21

Re: epiliatorius

Diva, 33 parašė:
Snieguole, 22 parašė:

na, po kokiu 4-5 kartu jau beveik jokio skausmo nebejauti wink

Nu tu čia pavarai... Išvis tokią kankynę galima tik po narkoze ištverti. Palaikau Martyną - netoleruojamas skausmas. Tikrai taip nesikankinsiu!!!!

joa, yra kitas budas - vaskas... bet jis kainuoja :? todel as pasitenkinsiu ir epiliatoriaus teikiamais malonumais :::b18
>> o skustuvas blogis - jau net pamirsus as kaip jis atrodo ;D

22

Re: epiliatorius

bet su vašku irgi skauda ;-D

23

Re: epiliatorius

skauda, bet tas skausmas toks vienkartinis :? o epiliatoriumi juk kankiniesi ten maziausiai 30 min

24

Re: epiliatorius

o kiek vaskas kainuoja? :V

25

Re: epiliatorius

berods tos juosteles kainuoja 20-25 lt... tiksliai nzn... bet bent jau tos veet tai panasiai :?

26

Re: epiliatorius

mazohistes ;D

27

Re: epiliatorius

Linas, 19 parašė:

mazohistes ;D


dar zodis ir as sadiste pasidarysiu tongue

28

Re: epiliatorius

Nijolė, 20 parašė:

berods tos juosteles kainuoja 20-25 lt... tiksliai nzn... bet bent jau tos veet tai panasiai :?

o ta pakuote uztenka vienam kartui ar daugeliau? smile pripratau prie epiliacijos, tai apie kitka nelabai ir domejausi smile ir visai man neskauda, aisku tik pries tai rekalingos kelios minutes nusiteikimui tongue

29

Re: epiliatorius

man brangiosios jie visi vienodi pesa ar su leduku ar be jo:)bet daikciukas tai labai geras:)

30

Re: epiliatorius

Ineta, 19 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

berods tos juosteles kainuoja 20-25 lt... tiksliai nzn... bet bent jau tos veet tai panasiai :?

o ta pakuote uztenka vienam kartui ar daugeliau? smile pripratau prie epiliacijos, tai apie kitka nelabai ir domejausi smile ir visai man neskauda, aisku tik pries tai rekalingos kelios minutes nusiteikimui tongue

ten toj pakuotej buna kokios 6 juosteles :? siaip nepamenu, nes as ju seniai rankose nelaikiau :? siaip matai, jei 6 juosteles, tai mazdaug 12 juosteliu gaunasi, nes viena kaip dvi wink (jos suklijuotos buna) labai priklauso nuo to (kaip ilgai tau ju uzteks), kaip plaukeliai issirauna :? zinok net nzn.. jei visas kojas noresi su jomis nusidepiliuoti, tai gal 2 kartams ir uzteks ju :? siaip net labai neisivaizduoju :? bet jei naudojiesi epiliatoriumi, tai manau, kad maziau tau tu juosteliu turetu prireikti, nes plaukeliai pas tave turetu buti jau silpnesni, nei skutant wink

31

Re: epiliatorius

Simona, 21 parašė:

man brangiosios jie visi vienodi pesa ar su leduku ar be jo:)bet daikciukas tai labai geras:)


as tai nebandzius su leduku, bet mano drauges teta sake, kad ten jokio skirtumo, gal tas ledukas padeda pirmiems kartams, kai istiesu skauda labai, o paskui tai ne nejauti skirtumo, ar su leduku ar be jo.. bet siaip, maziau skauda, jei epiliuojiesi is karto po duso, nes oda buna isbrinkus ir lengviau plaukeliai raunasi wink

32

Re: epiliatorius

o kiek patis tie epiliatoriai kainuoja?:) jie rimtai rauna plaukelius?:) galvojau gal nuskuta... smile
siaip pati naudojos tik vienkartiniais skustuveliais ar depiliaciniais kremais...

