41 (redagavo tinsanis 2012-10-10 15:37)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

man tai diskusija ,nieko asmenisko ,,,mane tai uzmusa lindimas skaiciavimas ne savo,,
as neuztai kad vengt neatsakomybes , ir neatsakau uz tuos kurie nemoka-pacios pasirinkot tokius  dabar megaukites,,,
as uz prisidejima bet lygiom teisem,,,o ne tai kad kam man dirbt uzdirba vyras nulupsiu nuo jo...

42

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

as nesakau, kad 100 proc, as manau, kad jis turetu NORETI rupintis savo vaikais. o jei vyras myzcioja del to, kur konkreciai nueis jo duotas litas, tai jis ir yra myznius materialistas egoistas, o ne vyras. savigarbos stoka sakyciau.

43

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

neskaiciuoju svetimu, pfg man. dabar va vaiko skaiciuoju.


o jei man pries vedybas siulytu sutarti pasirasyt - is principo apsisukus iseiciau. tia yra nepagarba ir nepasitikejimas.  tai yra nevyriska. man butu geda siulyti sutarti vyrui jei tarkim as uzdirbciau daug.

44

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

as nesakau, kad 100 proc, as manau, kad jis turetu NORETI rupintis savo vaikais. o jei vyras myzcioja del to, kur konkreciai nueis jo duotas litas, tai jis ir yra myznius materialistas egoistas, o ne vyras. savigarbos stoka sakyciau.

na brangioji mizcioji :d teisingai sneki kai tas litas ne tavo tai pagal tave tai mizciojimas tu i vyra ziuri kaip i labdaros organizacija,,, nemanau kad i savo pinigus turimas lesas taip atlaidziai ziuri kur isileidi,,,
emocijos jos cia nereikalingos - 50% sumos gauni o toliau rask kita dali ,prisidek ir pati,,,,materialistas?o koki tu vyra nori poeta su gelyte ir salikeliu aplink kakla?egoistas mes visi tokie ir tai normalus dalykas,,,savigarba ?paskaityk ka tai reiksia,moteris savigarba dazniausiai praranda del pinigu smile

45

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

neskaiciuoju svetimu, pfg man. dabar va vaiko skaiciuoju.


o jei man pries vedybas siulytu sutarti pasirasyt - is principo apsisukus iseiciau. tia yra nepagarba ir nepasitikejimas.  tai yra nevyriska. man butu geda siulyti sutarti vyrui jei tarkim as uzdirbciau daug.

todel kad pas tave mastymas,,,toks,,, na turejus daug tu pinigu ir tavo ex butu pareikalaves 50% ir pagal istatyma butum gavus atiduot,tu dirbai vargai o jis duok,as nesakau visokiu situaciju
vedybine sutartis normalus dalykas,tai bankas kai paskola duoda gal ir kam ta sutartis davai ant zodzio?ar santuoka kam tos baznycios parasai davai ant zodzio

46

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

neskaiciuoju svetimu, pfg man. dabar va vaiko skaiciuoju.


o jei man pries vedybas siulytu sutarti pasirasyt - is principo apsisukus iseiciau. tia yra nepagarba ir nepasitikejimas.  tai yra nevyriska. man butu geda siulyti sutarti vyrui jei tarkim as uzdirbciau daug.

principus gali rodyt kam rupi tai smile iseik ir ka?nera nepakeiciamu-atsiras kita ,hm pagalvojus kodel apsisukt ir iseit nori puse turto po skirybu bet jai tavo turtas pres vedybas ir jau santuokoj esant indelis pinigine verte mazas,,,tai santuokoj pvz,5m prabuvai duok puse ?-cia biznis gaunas..ir tikrai neduociau puse..siuo atveju
piniginiai dalykai nuo jausmu turi but atskirti tada maziau bliausit isiskirdamos ar eidamos pasalpu ar dar ka bedarydamos,,,ir nebebus kaltinimu kad pasinaudojo ...
nereikia tu naiviu pasaku ,niekas nevercia koju praskest,,o jai jau daeina iki seimos pagausejimo tai ne per viena diena gi matai su kuom gyveni ir iki to turi pagalvot ar reikia,,,

