21

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

smile normaliai,, kokia buvau tokias dovanas ir gavau.. tagi senis teisingas buvo.

22

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

aj jau istikruju geriau butu buve jeigu buciau negavus isvis jokiu dovanu , o dabar ka daryt su tokiom , niu nzn ismest butu nelabai grazu tai nusikisau kazkur sad tik neklauskit kokios tos dovanos

23

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

;D o jau norejau paklaust...
taciau atsimink, kad gal kiti ta pati galvoja ir apie tavvo dovanas... glazu...

24

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

Na Ausra gal tokiu nusipelnei??

25

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

Ausra koks skirtumas kokios dovanos...Gi svarbu is sirdies...:) as labai nedaug gavau ir nieko ispudingo...Bet zinau, kad mamyte is sirdies dovanojo...:)

26

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

a man geriausiai cekis i maxima ;D

27

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

maximos saldainiu joo... :::858

28

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

aga, sakiau kaimynei, kad deze sokoladu ir kavos paimsiu ir galesime penetis, vis gi kiaules metai ;D

29

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

Man nepatinka kai per Kaledas pinigus dovanoja:|

30

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

tiesa pasakius man irgi...

31

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

... labai geras buvo...turtingas.... gavau visko... visko ko reikejo ir ko norejau....

32

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

Egle, 17 parašė:

Man nepatinka kai per Kaledas pinigus dovanoja:|


jo... neidomu... cekis tai man irgi panasiai kaip pinigai, tik su nuoroda kurioj parduotuvej pirkti reikia.... :?

33

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

nu ka, gi tevam irgi sunku sumastyt ka padovanot... as pati irgi neisivaizdavau kur tuos pinigus isleisiu, ka pirksiu, kai gavau...

34

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

siaip jo...  mano mama zinojo, ko man labai reikejo, tai ir uzpirko pirstinaites tokias.. nes esu kerepla ir viska pametu arba pamirstu wink tai taip nutiko ir su pirstinukem tokiom :?

35

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

o pirstinaites isrinko su raisteliais, kad pri striukes galetum prisirist ir nepamest ? ;D

36

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

nea :::818 deja... :V

37

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

piktas ir dovanu neatnese visai nemyli manes jis jau keli metai:D

38

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

kitamet (jei iki to laiko nepamesi pirstinaiciu) gausi prasyt senelio, kad raistelius prie pirstinaiciu pritaisytu arba naujas su raisteliais padovanotu smile

39

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

jei nepamesiu, tai raistelius kabinsiu tikrai tikrai wink bet abejoju, kad man koses kas prikres i galva, kad nepamesciau ;D
>>> Arvydai, tai net angliuku negavai :?

40

Re: ar geras buvo kaledu senelis ?

Arvydai, gal buvai negeras ir todel senelis nusprende atsipusti ir dovanu tau nenesti? wink