33

Re: epiliatorius

Erika, 19 parašė:

o kiek patis tie epiliatoriai kainuoja?:) jie rimtai rauna plaukelius?:) galvojau gal nuskuta... smile
siaip pati naudojos tik vienkartiniais skustuveliais ar depiliaciniais kremais...

na, yra visokiu.. pats paprasciausias kainuoja apie 60-70lt.. braun yra ir philipsas uz tokias kainas.. na, zdz.. nueik i bet kuria parduotuve ir pamatysi... bet, zinoma yra ir uz 280 << su saldanciu tuo kazkuo :?
>>>na, taip jis rauna.. bet prie to malonumo ir dziaugsmo visapusio reikia priprast.. kiekviena karta vis nauji pojuciai ;D :::b02 bet su juo bent jau man daug terliones..
>> ateina vasara :::908 reikes vasko nusipirkti :::b18

34

Re: epiliatorius

turiu irgi philipsa su saldanciu poveikiu, yra raunantis, skutantis antgalis, masazuotojas po epiliacijos. pries du metus kainavo virs 200lt. nezinau kaip kitoms, bet man visuomet skauda epiliuojant, nesvarbu kelintas kartas, turiu ilgai moraliskai ruostis pries pradedant sia nemalonia procedura big_smile aisku rezultatas atperka visas kancias, nes kojytes buna lygios ir svelnios ir tokios islieka beveik menesi smile

35

Re: epiliatorius

hm, reikes turbut isbandyti ka nors tokio.... smile

36

Re: epiliatorius

Nijolė, 20 parašė:

geras ir brauno... o to saldancio poveikio tai reikia tik is pradziu.. kai pripranti, tai dzin ten viskas,ne skauda ne ka wink
veikimas... nuostabus ;D pabandyk, neapsigausi ;D


wo reiks pabandyt tie serna plaukai milane nekas:::a55

37

Re: epiliatorius

Tomas, 24 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

geras ir brauno... o to saldancio poveikio tai reikia tik is pradziu.. kai pripranti, tai dzin ten viskas,ne skauda ne ka wink
veikimas... nuostabus ;D pabandyk, neapsigausi ;D


wo reiks pabandyt tie serna plaukai milane nekas:::a55

Tomai :::921 tu manes negraudink ;D

38

Re: epiliatorius

nu ka mergaites, atsilo orai.. o kojytes turi but nepriekaistingos smile

39

Re: epiliatorius

Nijolė, 20 parašė:
Tomas, 24 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

geras ir brauno... o to saldancio poveikio tai reikia tik is pradziu.. kai pripranti, tai dzin ten viskas,ne skauda ne ka wink
veikimas... nuostabus ;D pabandyk, neapsigausi ;D


wo reiks pabandyt tie serna plaukai milane nekas:::a55

Tomai :::921 tu manes negraudink ;D

taip baisiai parasiau:::b11

40

Re: epiliatorius

Jurgita, 26 parašė:

turiu irgi philipsa su saldanciu poveikiu, yra raunantis, skutantis antgalis, masazuotojas po epiliacijos. pries du metus kainavo virs 200lt. nezinau kaip kitoms, bet man visuomet skauda epiliuojant, nesvarbu kelintas kartas, turiu ilgai moraliskai ruostis pries pradedant sia nemalonia procedura big_smile aisku rezultatas atperka visas kancias, nes kojytes buna lygios ir svelnios ir tokios islieka beveik menesi smile

Menesi? as dziaugiosi, kad savaite issilaiko... as tai epiluodama uztrunku apie 1 val. kruopstaus darbo, dar kol nuraminu oda (issitepu kremais)... skubedama tai ir depiliatoriumi pasinaudoju, o skustuvais - pavojinga man naudoti, visas kojas susipjaustau... neseniai uzktetima pasidarius su situ s..., o orai dabar karsti. Nera kaip sijona uzsideti kol koja istinus...