21

Re: Mylėjimasis

Martyna, 19 parašė:
Skaiste, 13 parašė:

gal kasnors galite man paaiskini kaip reikia pradeti myletis


nesuprantu, nejau mokyklose nebeegzistuoja lytinio švietimo pamokos? Be to, pilna literatūros sekso ir panašiom temom, skirtom būtent tokio amžiaus skaitytojų ratui. Nesąmonė, kad jie turi tik apie lėles ar eilėraštukus galvoti. Lytinis ugdymas žalos nedaro.


sorry, Martyna, bet man Skaistes klausimas kazko nesusipanasejo tik su noru pasiugdyti :? jei klystu, tegul Skaiste man atleidzia :::818

22

Re: Mylėjimasis

Nijolė, 20 parašė:
Martyna, 19 parašė:
Skaiste, 13 parašė:

gal kasnors galite man paaiskini kaip reikia pradeti myletis


nesuprantu, nejau mokyklose nebeegzistuoja lytinio švietimo pamokos? Be to, pilna literatūros sekso ir panašiom temom, skirtom būtent tokio amžiaus skaitytojų ratui. Nesąmonė, kad jie turi tik apie lėles ar eilėraštukus galvoti. Lytinis ugdymas žalos nedaro.


sorry, Martyna, bet man Skaistes klausimas kazko nesusipanasejo tik su noru pasiugdyti :? jei klystu, tegul Skaiste man atleidzia :::818

bet kokiu atveju jai trūksta objektyvios tos srities informacijos. Šiuolaikinių technologijų ir per anksti suaugusių draugų įtaka turbūt telemia požiūrio į viską formavimąsi. Apskritai tai man nekažin kiek tas terūpi, pamokslauti - juo labiau... tegu tą daro tie, kuriems priklauso

23

Re: Mylėjimasis

Skaiste, 13 parašė:

nijole tju man nepaaiskinsi ka noresiu ta darysiu

jega taip ir toliau :::035

24

Re: Mylėjimasis

:::d17:::d17:::d17:::d17:::d17 ;D;D;D;D;D;DDDD dar tau barbes turetu rupet

25

Re: Mylėjimasis

skaiste tai gal jau bandei uzsimineti?? smile

26

Re: Mylėjimasis

Skaiste, 13 parašė:

nijole tju man nepaaiskinsi ka noresiu ta darysiu


tai ir eik 3.14stis ristis kiek tik sirdele tavo maza geidzia ;D eik eik, gadink savo vaikyste ir maisyk ja su tuo, kuo neturetum maisyti

27

Re: Mylėjimasis

skaiste, linkiu tau kaledu proga, dar pasilikti kury laika savo vaikysteje :::746

28

Re: Mylėjimasis

Skaiste, 13 parašė:

nijole tju man nepaaiskinsi ka noresiu ta darysiu

paskui po tokio poziurio visi stebisi "vaje tas jaunimas. mergos 14-15metu vaikus gimdo"

29

Re: Mylėjimasis

vajezau

30

Re: Mylėjimasis

Jo malonumas tai nerealus:::d10

31

Re: Mylėjimasis

skaiste simta kartu klausk simta kartu tau ir atsakys normalus zmones tai zmogiska ir normalu. yra gera knyga, jei noresi issamiau parasyk

32

Re: Mylėjimasis

skaiste as uz tave

33

Re: Mylėjimasis

blem nedarykit tokiu temu pagailekit trylikameciu paskui visi sumastys isbandyti:}

34

Re: Mylėjimasis

13meciams yra forumas iki 18likos...

35

Re: Mylėjimasis

ne nu ar vaikai jau visai pamiso...rimtai dar tik leles ir pan.turetu rupet...bet jei jau apie tokius dalykus pradeda galvot vaikai tai gal verta susimastyt apie ju prieziura ir pavizdi kiris jiem yra rodomas...o bet jeigu yra domejimasis tai manau kad reikia ir apie tokius dalykus kalbet kad veliau tik blogiau tokiem vaikam nebutu ta padarius....o veliau dar verks krokodilo asarom...http://forumas.ieskok.lt/imgload/1881

36

Re: Mylėjimasis

Skaiste, 13 parašė:
Odeta, 19 parašė:

skaiste as uz tave


atju tjaw bent vienas zmogus mane supranta as cia ne tam kad dbr lekt ir myletis o tam kad suzinot ateiciai

suzinosi su laiku smile

37

Re: Mylėjimasis

Youlowe, 16 parašė:

Ką jūs manote apie šį dalyką?Ar tai yra gerai?
Koks sex geresnis?
Ar jau esate tai darę?
Ar jums patiko papasakokite...:O

nu jei nori tai nepasikuklinsiu:::818
panelems gali buti sunku patirti sekso metu orgazma is pirmo karto:D, nesakau kad reikia daug kartu ;D bet nedarant ir nesitreniruojant ir orgazmo ner big_smile nu jei visdelto noreyum is pirmo arto tai nebijok pakaitalioti pozas taip atrasi savo megiama poza garantuojantcia tau orgazma, bet kuriuo metu bet kada ir su betkurio vaikinu kuris nebaigia greiciau nei per 10min big_smile rekomenduoju susirasti pastovu partneri ir saugoti sveikata big_smile nes ligos visokios :?

38

Re: Mylėjimasis

Tomuk brangusi,o meile,kur meile!?

39

Re: Mylėjimasis

Raimonda, 23 parašė:

Tomuk brangusi,o meile,kur meile!?


nu taip tu teisi milisi jug big_smile bet apie meile as daug prirasiau kataloge meiles reikalai  big_smile

40

Re: Mylėjimasis

siaip geriausia su tuo kuri myli ir kuris(tikrai tave myli,o ne tiesiog sako)tave myli...ech kur tokiu rasti siais laikais. ;D