21

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

juokas ima :d jai jau taip reikia to vaiko geras advokatas ir viskas:) juokingi tie kliedesiai man:)
ispradziu susitarei kad vdruk kas pas ka liks, nuo kiek ten metu jau ir pats gali sprest su kuo likti...
idomu kai isiskiria na vyras skiria pinigus islaikimui  smalsu ar jau tikrai visus ant vaiko ir isleidzia abejojiu

22

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tinsanis, 30 parašė:

...idomu kai isiskiria na vyras skiria pinigus islaikimui  smalsu ar jau tikrai visus ant vaiko ir isleidzia abejojiu

Pinigai skirti vaiko išlaikymui išleidžiami viskam, kas susiję su vaiko išlaikymo išlaidomis. Tai maistas, rūbai, žaislai, darželiai, mokyklos, auklės, papildomi būreliai, buto nuoma, komunalinės išlaidos, kuras ir dar daugiau. Aišku, yra mamų, kurios eis baliavoti smile bet tai jau ne mamos.

23

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

buto nuomai:D:D:D na bgerai jai gerai-graziai isiskiri o taip  galima uzest iki negaliu:D:D:D:D
as sakau vaikui pinigai a kur ta ex gyvens jau kaip sakant,,,, smile

24 (redagavo Julie, 29 2012-05-08 11:06)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tinsanis, 30 parašė:

buto nuomai:D:D:D na bgerai jai gerai-graziai isiskiri o taip  galima uzest iki negaliu:D:D:D:D
as sakau vaikui pinigai a kur ta ex gyvens jau kaip sakant,,,, smile

Tarkim aš gyvenu viena smile nuomojuosi vieno kambario butą ir man daugiau nereikia. Moku už jį nuomą, komunalines. Jei aš turiu, tarkim šiuo atveju, tris vaikus (gali būti vienas, du) man reikia nuomotis didesnį būstą, kad aprūpinčiau vaikus tinkamomis augti sąlygomis, kad jie turėtų savo erdvę ir galų gale vietos susidėti savo rūbus, žaislus ir t.t. Šiuo atveju už nuomą man reikia mokėti daugiau. Reikia mokėti daugiau už šviesą, nes ji dega ir jų kambary ar kambariuose, o dar vaikai dažnai pamiršta ją išjungti. Daugiau moki už šilumą, daugiau žmonių yra maudomi, daugiau gamini valgyti, daugiau skalbi. Daugiau sunaudoji kuro vežiojant į mokyklą, būrelius. Viskas susiję. Tai čia papildomos gyvenimo išlaidos kurios tenka mamai/tėčiui auginančiam vaiką(us). Ir labai dažnai girdžiu, kad tai niekaip nesusiję su vaiko išlaikymu. Kad vaikui skirti pinigai turi būti išleisti tik vaikui (maistui, rūbams, lavinimo priemonėms, žaislams, daiktams). Realybė šiek tiek kitokia.

25

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Julie, 29 parašė:
tinsanis, 30 parašė:

buto nuomai:D:D:D na bgerai jai gerai-graziai isiskiri o taip  galima uzest iki negaliu:D:D:D:D
as sakau vaikui pinigai a kur ta ex gyvens jau kaip sakant,,,, smile

Tarkim aš gyvenu viena smile nuomojuosi vieno kambario butą ir man daugiau nereikia. Moku už jį nuomą, komunalines. Jei aš turiu, tarkim šiuo atveju, tris vaikus (gali būti vienas, du) man reikia nuomotis didesnį būstą, kad aprūpinčiau vaikus tinkamomis augti sąlygomis, kad jie turėtų savo erdvę ir galų gale vietos susidėti savo rūbus, žaislus ir t.t. Šiuo atveju už nuomą man reikia mokėti daugiau. Reikia mokėti daugiau už šviesą, nes ji dega ir jų kambary ar kambariuose, o dar vaikai dažnai pamiršta ją išjungti. Daugiau moki už šilumą, daugiau žmonių yra maudomi, daugiau gamini valgyti, daugiau skalbi. Daugiau sunaudoji kuro vežiojant į mokyklą, būrelius. Viskas susiję. Tai čia papildomos gyvenimo išlaidos kurios tenka mamai/tėčiui auginančiam vaiką(us). Ir labai dažnai girdžiu, kad tai niekaip nesusiję su vaiko išlaikymu. Kad vaikui skirti pinigai turi būti išleisti tik vaikui (maistui, rūbams, lavinimo priemonėms, žaislams, daiktams). Realybė šiek tiek kitokia.

uzteks ir vieno kambario:D

26 (redagavo Julie, 30 2012-06-25 16:55)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tinsanis, 30 parašė:

uzteks ir vieno kambario:D

Parašei ir prisnigo... :::b51

27

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Julie, 30 parašė:
tinsanis, 30 parašė:

uzteks ir vieno kambario:D

Parašei ir prisnigo...

