41

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

tai jei karstas oras tai **** sokt vel i karsta vandeny

42

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Kad Palangoje kainos dideles tai ir as pritariu, taciau zmones bizni darosi ir tiek, juk i Palanga tikrai nemazai uzsienieciu atvaziuoja pailseti..Beje, GB laikrastis isrinko 100pasaulio vietu, kuriose pasak ju galima gerai paatostogauti, Lietuvos pajuris uzima 22vieta smile

43

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Daiva, 21 parašė:

Kad Palangoje kainos dideles tai ir as pritariu, taciau zmones bizni darosi ir tiek, juk i Palanga tikrai nemazai uzsienieciu atvaziuoja pailseti..Beje, GB laikrastis isrinko 100pasaulio vietu, kuriose pasak ju galima gerai paatostogauti, Lietuvos pajuris uzima 22vieta smile

anglams gerai pailset - gerai izgert. cia ne visiems bet daug kam. taigi jiems gerai plangoi nes seima prie juros, o tevelis i bariuka big_smile beto jie keistoki: ziema su maikem viksto big_smile taigi jiem,s saltas vanduo nemotais smile

44

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Jo, kiekviena penkatdieni po darbo visi bega i pubus big_smile

45

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Daiva, 21 parašė:

Jo, kiekviena penkatdieni po darbo visi bega i pubus big_smile

aha smile mano miesteli kur gyvenau, tai 4 pubai ir 2 restoranai, o zmoniu tik 6tukst gyvena smile
dabar gyvenu didesniam miesteli, 22k zmoniu, o pubu nzn kiek yra big_smile skaites esu kad vidutiniskai anglas prageia 30 svaru i savaite big_smile

46

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Nikita, 16 parašė:
Daiva, 21 parašė:

Jo, kiekviena penkatdieni po darbo visi bega i pubus big_smile

aha smile mano miesteli kur gyvenau, tai 4 pubai ir 2 restoranai, o zmoniu tik 6tukst gyvena smile
dabar gyvenu didesniam miesteli, 22k zmoniu, o pubu nzn kiek yra big_smile skaites esu kad vidutiniskai anglas prageia 30 svaru i savaite big_smile

30 svaru? siaubas, kokie alkoholikai, as per savaite maistui isleisdavau tik 10:::044:::044:::044 o dar sako kad lietuviai daug geria...

47

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

as per savaitgaly gaugiuo prageriu:::639:::960

48

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Daiva, 21 parašė:

as per savaite maistui isleisdavau tik 10:::044:::044:::044 o dar sako kad lietuviai daug geria...


mazai smile ar tik ne pati pigiausia maista pirkaisi? smile as su tevu 25-30 svarus islesdavom per savaite maistui... dabar tai geriausiu atveju 50
big_smile

49

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Nikita, 16 parašė:
Daiva, 21 parašė:

as per savaite maistui isleisdavau tik 10:::044:::044:::044 o dar sako kad lietuviai daug geria...


mazai smile ar tik ne pati pigiausia maista pirkaisi? smile as su tevu 25-30 svarus islesdavom per savaite maistui... dabar tai geriausiu atveju 50
big_smile

dauk valgot:::044 o i paba nueinat:::d91

50

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Nikita, 16 parašė:
Daiva, 21 parašė:

as per savaite maistui isleisdavau tik 10:::044:::044:::044 o dar sako kad lietuviai daug geria...


mazai smile ar tik ne pati pigiausia maista pirkaisi? smile as su tevu 25-30 svarus islesdavom per savaite maistui... dabar tai geriausiu atveju 50
big_smile

Na zinai, merginos tikrai maziau valgo negu vaikinai, todel ir pinigu maziau reikia wink

51

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

nu ne visos paneles, (merginos) ypac angles) jau taip mazai valgo...

52

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Ricardas, 19 parašė:

nu ne visos paneles, (merginos) ypac angles) jau taip mazai valgo...

na supranu kad tu turi omeny  kad daug storu moteru cia smile
zinok ju nedaug, teisiog jie issiskyria is mynios, ir mes kreipim i juos demesi.

53

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Nikita, 16 parašė:
Ricardas, 19 parašė:

nu ne visos paneles, (merginos) ypac angles) jau taip mazai valgo...

na supranu kad tu turi omeny  kad daug storu moteru cia smile
zinok ju nedaug, teisiog jie issiskyria is mynios, ir mes kreipim i juos demesi.

tu man kazkoks filosofas belekiek cia ju yra

54

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

kad ir kaip bebutu Lietuvoje geriausia, nes sava

55

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

nera taip gerai toj Anglijoj.praleidau vasaros atostogas ir uztenka.man gerai ir Lietuvoj.as manau,jei turi proto,gali ir Lietuvoj gerai gyvent.as universitete mokausi ne tam,kad Anglijoj arciau.juk issilavinimo tam nereikia

56

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

siaip ar taip lietuwos su anglija nera ko lyginti kaip ir su kitom salim kiekviena turi pliusu ir minusu

57

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

as esu joje buwusi faina
bet kuo jus ji traukia ??patinka?

58

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

sveiki, o man patinka cia, jau 2 metai londone gyvenu ir nesiskundziu. zinau ko cia atvaziavau ir to siekiu, beja ne visi aria kaip vergai be laisvadieniu, jei esi siek tiek sumanesnis ir apsukresnis, tai daug ko gali pasiekt smile. anglai megsta suteikinet sansus tik reik moket jais pasinaudot, taip kad nemiegokit tautieciai ir griebkit jauti uz ragu. sekmes!!!

59

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Griebkit jauti uz ragu ir vaziuokit vergaut i anglija big_smile Anglijai reikia jusu, jus jiems ekonomikos lygi pakelsit ir uzsidirbsit sau poras simtu svaru :>

60

Re: kaip jums gyvenimas anglijoje ar patinka?

Žavinta, 16 parašė:

siaip ar taip lietuwos su anglija nera ko lyginti kaip ir su kitom salim kiekviena turi pliusu ir minusu

negali but.rimtai visos salys turi savo pliusu ir minusu? tu man atverei akis! is kur reikia tokios isminties semtis?