47

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

sita sneka man primena paskutini mano dieda. jis suskaiciuodavo kiek isleido ant maisto maximoj per diena ir padalindavo i tris dalis. 2/3 (nes mes dviese su vaiku) jam skaitesi nuostolis ir sake, kad as baisi barakuda, o jis motina terese, sitiek daug man duoda ir kad man tik pinigai rupi. as nezinau nei kiek jis uzdirbo, nei man to reikejo. bet kai nusibodo klausyttis apie pinigus apsisukau ir isejau. nes pats tik apie juos ir kalbejo, kiek galima.

48

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

nu atsiprasau, as neblioviau po skyrybu, cia dabar. as suplanavau ir isejau. tie vargsai isnaudojami vyrai ziuriu buna nuolat paliekami. ir vis juos kazkas numelze. pagailetina. apie nieka daugiau nemasto, tik apie savo pinigus. dekui Dievui neber tokiu aplink mane.

49

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

sita sneka man primena paskutini mano dieda. jis suskaiciuodavo kiek isleido ant maisto maximoj per diena ir padalindavo i tris dalis. 2/3 (nes mes dviese su vaiku) jam skaitesi nuostolis ir sake, kad as baisi barakuda, o jis motina terese, sitiek daug man duoda ir kad man tik pinigai rupi. as nezinau nei kiek jis uzdirbo, nei man to reikejo. bet kai nusibodo klausyttis apie pinigus apsisukau ir isejau. nes pats tik apie juos ir kalbejo, kiek galima.

na as nevalgau namie arba labai retai tai ,,,atkrentu
na toki isirinkai ta vadinama dieda-isirinkai tai ir gyveni su pliusais ir minusais visais,,,
tavo reikalas kodel isejai tai tavo sprendimas o mano nuomone tai tik mano nieko asmenisko as kalbu aplamai,,,

50

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tiesiog po sito as supratau, kad jei vyras daug kalba apie savo pinigine ir kokia ji jam brangi - tai moteriai nera vietos jo sirdy, anoji jau uzimta big_smile

issirinkai. nu pabandai visko gi gyvenime. klaidu padarai, isvadas padarai. kriterijai pasikeicia.

51 (redagavo tinsanis 2012-10-10 15:58)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

nu atsiprasau, as neblioviau po skyrybu, cia dabar. as suplanavau ir isejau. tie vargsai isnaudojami vyrai ziuriu buna nuolat paliekami. ir vis juos kazkas numelze. pagailetina. apie nieka daugiau nemasto, tik apie savo pinigus. dekui Dievui neber tokiu aplink mane.

tu vis sneki daugiskaita as nesakau kad visos moterys pasileidusios ar kad vedybos visom legali prostitucijos forma,,,
palikimai ir pan naivokas mastymas,,,man tai vaikiskai skamba ,,tu nepriimk asmeniskai man neidomi tavo situacija ar tau lengva ar sunku man visiskai jokio demesio-tai tavo gyvenimas ir kiek cia diskutuojam tavo gyvenimo nelieciu,tik diskutuoju ir viskas

52

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

tiesiog po sito as supratau, kad jei vyras daug kalba apie savo pinigine ir kokia ji jam brangi - tai moteriai nera vietos jo sirdy, anoji jau uzimta big_smile

issirinkai. nu pabandai visko gi gyvenime. klaidu padarai, isvadas padarai. kriterijai pasikeicia.

apie piniginius dalykus kalba jai jis neklausiamas kalba apie ja vienas dalykas,bet jai yra lendama i jo pinigine kitas,,,
sirdis tai tik organas varinet krauja,,jai ji sveika nieko talpint daugiau i ja kip ir nereikia

53

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

as kalbu remdamasi patirtimi ir konkreciais jau ivykusiais faktais. nes nepatinka man manipuliuoti stereotipais, tai netikra. tai del to pavyzdziai asmeniski.