kiek gausi $$ su tiek ir tenkinsies:) ta prasme isgyvensi

28

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tinsanis, 30 parašė:

kiek gausi $$ su tiek ir tenkinsies:) ta prasme isgyvensi

Gyveni iš tiek kiek užsidirbi, taip kad ne į temą smile

29

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

na visi gyvena is tiek kiek uzdirba,,tik pastebiu visgi moterys megsta ir ne savo uzdirbtus paskaiciuot

30

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

matai kol vaikai nesulaukia pilnametystes uz juos atsako tevai-tad uz palikta sviesa ar dar ka moka kas ?teisingas atsakymas:)
bet kokiu atveju pinigai turi but skirti tik vaiko islaikymui ir ne cento kazkur i sona ,,, cia mano nuomone i viska ziurint is sono,,,, paziurejus na pvz:
isiskiria ir moteris reikalauja is vyro  tarkima 10 000 i men vaiko islaikymui-tevas pasiturintis .atsiprasau bet net ir turint saskaita kaip pas abramoviciu i toki lupikavima is principo nemokeciau,,,lietuvos salygom tiek nereikia o i pasakyma turi tiek lai ir moka smile na nereikia skaiciuot svetimus pinigus,,visgi kai isiskiri jau lieki svetimas ir nesvarbu kas buvo iki ,,,praeitis nereiksminga jai maiso ateiciai...

31

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

zinai, tinsani, ne uz ka nenoreciau tokio neatsakingo vyro kaip tu smile nieko asmenisko, tiesiog skaitau kur ka parasai ir toks jausmas, kad arba tave kazkas baisiai iskaudino (moteris), arba auklejimo spraga kazkokia.
dabar nebutina pasakyt, kad as baisi ar dar ten kokia, nes ir taip zinau, kad ta pagalvojai big_smile

32 (redagavo tinsanis 2012-10-10 08:20)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

zinai, tinsani, ne uz ka nenoreciau tokio neatsakingo vyro kaip tu smile nieko asmenisko, tiesiog skaitau kur ka parasai ir toks jausmas, kad arba tave kazkas baisiai iskaudino (moteris), arba auklejimo spraga kazkokia.
dabar nebutina pasakyt, kad as baisi ar dar ten kokia, nes ir taip zinau, kad ta pagalvojai big_smile

o kodel turiu kazka izeidinet,,gi tam forumas yra kad nuomone pasakyt padiskutuot,,,
o kuria prasme neatsakingo?kurioje vietoje as parodziau neatsakinguma?-iskaudint vaika kai saldaini atima galima o kaip vyra moteris gali iskaudint nezinau,,,(isiskirimai ar visa kita kas baigias -naturalu ir sureiksmint kazka nematau reikalo nera nepakeiciamu tiek mano atzvilgiu tiek ir merginos)kas nori lai bliauna kas bare liudesi skandina ar dar kaip,,iskaudina tik tokiu atveju jai leidi:)taipkad mane iskaudint butu sunkoka
istikro nieko nepagalvojau apie tave nei gero -blogo,,,

33

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

todel as uz yra vedybos turi but ir vedybine sutartis ,o ne tai kad poto reikalauja visokiu islaikimu ,kas priklauso taip bet ne tokiom sumom kaip na karts nuo karto perskaitai ar isgirsti kai reikalauja,eilinis pasipelnymas

34

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

issiskrete su zmona,vaikas pasiliko su ja.....kaip susitaikyti,kad nematote jo pirmu zingsniu ir pan? ir kiek jums tai svarbu?
jai konkreciai atsakyt i ?
1-nematau reikalo zaist tas vedybas,,,
2-na tai normalu didzioji dauguma vaiku lieka pas motinas po skyrybu
3-na apie tuos zingsnius ir pan,,,, kiek is turinciu vaiku atsimena tuos pirmus zingsnius,ar ziuri foto video ? zingsniuoja ir gerai,,,

35

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

hm hm. matai, kai gyveni kartu vien del, jog taip patogu, pries tai viska suskaiciavus ir pasverus, tai tikrai gaunasi isskaiciavimas. ir didziule tikimybe, kad bus neistikimybes atveju.
as esu issiskyrusi ir viena auginu vaika. alimentu man nemoka vaiko tevas, moka jo tevai - seneliai. kadangi vaikas turi tureti stoga virs galvos ir pavalgyti visu pirma - tai alimentai susideda is to + rubai, greit isaugami ir mokykla, visi tie reikalai. jei gyventu kartu, tai nori nenori prie to turetu prisidet (ir tai nera isnaudojimas). negyvena - ir nieko nezino. buvo cia paskambines girtas iskalbeti kad jo tevas moka alimentus ir jam prikisa, kad suauges vyras tuo nesirupina, ir as paklausiau - ka darytum, jei zinotum, kad mes negalejom susimoketi mokesciu ir pan del aplinkybiu? jis pasake, kad tai mano reikalas, tai ne vaiko reikalai. nesuprantu, kaip vyrai nesuvokia, kad vaikui reikia visko to paties kaip suaugusiam, tik daugiau. vaiko poreikiai didesni yra nei mano kokius 3 kartus. ir kad viskas kainuoja dvigubai. atrodo masto lyg kazka, lyg logikos ir turi, bet tik tada, kai jiem nauda.

o del tu pirmuju zingsniu, tai mano vaiko tevas nei zino kada, nei jam idomu (kartu gyvenom dar), o va mano tevas prisimine ta diena iki gyvenimo galo. cia jau nuo zmogaus priklauso ir nuo jo sazines lygio.

