41

Re: epiliatorius

na Milda, nemanau, kad gerai darai, kad po epiliacijos tu kremu tepi >> man ir taip beria visas kojas , ojei dar kremu istepciau tai dar ilgiau butu.. na, apie pusdieni isbertom kojom vaikstau ;D visgi susidirgina ten kazkas :?
>>  na, Mildute ass ir manau,kad mes kokiu vitaminu plaukams :-) persilake, kad auga pas mus kosmo turbiniais greiciais jie big_smile) arba cia nuo plauko priklauso :? >> o va skustuvo as i rankas neimu jau gal ilgiau nei metai....
>>> beje, nzn.. siaip patarimas toks gerietiskas ir visoks kitoks :::818 bet labai jau skaudus is pradziu wink labai gerietiskai nusiteikes epiliatorius yra ne tik kojom, bet ir pazastim.. bet labai labai jau skauda.. na, bet rezultatas >> neapsakomai fainas ir mielas man paciai :::b18 nereikia kas ryta rupintis, pakanka karto per savaite.. bet jau zinokit... pirma karta, tai net VERKi.. VERKi..... ;D

42

Re: epiliatorius

aciu dievui, kad esu vyras!

43

Re: epiliatorius

dekok Y chromosomai, o ne dievui ;D

44

Re: epiliatorius

na pas mane braun silk  epil, yra tas skustuvas ir epiliatorius, gavau davonu pries keleta metu, tai jo kaina beveik apie 200 lt buvo. pirma karta kai epiliavau, tai tik puse blauzdos nusivariau ir padejau atgal i deze  big_smile nes skausmas nezmoniskas buvo big_smile dabar kazkaip po truputi prisipratinu bet visvien skausmukas toks maziukas yra lyd adatukems badytu smile nzn, bet jis man ne visai plaikus pasalina lieka toki trumpukai, nes pas mane plaukas labai storas... siaip tikrai geriau su epiliatorium negu su skustuvu - maziau kraujo big_smile

45

Re: epiliatorius

o man visi plaukiukai i oda iauga:(( po epiliatoriaus..

46

Re: epiliatorius

Gina, 24 parašė:

o man visi plaukiukai i oda iauga:(( po epiliatoriaus..


pylingas pries ir po proceduros. neiaugs;)

47

Re: epiliatorius

oki reiks pabandyt.. wink:::737

48

Re: epiliatorius

noriu prirkti epiliatoriu, bet prigasdinot kad taip skauda tai susimasciau pilrti ar ne... smile

49

Re: epiliatorius

na as retai kada ji naudoju.. nusiepiliavau vakar.. iki siandienos kojos isbertos, visu nenuepiliavo reikes dar epiliuoti (tuos kurie ka tik isdygo)... bet ko nepadarysi del grozio ir patogumo sad

50

Re: epiliatorius

man skaudejo du pirmus kartus. paskui nebe:)

51

Re: epiliatorius

nu nesuprantu merginos, kaip po epiliacijos jus gali berti.. man kazkaip priesingai, jokiu spuogeliu, tik labai sausa kojyte palieka. verkiant prasosi kokio losjoniuko smile o paskui buna ciki piki smile

52

Re: epiliatorius

na manes ir neberia, tik kai plaukucius istraukia lieka raudonumas, tas pats kai antakius pesioji ir paraude lieka o paskui praeina. smile siaip ir man tu plaukeliu iauge, bet kazkaip jie paskui islenda ir vel epiliuoju big_smile

53

Re: epiliatorius

Nijolė, 20 parašė:

dekok Y chromosomai, o ne dievui ;D


y mazasis big_smile nes nykstam :::818 greit krutis isdyks  reiks ir mums epiliuotis big_smile

54

Re: epiliatorius

Tomas, 25 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

dekok Y chromosomai, o ne dievui ;D


y mazasis big_smile nes nykstam :::818 greit krutis isdyks  reiks ir mums epiliuotis big_smile

big_smile big_smile big_smile

55

Re: epiliatorius

siaip,siuo metu labiausiai vertinami ir populiariausi- philips smile kazkur apie 299 kainuoja smile o tas ledukas skausmo taip nenuima,kaip noretusi...:::041 beje,lepioms ir nepakancioms skausmui-pazastis epiliuotis nepatarciau...:::822

56

Re: epiliatorius

tik pazasciu?:)))

57

Re: epiliatorius

na kitur ne toks didelis skausmas kaip pazastyse smile

58

Re: epiliatorius

aha...ten tai siaubas...dvi dienas po to kentejau...net kraujosruvu atsirado... :::819 bikini zona tai zuikio dainos palyginus big_smile

59

Re: epiliatorius

tai va big_smile ten tai pripranta oo su pazastim kazkaip kitaip ten gal isvis oda plonesne arba plaukeliai storesni :?

60

Re: epiliatorius

Manau,kad ir tas ir tas...