21

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Deiwis, 17 parašė:

As manau kad letas geriau,nes beweik nieko nereikia daryti:D


kaip nereikia moket sokti. Kaip tik leta sunkiau sokti, reikia judesius suderinti ir kita. Ar mastai, kad letas apsikabini kaip stulpa ir varai ratu?

22

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

man graziausias sokis poroje-tango.pageidautina argentinietiskas.

23

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Deiwis, 17 parašė:

Koks sokis dwiese jum labiau patinka?


Brake dance big_smile Tu stovi ir ziuri kaip pana suktukus varo big_smile

24

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Egle, 15 parašė:

man graziausias sokis poroje-tango.pageidautina argentinietiskas.

va, cia geriausias atsakymas! smile blevyzgojat cia beleka.. susiglaudus, per atstuma.. bet kokiam sokyje galima ir viena ir kita suderint.. jei kalba eina apie soki, o ne apie judejima, strapaliojima, trypciojima ar dar kaip bepavadintum.. pamaskatuot rankom ir patrypt kojom visi moka, tik ne visi tai daro smile

tango man labai grazus sokis.. gaila pats nemoku sokt.. :V

25

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

jei mokeciau sokt tango, sakyciau, kad tango, bet nemoku.... o dabar smagu ir cece sukalt su drauge ;D

26

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Ignas, 21 parašė:
Egle, 15 parašė:

man graziausias sokis poroje-tango.pageidautina argentinietiskas.

va, cia geriausias atsakymas! smile blevyzgojat cia beleka.. susiglaudus, per atstuma.. bet kokiam sokyje galima ir viena ir kita suderint.. jei kalba eina apie soki, o ne apie judejima, strapaliojima, trypciojima ar dar kaip bepavadintum.. pamaskatuot rankom ir patrypt kojom visi moka, tik ne visi tai daro smile

tango man labai grazus sokis.. gaila pats nemoku sokt.. :V

Ignai, taigi dabar daugelis, pamaskatavima rankom ir kojom, vadina sokiu, kaip Tu isdrisai prikibt prie zodziu? ;D

27

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

iš tų tikrųjų šokių man labiausiai patinka rumba... emocingumo prasme nėra net ką lygint su primityviu kūnų trynimusi vienoj vietoj, jei kalbam apie tą vadinamą "lėtą šokį". O ir pažiūrėt gražu smile gaila, kad šokis dabar visiškai praradęs savo dvasią sad

28

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

kai geras sokejas tai geriau sokti "per atstuma" ir greitai tada atsirenda visokiu netiketu spasikabinimu, pasisukimu, pakelimu ir pan.... tada reikia vienas kita laikyti zvilgsniu ir tas sokis tampa kaip vaidinimas. laba smagu ! o jei susiglaudus linguoti tai nieko idomaus. nebent zmogus mylimas... smile

29

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

va va, pritariu Dovilei!
man pvz zymiai mieliau ir fainiau, ir linksmiau, kai soki kartu, bet ne leta, ta prasme primaisai visokiausiu judesiuku, susikimbi uz ranku, apsisuki, trumpam prisiglaudi ir pan., negu vien suktis letai ratuku.. faina kai vaikinas moka sokti greita ne tik individualiai, bet ir poroje, tada nerealu wink

30

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Antanas, 25 parašė:
Deiwis, 17 parašė:

As manau kad letas geriau,nes beweik nieko nereikia daryti:D


kaip nereikia moket sokti. Kaip tik leta sunkiau sokti, reikia judesius suderinti ir kita. Ar mastai, kad letas apsikabini kaip stulpa ir varai ratu?


tikriausiai vaikis taip ir pagalvojo

31

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Gabriele, 22 parašė:
Antanas, 25 parašė:
Deiwis, 17 parašė:

As manau kad letas geriau,nes beweik nieko nereikia daryti:D


kaip nereikia moket sokti. Kaip tik leta sunkiau sokti, reikia judesius suderinti ir kita. Ar mastai, kad letas apsikabini kaip stulpa ir varai ratu?


tikriausiai vaikis taip ir pagalvojo

Varai varai ratu tik kazi ka,ar liezuvi ar uzpakaliuka?;D

32

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Benas, 24 parašė:
Gabriele, 22 parašė:
Antanas, 25 parašė:
Deiwis, 17 parašė:

As manau kad letas geriau,nes beweik nieko nereikia daryti:D


kaip nereikia moket sokti. Kaip tik leta sunkiau sokti, reikia judesius suderinti ir kita. Ar mastai, kad letas apsikabini kaip stulpa ir varai ratu?


tikriausiai vaikis taip ir pagalvojo

Varai varai ratu tik kazi ka,ar liezuvi ar uzpakaliuka?;D


Cia jau Benai kaip nori smile
Labiausiai tango patinka, labai uzveda, tik reikia tvardytis, po sokio nezinai ka gali padaryti antrai pusei, jei sokis labai gerai patinka. Tango gi atrodo yra viliojimo sokis, tai yra isimylejusiu, jei neklistu.
Dar nieko valsas, polka,  labai smagu pasisukti smile

33

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Letas ir apsikabinus wink

34

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Deiwis, 17 parašė:

Letas apsikabinus,ar per atstuma?:)

Jei su vaikinuku tada letas smile

35

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Taigi smagiause letas:D

36

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Tango gi atrodo yra viliojimo sokis, tai yra isimylejusiu, jei neklistu.


tango atsirado gatvese argentinoj. vienu metu toj saly buvo didelis vyru perteklius (t.y. moteru trukumas) taigi sokdami tango (net ir vaikinas su vaikinu) kovodavo del merginu.. nes ne visi pajegdavo ir(ar) noredavo kovoti kumsciais. tai kaip ir butu galima is to isvartyt, kad tai viliojimo sokis big_smile

37

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

na jau na juk labai smagu sokti susiglaudus su kokiunepazystamu nuo kurio dvokia nesveikaij alkoholiu...fee net siurpas perejo as uz taij kad islaikyti saugu atstuma taijp bent kvapo galima isvengti nemalonaus:}}}

38

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

tai kam su girtais susiglaudus sokt? Paaiskink

39

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

Letas -labai faina (romantiska) big_smile

40

Re: Koks sokis dwiese jum labiau patinka?:)

man tai horizontalus lovoje :::818