21

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Vaida, 19 parašė:

ten zmones bent mandagus, tai ne cia..ejo, praejo kaip tankas ir ne kriu-kriu:::023 man per savaite lietuvoj sitas labiausiai uzkliuvo.

kas is to mandagumo????SORRY?? VISAS MANDAGUMAS....

22

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Teko vasara pabuvoti UK ir galiu drasiai sakyti, kad Lietuvos tikrai i ja nekeisciau. Visu pirma tai del kulturos. Neaptiko man ju tas perdetas mandagumas, kai uzlipi zmogui ant kojos ir jis taves atsipraso, cia tikras absurdas. Jie atsiprasineja tik todel, kad nuo mazens tai iskiepyta ir sypsosi nuolat tik todel, kad taip pas juos priimta. Nepatiko man ju poziuris i gyvenima, pinigu svaistymas, besaikis gerimas kiekviena savaitgali. Jie ispindeje nuo gero gyvenimo, o tokie zmones nieko nevertina ir yra visiskai tusti. Ju maistas isvis baisus. gera pakeliauti ir pamatyti svetimas salis, bet gyventi ten, tai tikrai ne. Dziaukites savo salimi ir nepamirskit, kad patys kuriame tokia tauta, kokia ji yra dabar ir nereikia ci akaltinti kazkokiu lietuviu del neisiauklejimo ir nemandagumo, nes patys esate lLIETUVIAI!

23

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Na anglija didele.. jai ja visa butum maciusi ir bendravusi su ivairiais zmonem susidariusi butum kita nuomone, kulturos ten daugiau negu tu galejai matyti ir tikrai daugiau negu Lietuvoje.. Nepamirshkit diduma matote stoti ir darbininkus smile

24

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

lietuva,as galiu pasakyt,niekada nepasidarys kaip anglija.niekada.o aplankyti ja tikrai galima wink visi kas galvoja kad lietuvoje bus geriau,tai labai klysta.bus tik tiems geriau,kuriem ir dabar labai gerai.o del kulturos,tai is viso patyliu.stacioku salis lietuva.ten gyvena visi ir lipa viens kitam ant galvos,jei tu to pacio nedarysi,tai prazusi.reikia rinktis kas dabar gerai,o nelaukt kada ten geriau pasidarys,vot!!!

25

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

ple...ir bevejk visose temose vieni kitiems irodinejam kajp uzhsienis skiriasi nuo lietuvos..negi dar neatsibodo?? )))

26

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

na ka galiu pasakyt, norejau i anglija, tai teko vasara pabut, padirbt. ir galiu drasei teigti kas ten verziasi ir tik svajoja greicaiu vaziuot i uzsieni dirbt tai manau labai klystat. Jeigu per vasara padirbes jau buvo nusibode belekiek tai kaip tiem kurie dirba daug metu..;]

27

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

o ko jus cia taip varot ant tu lietuviu? juk patys lietuviai esat? ir apie koki mandaguma kalbat, jei patys esat nemandagus? juk negrazu peikti zmones :::734

28

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

išėje ir negryštamai, lempas rasot............:::045

29

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Zinot as jau cia 7 metai bet nemanau ir nemaniau niekados kad cia yra mano svajoniu salis todel vasara gryztu.

30

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

ir rudeni vel atgal

31

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

vasara parlekiu ir negrysiu.......................:::528

32

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Visai nieko gyventi galima;)

33

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

turiu to, apie ka lietuvoje net nesvajojau, ir net ne drisau svajoti. mokausi mokykloj, ir dar dirbu truputuka...
Geriau dirbtinis malonumas, negu atvyras varymas i akis. mano nuomone.
Zmones cia geri, aisq yra ir debilu, kaip gi be ju wink tiems kas mano kad cia zmones ne turi humoro jausmo, tai labai klystat.. pirma cia kitoks humoras nei lietuvoje, ir reikia prie jo priprast. visada buna is ko apzvengt ir t.t.
daug kas sako kad del pinigu daug kas gyvena Uk.. stai ka as pasakysiu siuo atveju: pinigai yra svarbus dalykas musu gyvenime, ir be ju neissisuksi, uz viska reikia moket, ir kai neturi is ko susimoket uz kaska, tai buna popa big_smile lietuvoje - egzistuoji, Uk - gyveni savo malonumui. perki ka nori, valgai ka nori, VAZIUOJI I ISPANIJA PAILSET O NE I PALANGA!!!....
O gyvenime kasko norint ir kaska idejus, karjeros laiptais kilt galima gan greitai...