54

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

zinai... pas kai kuriuos buna issivysciusi paranoja, kad moteris - tai pinigines valytoja.

cia tas pats, kaip sakyti, kad visi vyrai kiaules. kompleksas ir tiek.

55

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

as kalbu remdamasi patirtimi ir konkreciais jau ivykusiais faktais. nes nepatinka man manipuliuoti stereotipais, tai netikra. tai del to pavyzdziai asmeniski.

tai snekek vienaskaita arba patikslink kad tai tavo ex o ne visi vyrai ir pan ir pan,,
nes tuos isikirimus kiekvienas vertina kitaip,as jai dantis skauda einu gydau jai nebeiseina istraukiu ir paskauda pusdieni ir kita diena gyveni toliau kam verkt inkst ,,,va taip reaguoju ir i visa kita,,,

56 (redagavo tinsanis 2012-10-10 16:05)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

zinai... pas kai kuriuos buna issivysciusi paranoja, kad moteris - tai pinigines valytoja.

cia tas pats, kaip sakyti, kad visi vyrai kiaules. kompleksas ir tiek.

na as pasakysiu tik tiek man kaip kas gyvena ju reikalas -mano nuomone tokia:
vyras meme jai nesugeba suvaldyt savo pinigines ir i ja landzioja kasnori,,,
i kvailus principus nereaguoju ,protinga pora mato savo biudzeta ir leidzia gyvena pagal jy
jai normali moteris normalus vyras viskas ok ,,bet mes kalbam ne apie idealius santykius,,,
o sakyt daug ka galima tik svarbiausia atsakyt uz savo zodzius veiksmus-dabar lygios teises tarp lyciu ,,:)

57

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

ex nebuvo mano vienintelis vyras, todel daugiskaita. ar manai, jog budama 32 metu turejau tik viena vyra?

nu va, esminis skirtumas poziuriuose. vyriskumas nera pinigines valdymas. skupus netolygu vyriskam, priesingai. vyras, kuris negali/nenori sumoketi uz kava ar maisa is maximos - mazgote, ne vyras. kaip jis gali save gerbti tada.

58

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

ne, lygios teises yra nesamone totali big_smile ziniasklaidos burbulas ;D

59

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

ex nebuvo mano vienintelis vyras, todel daugiskaita. ar manai, jog budama 32 metu turejau tik viena vyra?

nu va, esminis skirtumas poziuriuose. vyriskumas nera pinigines valdymas. skupus netolygu vyriskam, priesingai. vyras, kuris negali/nenori sumoketi uz kava ar maisa is maximos - mazgote, ne vyras. kaip jis gali save gerbti tada.

esminis skirtumas kad bet kokiu atveju prostitute nuo zmonos niekuom nesiskiria-tik pirmoji ima grynais o ta antroji-maximos maiseliais daiktais demesiu kava smile ir pan,,,,
tu labai drabstaisi visokiais zodziais ir cia jau labai moteriska?cia reikalauja daug savigarbos:)))priestarauji pati sau..
o del kavos ar dar ko jai as pakveciau as vaisinu taip as ir sumoku -bet kiekvienos nevaisinsiu ,,,vyriskumas yra valdymas to kas mano ,,jai vyras nenori ar nemoka uz tave vadinas tu neverta to paprastas vyriskas paaiskinimas,mazgote tik toks vyras kuris sekioja paskui moteriske neturi nei principu nei nuomones,,,

60 (redagavo tinsanis 2012-10-10 17:26)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

ne, lygios teises yra nesamone totali big_smile ziniasklaidos burbulas ;D

rekavot stugavot lygios teises lygios teises,,,as tai paprastai man lytis nesvarbi kaip elgsies su manim taip as tau atsakysiu visom prasmem