36 (redagavo tinsanis 2012-10-10 15:20)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

as nesneku apie atsiprasant tokius padariau ir pabegau,,,alimentai kas priklauso tai normalus dalykas,as kalbejau apie tai kad ,,,kiek reikia islaikimui 1vaiko i men? alimentai valstybes privalomas yra 130-400lt .o seip nuo atlyginimo kazkur 25% gerai dabar paziurim vyras tarkim dirba uzsieni ir gauna 15k i men ,tai alimentai gaunas milziniska suma na tebuna 2-3tukstanciai ir netikiu kad visa sita suma butu panaudota tik vaikui,,, todel ir sakau vedybine sutartis yra labai geras dalykas,,,ar kitas atvejis jai tu tikrai turtingas ir nuliuku daug sask,,,tave gali neblogai apiplest ,,netikiu zmoniu nuosirdumu gerumu ypac kai tema pasisuka apie pinigus,,,jai gauciau tuos 15tukst,kiek skirciau?- maximum 1tukst,i men nei daugiau nei maziau,,,as uz tai kad pinigai butu skirti vaikui o ne buvusei islaikyt,,,tuolabiau kad vyras  turi padengt 50% islaidu vaikui kita puse motinos reikalas,,,kartu dare kartu ir lai dalinasi tuo tipo dziaugsmu

37

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tukstantis yra ne taip jau daug. skaiciuok - mokesciai, maistas, rubai batai mokykliniai daiktai, vaistai jei suserga, sudek viska, padalink ir ziurek kas gaunasi. ar vaikas turi tik kruopas valgyt ir 15koj kvadratu be silto vandens gyvent? tada jo, 130lt gal kaip nors, jei vaikas stiprus labai ir sveikas ir be jokiu noru. valstybes nustatytos yra nesamones visur, kas liecia pinigus. tie pinigai, kuriuos laisvu patapes vyras islaeidzia savo pramogoms kaip tik ir sudaro reikalinga dali. bet kur ten, nenori jie, barakuda sako net girdejau. nemegstu tokiu vyru, kurie tapatina save su savopinigines turiniu ir tas jiem svarbiausias gyvenime. tai reiskia viena - jis salia tik del sekso, o tu gyvenk ir sukis kaip nori. nu nevyriska, nors tu ka.

38 (redagavo tinsanis 2012-10-10 15:27)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

bet kokiu atveju vyras neturi moket 100% jam privaloma 50% islaikimo sumos skirt
kur jis isleidzia laisvalaikiu ar dar kur tai jo pinigai,turiu teise ir pailset ,,ir man visiskai nesvarbu kas kaip ten,,as 50% skyriau kita dalis tavo reikalas
na sex svarbus dalykas man demesio maza kas kaip del ko tuokiasi,bet draugaut tik del sex nesamone,,
ir nuomone kad kazkas gali lyst pre mano uzdirbamu pinigu ar tai butu vyro ar moters yra nemalonu-skaiciuot reikia tik savo ,o tuolabiau po skirybu,,,
keliai isikire viskas svetimi zmones,,,

39 (redagavo Elena is Trojos 2012-10-10 15:27)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

privaloma. vat tas ir uzmusa. jo paties vaikas, o jam mat prievole juo rupintis big_smile kodel as nemanau, kad man privaloma? kazkokia biurokratija ne ten kur turi but.

nors... gal del sito ir lieka vaikai su motina dazniausiai, ne su tevu po skyrybu.

nes vyrui tai prievole.

40 (redagavo tinsanis 2012-10-10 15:32)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

privaloma. vat tas ir uzmusa. jo paties vaikas, o jam mat prievole juo rupintis big_smile kodel as nemanau, kad man privaloma? kazkokia biurokratija ne ten kur turi but.

nors... gal del sito ir lieka vaikai su motina dazniausiai, ne su tevu po skyrybu.

nes vyrui tai prievole.

tu  man pasakyk kodel pas tave nuomone tokia kad vyras turi islaikit vaika po skirybu visu 100% ?vaikas abieju o islaiko tik tevas? mano nuomone tokia per puse,na negrazus pasakimas bet:o kas jau liecia ex,,na ka tokiai pasakit kas tave ,,,tas tave tegul islaiko,,,o vaikui 50%
del ko palieka vaika mamai?-jai jis mazas kaip kitaip,jai amzius toks kad vaikas turi teise pasakit pasirinkt-teismas leidzia jam paciam rinktis su kuo buti