P.S jei cia kas sedi ant £5.35/h arba teisiog vaziuojat i anglija greitai, patarsiu ieskot 7-8 svaru per valanda darbo, nes ant tokiu darbu mazesne konkurencija wink teisiog bandykit ir nepasiduokit:)

34

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

"Uk - gyveni savo malonumui. perki ka nori, valgai ka nori, VAZIUOJI I ISPANIJA PAILSET O NE I PALANGA!!!.... "  butent del sitos priezasties man Anglija ir nepatiko smile

35

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Daiva, 21 parašė:

"Uk - gyveni savo malonumui. perki ka nori, valgai ka nori, VAZIUOJI I ISPANIJA PAILSET O NE I PALANGA!!!.... "  butent del sitos priezasties man Anglija ir nepatiko smile

as tada nesuprantu tavo logikos :s
kas tau nepatko butent?

36

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Nikita, 16 parašė:
Daiva, 21 parašė:

"Uk - gyveni savo malonumui. perki ka nori, valgai ka nori, VAZIUOJI I ISPANIJA PAILSET O NE I PALANGA!!!.... "  butent del sitos priezasties man Anglija ir nepatiko smile

as tada nesuprantu tavo logikos :s
kas tau nepatko butent?

Man nepatiko tai, kad zmones ten gyvena taip: nusipirko - nepatiko - ismete. As nenoriu pirkti ka noriu ir atostogauti kada noriu ir kur noriu. Manau, kad sakydamas gyventi savo malonumui, galvoje turejai nutent tai. Pabuvusi ten 3men., supratau kad ten labai greitai pildosi svajones ir norus igyvendinti daug lengviau nei LT ir supratau, kad as to visai nenoriu. Noriu nuejusi i parduotuve pagalvoti: "Sitas siek tiek brangokas, todel geriau imsiu kita". Man tikrasis gyvenimas yra Lietuvoje ir tikiuosi, kad niekada is cia neisvaziuosiu wink

37

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Daiva, 21 parašė:

Man nepatiko tai, kad zmones ten gyvena taip: nusipirko - nepatiko - ismete. As nenoriu pirkti ka noriu ir atostogauti kada noriu ir kur noriu. Manau, kad sakydamas gyventi savo malonumui, galvoje turejai nutent tai. Pabuvusi ten 3men., supratau kad ten labai greitai pildosi svajones ir norus igyvendinti daug lengviau nei LT ir supratau, kad as to visai nenoriu. Noriu nuejusi i parduotuve pagalvoti: "Sitas siek tiek brangokas, todel geriau imsiu kita". Man tikrasis gyvenimas yra Lietuvoje ir tikiuosi, kad niekada is cia neisvaziuosiu wink

na musu nuomones apie gyvenima tada skyriasi wink
manau tolimesniai diskusijai nera reikal smile

38

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Nikita, 16 parašė:

turiu to, apie ka lietuvoje net nesvajojau, ir net ne drisau svajoti. mokausi mokykloj, ir dar dirbu truputuka...
Geriau dirbtinis malonumas, negu atvyras varymas i akis. mano nuomone.
Zmones cia geri, aisq yra ir debilu, kaip gi be ju wink tiems kas mano kad cia zmones ne turi humoro jausmo, tai labai klystat.. pirma cia kitoks humoras nei lietuvoje, ir reikia prie jo priprast. visada buna is ko apzvengt ir t.t.
daug kas sako kad del pinigu daug kas gyvena Uk.. stai ka as pasakysiu siuo atveju: pinigai yra svarbus dalykas musu gyvenime, ir be ju neissisuksi, uz viska reikia moket, ir kai neturi is ko susimoket uz kaska, tai buna popa big_smile lietuvoje - egzistuoji, Uk - gyveni savo malonumui. perki ka nori, valgai ka nori, VAZIUOJI I ISPANIJA PAILSET O NE I PALANGA!!!....
O gyvenime kasko norint ir kaska idejus, karjeros laiptais kilt galima gan greitai...

P.S jei cia kas sedi ant £5.35/h arba teisiog vaziuojat i anglija greitai, patarsiu ieskot 7-8 svaru per valanda darbo, nes ant tokiu darbu mazesne konkurencija wink teisiog bandykit ir nepasiduokit:)


tai kas tu? bahuras? bijai "varymo"? varyk ir tu.... todel ir isvazevai is LT? o kuo tau nepatinka palanga?

39

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Ricardas, 19 parašė:

tai kas tu? bahuras? bijai "varymo"? varyk ir tu.... todel ir isvazevai is LT? o kuo tau nepatinka palanga?


bachuras.. rasydamas "varymas" turejau omeny tokius dalykus kaip nepagarba kitiems, nemalonus zmones, ne mandagmas ir t.t. pvz buvo parduotuvei vilniui neseniai stovi kamputi, laukiu kol tevai kaska issirinks, praina boba su vezimeliu, man i alkune nerealiai uzvaro, ir dar sako, ko cia atsistojai.. blem koks piktas buvau, dar ir ranjkka skaudejo ilgai...
didelis privalumas kad cia gerbimas privatus gyvenimas!
o dar apie palanga smile ten vanduo saltas, nuoma busto brangesne nei ispanijoje smile na ir seip traukia rgzotiskesnes poilsi vietos smile

40

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

as vau 4 metus ir man patinka:D:d