21

Re: Kokia grupe jums geriausia?

geriausia grupe DELFINAI.

22

Re: Kokia grupe jums geriausia?

vika tu labai protinga mergina, nes musu nuomones sutampa big_smile smile

23

Re: Kokia grupe jums geriausia?

oasis, scorpions, u2 , queen , slade , smokie , guns& roses - va geriausios grupes :::035:::607

24

Re: Kokia grupe jums geriausia?

ir visu geriausia grupe metallica :::714

25

Re: Kokia grupe jums geriausia?

agata kristi, nors siuo metu intensyviai klausau kidneythieves ir static-x....

26

Re: Kokia grupe jums geriausia?

SIGUR ROS

27

Re: Kokia grupe jums geriausia?

Metallica mano megstamiausia grupe

28

Re: Kokia grupe jums geriausia?

Megadeth   ,shtai kur dievai

29

Re: Kokia grupe jums geriausia?

Eglė, 15 parašė:

geriausia grupe buvo ir visada bus SLIPKNOT !!!!!!!!!!!! big_smile

na tau gal ir geriausia grupe,man **** paskutinis.tokios komercijos senai nebuvo.popsinis variantas.nekishk savo nuomones kitiems.

30

Re: Kokia grupe jums geriausia?

ash kaip Lietuvos patriotas galiu pasakyti kad klausau Diktaturos,Angies,Poccolus,Baltas Triuksmas.na dar kartais Hamingja,Forest Stream,bet labiausiai patinka Burzum.
Tai tik mano nuomone ir su ja gali nesutikti kiti shio forumo pildytojai bei lankytojai.
P.S. ash ne toks durnas kaip jus atrodot...... smile

31

Re: Kokia grupe jums geriausia?

tai irgi tik mano nuomone ......

32

Re: Kokia grupe jums geriausia?

Nojus, 23 parašė:

tai irgi tik mano nuomone ......

Nojau,o senos geros Liunuosna ir Karma? smile

33

Re: Kokia grupe jums geriausia?

Nojus, 23 parašė:

ash kaip Lietuvos patriotas galiu pasakyti kad klausau Diktaturos,Angies,Poccolus,Baltas Triuksmas.na dar kartais Hamingja,Forest Stream,bet labiausiai patinka Burzum.
Tai tik mano nuomone ir su ja gali nesutikti kiti shio forumo pildytojai bei lankytojai.
P.S. ash ne toks durnas kaip jus atrodot...... smile

kazkada buvau balto triuksmo konce! laaaabai patiko! :::024

34

Re: Kokia grupe jums geriausia?

ziuriu, kad pagal amziu prie zmogaus grupe limpa big_smile
as tai kai noriu pasigliucint, klausau Sielos, kai nuotaika gerai, dainuoju kartu su 5NIZZA big_smile ir tt... smile nera juk taip, kad klausyciau vienos grupes, veikiau jau renkuosi muzikos stiliu, arba kelis smile

35

Re: Kokia grupe jums geriausia?

Marina,na nzn man jos kazhkaip nelabai limpa.na bet tai yra irgi nebloga muzika. Dovile,na taip gatvinis patriotishkasis rokelis.tai yra geris smile

36

Re: Kokia grupe jums geriausia?

klausu ta ka megstu.. vis iklausom ta ka megstam.. o juoktis ir rodyti pirstais vien de lto kad kitas klauso visai ka kitka nei tu pac... kvaila.. as viska gyvenime praklauses.. ir iki siolei tas ratas sukasi... viena menesiu ka popsa... kita rocka.. kita sunku metala..  dar kita is vis klasikine... mano skonis kaip metu laika ikeiciais wink siuo metu apsistojes prie klubines muzikos.. ypac kai pamaciau filma  its  all gone pete tong, bet po truputi vel grizta korn big_smile big_smile

37

Re: Kokia grupe jums geriausia?

Aldis na pasakyk man ka turi omeny sakydamas sunku metala?kokios grupes tai butu?

38

Re: Kokia grupe jums geriausia?

ir vel tu kisi savo trigrasi ten kur nereikia? ..  kitiem ir queen gal iatrodyt sunkus metalas .. panthera tix? sepultura tix?

39

Re: Kokia grupe jums geriausia?

tipo dafiga apie muzika nusimanantis ir megstantis kitus pamokyt?.. hrrrr......

40

Re: Kokia grupe jums geriausia?

ko toks nervinis?nieks taves nemoko.nors ir aliuku tu klausyk,o nervus gali salej i grusha ishliet o ne atbeges ce erezijas kelt.oho koks sunkusis metalas....korn gal irgi prie to?