21

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

nepamaciau, kad yra postu kitam psl. savaji papostinau vos perskaites pirmus 10 teiginiu is serijos "kaip viskas faina vaje vajee".

22

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

Elijus, 16 пишет:

pasaulyje.. ne per banalu gelbet kazka kazkur toli, ko tu nepazysti, kas nevisad bus dekingas, net priesingai (prireikus galesiu pateikt daug pavizdziu, dabar neturiu daug laiko) kai lietuvoj, galu gale tavo kaime daugybe neissprestu problemu. mano nuomone tai dar viena europejimo-duxejimo atmaina.

taip, bet isspresta viena problema, pagalba vienam zmogui sukelia grandinine reakcija... galu gale jei kazkam nors kiek geriau, argi tai ne pakankamas atlygis ir dziaugsmas? o kuo daugiau tokiu, kurie tuo uzsiima, tuo daugiau issprestu problemu ir t.t... ar as visai idealiste?

23

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

na, manau, Elijus norejo pasakyt, kad nereik pult kitoms valstybems padet, pirma savaja reik gelbet.

24

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

niu taip, neneigiu to. bet kitose valstybese savanoriu tarnyba zymiai tobulesne ir tai puiki galimybe patobuleti paciam, daug suzinoti, o veliau tai perduoti kitiems;)

25

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

as manau kad butu visia nieko nes idomu nes dazniausiai susirenka ten nuosirdus zmones kuriems materialus dalykai nedomina taip kaip kitus ir poziuris gal truputeli i viska skiraisi smile

26

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

100% pritariu, Vaiva;) o jei yra noro tai veiklos tikrai netruksta;) tereikia paieskoti;)

27

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

Laura, 18 пишет:

100% pritariu, Vaiva;) o jei yra noro tai veiklos tikrai netruksta;) tereikia paieskoti;)

nu taip juk tai idomu ... ir pats  gal suradindi sielos ramybe dziaugsma smile

28

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

aga:) tai va pabandyk;) o gal jau kur nors sukiesi?:)

29

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

Laura, 18 пишет:

aga:) tai va pabandyk;) o gal jau kur nors sukiesi?:)

nebe...bet kaska kai buvo siauliuose jaunimo dienos man patiko sanavoriai kurie ten tokie visi buvo tokie laimingi labai patiko...siaips metais vyks klaipedoj jaunimo dienos tai nusimato geras renginukas krikscioniskas

30

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

niu tai cia trumpalaikiai projektukai. o ka manai apie ilgalaike veikla? siauliuose yra Jaunimo linija, galimybes darbuotis vaiku namuose ir pan...

31

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

sunkiai, sunkiai ten..  smile

32

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

o kas sake, kad viskas turi buti lengva?:)

33

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

Laura, 18 пишет:

turiu omeny, neapmokestinama darba laisvalaikiu, tarkim vaiku namuose ar pan, isvykima i uzsieni tam tikram laikotarpiui padirbeti kazkokioj organizacijoj, uz tai negaunant atlygio. Ka apie tai manote?

Nesamone kazkokia..Niekad nieko nedaryciau, uz dyka zmonems..iskyrus aisku artimuosius..:D

34

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

kiekvienam savo:)

35

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

buvau vadovas keliuose stovyklose  kelias vasaras , poto teko paciam keleta projektu igyvendint ...
siaip labai puiki veikla ir visada uz nes igauni patities ...
o tokia veikla gali uzsiimti zmones kurie neturi ka veikt (mokslaeiviai , studentai ) arba tu turi paskirt tam savo gyvenima ar bent jau dali jo ...
db kai man reikia apsirupinti bustui , pasiruosti santuokai (jei okia isvis bus ) tai neturiu daug laisvo laiko ir tam skirti kelias valandas per savaite man jau butu prabangu ...

36

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

kelios valandos per savaite tikrai neatimtu kazin kiek tavo laiko... bet siaip respetct bent uz tai, kad buvai ir darei;)

37

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

Laura, 18 пишет:

turiu omeny, neapmokestinama darba laisvalaikiu, tarkim vaiku namuose ar pan, isvykima i uzsieni tam tikram laikotarpiui padirbeti kazkokioj organizacijoj, uz tai negaunant atlygio. Ka apie tai manote?

Labas Laura, as savanoriauju dabar paskutinis menesis po sios savanorystes kuria baigyneju o ji puse metu yra tai veliau eisiu savanoriauti metams.As savanoriauju interkulturinem centre.As padedu socelinem centre dirbti.As dirbu su studentais is vengrijos is portugalijos is ispanijos kurie atviksta atlikineti pagal leaonardo da vincio projakta staza tris menesius.Matai priklauso kur tu savanoriauji kokem mieste ir panasiai ir ka tu turi daryti nuo to priklauso ar tau patinka ar nea.Bet dauguma kai pasakai kam kad savanoriauji visi ziuri kaip i koki ne toki zmogu as kalbu apie nenusimanelius.As va savanoriauju Italijoje mieste Padovoi patikek tokiu zmoniu savanoriaujant susipazisti ohoho beto tiek draugu isigyji is kitu saliu.Tiesiog gyveni savo malonumui.Sakai, kad jokio atlygio negauni? juk jie tau apmoka draudima gauni kisenpinigiu jie tau duoda maistpinigiu skaitosi kad jie tau moka.Jie tau apmoka nuoma kur gyveni tu tiesiog gyveni kitoi sali kai savanoriauji.Tobuleji budamas su kitais zmonem.Geras sansas jai nori pasikiaisti i gera zmogu.Zinai kaip ira patarle su kuo sutapsi tuo ir pats tapsi...tai va...Jai kas domina rasyk man i ieskok.lt cia .Sakau dauguma isivaizduoja kad savanoriaujama tik senukus priziurint ir panaisiai bet siaip realiai savanoriaujama visur.Priklauso nuo projakto.Mano darbas yra toks cia italijoje as dirbu ofise socelinio centro jai reikia as nueinu i pasta isiusti laiskus jai reikia foto kopijas nueinu padaryti arba organizuoju vakarelius.Nuvaziuoju i oro uosta pasitikti studentu, kas menesi rupinuosi akd jie studentai turetu naujus menesinius bilietus.Dalyvauju rengyniuosia...tiek zmoniu susipazisti sakes... galiu pasakyti kad ismokti kalba gera galimybe nes kai atviksti i sali kur turi savanoriauti tau ira kursai kalbos.Tai va galiu pasakyti kad yra nearealu.......

38

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

aciu uz toki issamu atsakyma, zinau, kad tai nerealu. pazistu lb daug zmoguciu kurie tuo uzsiima...pati, kol kas, tesidarbuoju Lietuvoje, bet neprarandu vilties islekti kur i uzsieni...

39

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

Kaune savanoriauja dabar vienas is vengrijos kitas is belgijos ir pana is prancuzijos ir dar vaikinas is prancuzijos savanoriauja kaune....siaip mano fotkese gali pamatyti vaikina is belgijos ten kur mes abu atsuke nugaras tai kai susipazinom jis pamate pas mane tatoo veliau jis pasidare lietuvoi cia...Seip jai noresi kur islekti gali manes klaust kas domina zinau geru zmoniu siuncencia organizacija zinau gera is vilniaus kuri mane siunte i italija....Jai ka info kokios reikes rasik man...

40

Re: Koks jusu poziuris i savanoryste?

Dariau, labai idomiai cia viska papasakojai. pati kazkada masciau apie tokia veikla smile