61

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

na, jei prostitute nuo zmonos niekuom nesiskiria, tai neber apie ka kalbet  big_smile

62

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

na, jei prostitute nuo zmonos niekuom nesiskiria, tai neber apie ka kalbet  big_smile

na paziurejus i tokius pasakymus nuomone susidaro tokia,,,moteris nori kad uz ja sumoketu vyras nori paslaugu ,,,o kaip kitaip tai paadint:)

63

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

nu cia jau virs mano jegu big_smile gal kuri kita tures ka pasakyt... siaubas.

tik zinai, jei i moteris ziuri kaip i prostitutes, tai tokias ir gausi. tokie desniai. ko tikiesi, ta ir gauni.

64 (redagavo tinsanis 2012-10-10 18:52)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

nu cia jau virs mano jegu big_smile gal kuri kita tures ka pasakyt... siaubas.

tik zinai, jei i moteris ziuri kaip i prostitutes, tai tokias ir gausi. tokie desniai. ko tikiesi, ta ir gauni.

as nesakau kad visos -niekad nesakau kad visos tokios-ir nuo moters-VYRO priklauso kaip ji elksis toks i ja poziuris ir bus,,,
DESNIAI ?tikiuos viking loto laimet:D

65

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Jei viskas 50 ant 50, tai ir laika praleidziama su vaiku reiktu dalintis po lygiai, taip iseina:)

66

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tinsani, apie loterijos laimejima manai rimtai, ar skeptiskai?

va nuo to ir priklauso, ar laimesi big_smile

67

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

tinsani, apie loterijos laimejima manai rimtai, ar skeptiskai?

va nuo to ir priklauso, ar laimesi big_smile

naivus mastymas ,,amerikos loto kur prizs buvo 640 mln doleriu -tikimybe kad tu laimesi buvo 175 mln pries 1
taipkad tikejimai meldimaisi ar dar kokios nesamones nieko nepakeis,,,
priklauso ar gerus skaicius isirinkai ,kiekis bilietu aisku padidina tikimybe bet nereiskia kad laimesi jai juos pirksi maisais nes visgi priklauso ar iskris pasirnkti skaiciai...

68

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Izabele parašė:

Jei viskas 50 ant 50, tai ir laika praleidziama su vaiku reiktu dalintis po lygiai, taip iseina:)

na ir kokia problema 50% laiko praleist su vaiku?

69

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tai tinsani, su tokia nuostata nieko nebus big_smile

P. S. mano irgi nuostata ta pati loterijos atzvilgiu big_smile

70 (redagavo tinsanis 2012-10-12 17:15)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

tai tinsani, su tokia nuostata nieko nebus big_smile

P. S. mano irgi nuostata ta pati loterijos atzvilgiu big_smile

tu vis apie ta pati su tokia nuostata ir kartoji-man gerai gi gyveni del saves o ne del svetimu-man gerai tai svarbiausia,,

71

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

nesupratau dabar nieko ka parasei big_smile jauc savaitgali jau svest pradejai big_smile

72

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Lilija, 22 parašė:

issiskrete su zmona,vaikas pasiliko su ja.....kaip susitaikyti,kad nematote jo pirmu zingsniu ir pan? ir kiek jums tai svarbu?

Mano tėtis visada sakydavo, kad vyras myli ir rūpinasi savo vaikais, kol myli jų mamą.

Kaži, kiek tame tiesos?

73

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Problema tame, kad nera daug tu vyru, kurie noretu tiek laiko praleisti su savo vaikais.Beje kartu gyvenant gali buti maziau praleidziamo laiko, nei kad issiskyrus.
Ir is tiesu daug pavvyzdziu, kad kol myli zmona, tol mylimi ir vaikai..

74

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

nesupratau dabar nieko ka parasei big_smile jauc savaitgali jau svest pradejai big_smile

na normalus zmones svencia o tu tikriausiai namie sedi -na su tokia isvaizda ir su tokiu bagazu kokiam vyrui idomi gali but:D

75 (redagavo Elena is Trojos 2012-10-13 21:43)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

blaiviam kaip minimum. bandai itikt man poreikio ner.
man svarbiau kad man vyras idomus butu, pati niekada nemeginu ko nors sudomint. atvirksciai mastai.

76

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

Elena is Trojos parašė:

blaiviam kaip minimum. bandai itikt man poreikio ner.
man svarbiau kad man vyras idomus butu, pati niekada nemeginu ko nors sudomint. atvirksciai mastai.

big_smile:D:D:D ant sidabrines lekstutes galvoji kas atnes ,:D:D:D:D metai bega ir kaip visi senstam tik senejimas visgi skaudesnis moteriai ,,,,va kas is laukimo gaunasi:)

77 (redagavo Elena is Trojos 2012-10-14 07:51)

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

tipo tureciau stengtis is paskutiniuju susirasti kazka. bile tik butu? smile nesu as is tu, kurios zutbut turi poreiki tureti belenkoki dieda.

siaip cia viskas gerai, as ir neturiu dominti tu, kurie mano, jog normalu yra savaitgaliais gerti ir bastytis, beigi vaika vadina "bagazu", savo pinigine saugo labiau nei gyvybe ir nori, kad moteris stengtusi ji zaveti ir iktikti. isvardinti kriterijai parodo, butent tokio vyro nenoriu  ir mintis apie tai net  nupurto.
tai ir valio, kad as tokiu nedominu.


ir nera visi vyrai tokie, zinau is patirties (nors tau asmenine patirtis neidomu. uztat ideomu strereotipus aptarinet (kame prasme).


ta prasem as ir viena jauciuosi komfortabiliai. drauga noreciau tureti, bet tik ne bet kokil, saugok Dieve nuo auksciau minetu big_smile o gali jo ir nebuti, mano gyvenimo kokybe nuo to nesikeicia.

78

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

daryk ka tu nori tavo reikalas-hm na tavo vaikas tau ir yra vaikas o svetimam jis bagazas,,,na matai tiket kazkokiais paveiksliukais ,,as netikiu,,,kiekvienas turi turet savo vieta ir zinot ribas,, o del minimos pinigines -mano pinigine yra tik mano o moters tik jos,,,nereikia lyst ten kur netavo:)

79

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

truko man kantrybe, kuri siaip jau gan ilgai tempia smile
chamas esi menko intelekto, sunku tau su teksto suvokimu, o moteru negerbi, saves taip pat.

pats issiprasei.

80

Re: klausimas vyrams apie vaikus...

pries beveik tris metus zuvo mano drauge ir likau su tuo metu 4 metu dukra,,jai dabar jau 7..ir ka galiu pasakyt tikrai susitvarkau ir manau vyrai gali ne ka blogiau augynt nei mamos bet,mamos visada liks mamos:)