,gaila man tawes.kaip sakoma geriausia gynyba ira puolimas.

Ir ka as ten tokio pasakiau, kad Tau taip nuotaika pasitaise? :V ;D

93

Re: vyrai?

Edita, 25 parašė:

ka manote apie vyrus?kas tai?


vyras tas, kuris nesielgia kaip moteris, bet gerbia jas :? nebuna cacke pacacke wink

94

Re: vyrai?

na pas mane nuotaika visada nebloga...

95

Re: vyrai?

:::817:::817:::817:::817:::817:::817:::817:::817:::817:::817:::817:::817:::817