41

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Giedre, 18 parašė:

As manau jei neturi su kuom issisneketi tave ir slegia daug kas.. Zinoma reikia geros drauges smile Bet geras vyras niekada neapleis savo zmonos, sita gali isikalt i galva wink

tai ka tu jai siulai? skyrybas?

42

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Nesiulau tik siulau susimastyti, koki vyra turi smile

43

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

ir ka ji tuo pasieks? ji gal ir taip jau zino, kad kazkas ne taip, nes vis del to jaucias vienisa.

44

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Diana, 17 parašė:

ir ka ji tuo pasieks? ji gal ir taip jau zino, kad kazkas ne taip, nes vis del to jaucias vienisa.

Manau pacios moterys kaltos, kad jauciasi vienisos..  Kai esi protinga, prisiziurejusi , tvarkinga turi daug veiklos gyvenime.. Tikrai laiko vienisai nera jaustis.. Ir jei zmones myli vienas kita, nesvarbu kiek jie laiko matosi... kad ir karta per savaite susitiktu.. jiems turi buti gera wink O cia kvaila...

45

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Suprantu..tave...Natalija...as taip pat turiu vyra(tik nesusituoke)gyvenam kartu...vadinam save seima....bet kas is to.....jei jauciuosi vienisa....Yra du variantai: 1.arba susitaikyti su tuo ir rasti miela sirdziai uzsiemima,kad jaustaisi kazkam reikalinga.2.arba tiesiog palikti ji ir iseiti laimes ieskoti....

46

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

su metais ateina susitaikymo jausmas....atrodo nebesinori nieko keist...turi atskirus draugus, atskirus pomegius... o kas bendra tas sventa...

47

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

surask meiluzi :::015

48

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Pavel, 24 parašė:

surask meiluzi :::015

savo panai irgi taip siulai ?

49

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Natalija, 21 parašė:

Turiu vyra, bet esu vienisa...gal man reiketu tiesiog geros drauges?

gal cia tiesiog krize? gal pauze, kuria isgyvensite ir po to vel bus gerai?

50

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

na cia manau siuo metu si problema aktuali, bent man tai lygiai tas pats, pas vyra darbas darbas darbas sunku su tuo susitaikyt tiksliau sakant neimanoma , bet nieko mes ir nepakeisim uz darbaholiku istekejom tai reik ismokt su tuo gyvent, bent mano padeti as turiu su tuo taikytis, nes stengiasi tai del musu, galeciau priekaistaut bet pati mokausi ir auginu mazyli taigi seima islaikyt reikia jam tai neturiu ir teises priekaistaut, gal ir tau tokia pat situacija tada tenka tik su tuo gyvent

51

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

niu tai reiskia kad vyras nera tikras vyras arba taves taip nemyli kaip atrodo kad tu vienisa wink

52

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Ausra, nebutinai taip. gi vyras gali buti labai uzsiemes ir pavarges vakarais... galbut nemoka suprasti ko zmonai reikia...

53

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

daznai is vyru girdziu kad jiems yra svarbiausia seima aprupinti meterialiai, o po to tik dvasiskai. o moterys visu pirma nori pasijusti mylimos, o pinigai jau po to.... na cia mano nuomone...

54

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

ir vel dovile tu su savo dvasinem problemom,zinom mes visi kad meiles uz pinigus nenusipirksi,gal klausimo autore paprasciausiai pati turi per daug laisvo laiko,taip dazniausiai porose ir buna,reikia jai uzsiemima koki surasti ar darba,sutampanti su jo darbo valandomis.ir tikrai zinau kad nebebus to laukimo,ir nuobodziavimo.

55

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Tomas, 27 parašė:

ir vel dovile tu su savo dvasinem problemom,zinom mes visi kad meiles uz pinigus nenusipirksi,gal klausimo autore paprasciausiai pati turi per daug laisvo laiko,taip dazniausiai porose ir buna,reikia jai uzsiemima koki surasti ar darba,sutampanti su jo darbo valandomis.ir tikrai zinau kad nebebus to laukimo,ir nuobodziavimo.

na gal tu ir teisus smile

o siaip ne visi jus zinot kad meiles uz pinigus nenupirksi. dazniausiai kai snekuosi su kokiu issiskyrusiu vyru, tai ir skundziasi "va kiek dirbau, visus pinigus seimai nesiau, o issiskyre", bet nesako, kaip mylejo, kaip ta meile rode ir pan. nesakau kad visi tokie, bet daznai pasitaiko.

56

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Vienas protingas zmogus yra pasakes: jei taves nemyli taip, kaip tau norisi, tai dar nereiskia, kad nemyli visiskai...
Jei tu jautiesi vienisa su savo mylimu zmogum - pabandyk tapti didele jo gyvenimo dalimi - ne tik ta buitine dalimi, pas kuria jis grizta miegoti, pasikeisti rubu ir pavalgyti, - jo darbo ar laisvalaikio dalimi - su laiku gal jis prades skirti daugiau laiko tau - nesijausi tokia nesuprasta ir vienisa. Jei tuo tik supykdysi ji - galbut tu ne tik jautiesi vienisa, o is tikruju esi vienisa...

57

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

...jei tai nuovargis - ne tragedija. Svarbu ,kad absoliutus abejingumas netūnotų jame...

58

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

nereikia anksti tuoktis,kad poto nereiktu sakytii turiu wyra bet esu wienisa

59

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

Monika, 19 parašė:

nereikia anksti tuoktis,kad poto nereiktu sakytii turiu wyra bet esu wienisa


o tas pats negali atsitikti ir vyresniam amžiuj?

60

Re: Turiu vyra, bet esu vienisa...

tam dievas sukure skyrybas ;]